PDA

View Full Version : Takımın Başına Geçerken Seçtiğimiz Uyruk ve Yaş

cenk1905
13.Kasım.2011, 02:07
Arkadaslar herkese selamlar..
takımın basına gecerken kendı profılımızde sectıgımız ıkıncı uyruk onemlımı ben genelde ısvıcrelı yapıyorum ama ıngıltere weya ıspanya dısıysam portekızlı yapıyorum cunku ısvıcrelı olunca almanca fransızca ve ıtalyanca bılıyorum turkce artı ıngılızce veya ıspanyolcayla 5 dıl bılmıs oluyorum ama bunun bır etkısı war mı? ek olarak menejerın yası hangı acıdan onemlı en ıdealı hangısı? mıllı futbolcuların attıkları gol sayısı ve oynadıkları maclarda etkılı oluyor mu?

CeNTeR_TR
13.Kasım.2011, 02:40
Milli futbolculuk attığı gol sayısı falan şu yönden önemli oyundaki itibarını arttırıyor..

Yaşın pek önemi varmı bilmiyorum açıkçası..

Uyruk ekleme konusundada eski serilerde alt yapıdan senin uyruğundan oyuncular yetişiyodu.Ama genel etkisi dil konusunda sıkıntı çekmeme haberlerini çıkarıyor medya tarafından :)

cenk1905
16.Kasım.2011, 20:20
Milli futbolculuk attığı gol sayısı falan şu yönden önemli oyundaki itibarını arttırıyor..

Yaşın pek önemi varmı bilmiyorum açıkçası..

Uyruk ekleme konusundada eski serilerde alt yapıdan senin uyruğundan oyuncular yetişiyodu.Ama genel etkisi dil konusunda sıkıntı çekmeme haberlerini çıkarıyor medya tarafından :)

yasın onemı war dıye duymustum ama gol sayısının ıtıbarı etkıledıgını bılmıyordum. uyruk sadece dıl konusunda etkılıoda oyuncularla ılıskı acısından dılın onemı war mı pekı??

EmReLie
16.Kasım.2011, 20:28
Yaş bence alakadar değil. Önemli Olan İtibar.,Başarı

Gansoo
16.Kasım.2011, 21:12
Yaş ne olursa olsun farketmez. Ben FM 2009`a kadar gerçek yaşımı kullanırdım.(13 yaş falan) Yani saçma olacağından dolayı gerçekçilik açısından 1968 doğum falan yapıyorum. Ama uyruğa falan gelirsek oyunda etkisi var. İlk uyruğu Türk ikincisi ise İngiliz yaparım. İngilizce Dünya dili olduğundan hemen hemen her oyuncu ile derdimi anlatabilirim.(Tabi oyuncu ile iletişimde İngilizce`m gerçekte iyi olmadığından sorunla karşılaşıyorum.)

ozzymanborn
17.Kasım.2011, 12:23
Uyruğun etkisi var. Özellikle çok lig açtığınız zaman görüyorsunuz ki (Sunday League Footballer için konuşuyorum) belli ülkeler ille belli uyruklardan menajerler talep ediyor. Mesela milli takımlar aynı repteki iki menajer arasındaki seçimini kendi veya bölgesinden bir ülke için kullanıyor.

fernando1907
17.Kasım.2011, 17:51
Arjantin.Yaşım ise Oyuna başlarken kayıtlı olan yaş 1975 mi neydi doğum tarihi

cenk1905
18.Kasım.2011, 00:35
Uyruğun etkisi var. Özellikle çok lig açtığınız zaman görüyorsunuz ki (Sunday League Footballer için konuşuyorum) belli ülkeler ille belli uyruklardan menajerler talep ediyor. Mesela milli takımlar aynı repteki iki menajer arasındaki seçimini kendi veya bölgesinden bir ülke için kullanıyor.

mantıklı aynı olay basıma gelmıstı sımdı hatırladım.
yasla ılgılı forumda duydugum sey buyuk takımlar ıcın bırazda daha yaslı yaparsak kendımızı yıldız oyuncular sozumu daha cok dınlıyormus tam olarak dogrulugunu merak etmıstım.
bu dil olayı sanal bıseymı sadece basın tarafından elestırı ıcınmı kullanılıyor yoksa futbolcu ılıskılerınde etkılımı bu soruma hala cevap alamadım :(