PDA

View Full Version : Piscu | Amc | 27

Lim10
14.Kasım.2011, 01:27
Adı Soyadı : Leonardo Nicolas Pisculishi

Kulüp : Al-Arabi

Pozisyonu : Amc (Mc-Ml-Aml-St)

http://img822.imageshack.us/img822/6776/piscu.png

10 numara bir Inside Forward desek abartmış olmayız sanırım.Bu rolün dışında ortalama özelliklerde Playmaker, Winger vs St pozisyonunda Poacher rolünde oynayabilecek özelliklerede sahip.Tam bir hücum silahı.Diğer Katar klüplerinde oynayan oyuncular kadar yüksek maaş almaması lehimize.Bunun dışında Hırvat vatandaşlığına da sahip.Duran toplarda arkanıza bakmazsınız.

semih99999
14.Kasım.2011, 01:51
bu adamın profili 2005 yılından beri şişiriliyo fm araştırmacılarıyla akrabalıgı var sanırım :D

Sagomania60
16.Kasım.2011, 05:57
Ben Galatasaray kariyerimde ilk aldığım zaman ismini hiç duymamıştım yabancı geldi.bilgilerine girince Mallorca'dan tanıdığımız Pisculichi olduğunu aylar sonra farkettim meğer piscu diye kısaltmışlar :D tranquesta olarak oynatmıştım Hırvatistan milli takımına kadar yükseldi çok iyi istatistikleri vardı ss lerini koyarım bi ara ama korner ve serbest vuruşlarda müthiş kesiyo kafa vuruşları iyi olan bi savunma oyuncunuz varsa 10-15 gol atabilir Piscu sayesinde :D ama direk kaleye çektiği zaman gol attığına hiç rastlamadım :) Galatasaray ayarında takımlarda bi Hagi bi Alex olabilir