PDA

View Full Version : koç kadrosu kurma hakkında(yardımlarınızı bekliyorum)

xvyzozan
23.Kasım.2011, 17:34
arkadaşlar İBB yi yönetiyorum ilk sezon 2. oldum ikinci sezonda cl de gruplara kaldım takımla yaptıklarım bunlar.

fakat sorun şuradaki fm genie scout çıkmadı ve koç bulamıyorum paylaşım sitelerinde(burasıda dahil) hep 100m euro üstü degerli takımlara gidecek koçlar verilmiş bırakın ibbyi beşiktaşa bile gelmez.
tüm çalışanlarım işten çıktı tek alabildiklerimj 2 tane scout 1 doktor 1 tane asistan ve 1 tane coach alabildim onuda türk milli takımının staff larına bakarken buldum.

sizden isteğim takıma gelebilecek 3 yıldız civarı antrenman yaptırabilen koç tavsiyeleri veya nerelerde koç bulabileceğim fransa milli takımına felanda baktım fakat o tip ülkelerin koçlarından hiç biri benimle görüşmeyi kabul etmiyor.

Teşekkürler şimdiden

gorkem35
23.Kasım.2011, 17:44
personel aratmadan aratabilirsin. Veya Scout programları kullanıyorsan FMRTE programından antrenör arayabilirsin. Çok ucuza gelebilecek antrenörler mevcut olması lazım oyunda. Futbolu bırakmış eski oyuncular falan.

xvyzozan
23.Kasım.2011, 17:46
personel aratma derken nereyi kastediyorsunuz oyunda özelliklerine göre antrönür bulabileceğim bir bölüm varmı?

BaGa TaRKaN
23.Kasım.2011, 17:51
Evet Oyunda Özelliklerine Göre Arama Yapabilirsin.

xvyzozan
23.Kasım.2011, 18:09
nerede olduğunu buldum teşekkürler inanılmaz stafflar varmış gerçektende takıma gelebilecek :D

gorkem35
23.Kasım.2011, 19:39
Yani :) Eğer program kullanıyorsanda FMRTE nin arama kısmında Staff ararsan özelliklerine göre 4 yıldızlık 5 yıldızlık Antrenörler çıkar.