PDA

View Full Version : Ana Kulüp

hamzali28
23.Kasım.2011, 23:10
Yönetimden ana kulüp istiyorum 5 6 kere istedim ve sadece bir kere kabul edildi, Eskişehirspor'u seçtim bende. Yani Giresunspor'dayım ekonomik olarak zor durumdayız sizce saçma değil mi ? ya da neyi yanlış yapıyorum

Deus Dominus
23.Kasım.2011, 23:17
Giresunspor yönetimi başka bir kulübün alt kulübü olacak kadar düşük görmüyor olabilir takımını. Gurur meselesi :) Bende de var fena halde :0:
Birde senin kulübündeki saygınlığının da etkisi yüksek bu kulüpten istekte bulunmada. Eee çıkar ilişkisi, her şey karşılıklı :)
Unutmadan şunu da söyleyeyim. Bu tür taleplerde bulunurken tek bir seçenek olmuyor dikkat ettiysen. Duruma göre biri diğerlerinden daha etkili olabiliyor. Atıyorum antrenman sahalarının geliştirilmesini talep ederken 'oyuncularımızın daha iyi gelişmesi için' de diyebiliyorsun, 'daha yüksek şöhrete sahip oyuncuları çekmek için' de diyebiliyorsun.

hamzali28
23.Kasım.2011, 23:22
gayet mantıklı söylüyorsun :) ama şuan tekrar baktım ana kulüp isteği seçeneğini görüşemiyoruz bile, Trial day var. Hee bu arada süper ligte 16 sıradayım

narakan1969
23.Kasım.2011, 23:34
Bende de bir türlü ana kulüp bulunamıyor.

BaGa TaRKaN
23.Kasım.2011, 23:35
Süperligdesin ve Ana Kulüp İstiyorsun Afedersin Ama Aynı Ligdeki Bir Takımı Kimse Pilot Kulüp Yapmaz.

hamzali28
23.Kasım.2011, 23:36
Başka liglerden neden olmasın ?

BaGa TaRKaN
23.Kasım.2011, 23:39
Sen Pilot Kulüp mü İstiyorsun Yoksa Seni Besleyen Bir Büyük Kulüp mü ?

Pilot Kulüp İstiyorsan Başka Liglerden Tabiki Sana Bulurlar Ama Senede Bir Defa Bulmuşsun ve Aynı Sezon İçinde Bir Daha İstekte Bulunursan Adamlar Tabi Reddeder

Yurt Dışından Bir Besleyen Kulüp İstiyorsan da Kulübün Popüleritesi ile Alakalı ve Başkanın Gizli Özellikleriyle de Alakalı Bir Durum

hamzali28
23.Kasım.2011, 23:50
Gizli özellikleri gösteren program varmış ama bende yok nasıl bulabilirim ? Besleyen kulüp istiyorum

BaGa TaRKaN
23.Kasım.2011, 23:52
Burada Bulabilirsin :)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103392 (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103392)

hamzali28
23.Kasım.2011, 23:56
Ben bu adresten indirdim ama

This setup requires the .net frame work versiyon. 4.0 falan yazıyor

BaGa TaRKaN
23.Kasım.2011, 23:58
Frame 4.5 Versiyonunu İndirip Güncelleyeceksin Microsoft'un Sitesinden

hamzali28
23.Kasım.2011, 23:58
tamam bi deneyeyim teşekkürler

sui generis
24.Kasım.2011, 00:47
Süperligdesin ve Ana Kulüp İstiyorsun Afedersin Ama Aynı Ligdeki Bir Takımı Kimse Pilot Kulüp Yapmaz.

Fenerbahçe ye İBB yi feeder club olarak verebiliyor..

CeNTeR_TR
24.Kasım.2011, 00:52
1 sezon geçmeden 1 den fazla ana klup bulman zaten olanaksız.

Fakat Süper Lig'e çıktıysan ve Süper Lig'de mücadele ediyorsan ana klup bulman biraz daha zorlaşır artık.Süper Lig'e çıkarken bulunuyor fakat sonrasında zor hale geliyor.Çünkü lig statün o takımlarla aynı statüde oluyor.

Diğer liglerden ana klup bulma imkanın ise oldukça zor :)

Ana klup olayı geldiği seriden beri sadece bir defa başıma geldi yurt dışından böyle bir seçenek.

hamzali28
24.Kasım.2011, 12:30
ben hiç seçemedim yurt dışından, ama fm 11 oynarken Bayern münihteydim ve real madrid'in pilot kulübü trabzonspordu