PDA

View Full Version : Yeni 60 ülke ve lig

Giallorossi
24.Kasım.2011, 23:48
İndirme linki: http://dosya.turksportal.net/disco_files/60ulkeveligdata.zip

Kurulum: Dosyanın içerisindeki .dbc ve .xml dosyalarını Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2012\editor data içerisine atın. Sonra yeni bir kariyer açın ve keyfinize bakın. :)

Ülkeler:
Bahreyn
İran
Irak
Ürdün
Kuveyt
Umman
Katar
Suudi Arabistan
Suriye
Birleşik Arap Emirlikleri
Özbekistan
Fiji
Yeni Kaledonya
Yeni Zelanda
Solomon Adaları
Vanuatu
Ermenistan
Azerbaycan
Bosna
Estonya
Faroe Adaları
Gürcistan
Kazakistan
Letonya
Litvanya
Lüksemburg
Karadağ
Jamaika
Fildişi Sahili
Mısır
Gana
Nijerya
Senegal
Cezayir
Fas
Moritanya
Tunus
Burkina Faso
Kamerun
Libya
Mali
Zimbabve
Gabon
Sierra Leone
Gine
Malawi
Uganda
Zambiya
Angora
Benin
Nijer
Botsvana
Togo
Trinidad ve Tobago
Antigua ve Barbuda
Küba
Surinam
Guyana
Grenada

Turnuvalar:
Pan American Games
Arab Champions League
CFU Club Championship

http://dosya.turksportal.net/disco_images/60ulkeveligtanitim.png
http://dosya.turksportal.net/disco_images/60ulkeveligtanitim2.png

ALINTIDIR.

GeNç KaRTaL
25.Kasım.2011, 00:03
Paylaşım için teşekkürler.

brtcne
25.Kasım.2011, 00:32
Evet iyi olmuş, yapana da paylaşana da teşekkürler.

batuhany7
25.Kasım.2011, 00:40
Arkadaşlar oyuncular orginal mi ? Bu arada ellerinize sağşlık.

ozzymanborn
25.Kasım.2011, 11:48
Arkadaşlar oyuncular orginal mi ? Bu arada ellerinize sağşlık.

Datada gerçek araştırma ekibinin girdikleri var ise orjinal ancak girilmemiş çok oyuncu da olabilir. Afrika araştırmacıları belli bir CA'nın altını oyuna girmiyorlar. Afrika Database'ini bazen sonradan yayınlayabiliyorlar. Girdikleri ancak SI'nın kriterini tutmayanlar olabiliyor. "Unknown Hacker sadece ligleri eklediği için bunlar normal"

sivaslizoro
25.Kasım.2011, 13:09
Çok teşekkürler süper bi çalışma..

fakakte
25.Kasım.2011, 15:35
çok güzel bir çalışma. Estonya liginin inaktif (seçilemez) göründüğünü belirtmek istedim. belki de benim pc ile ilgili bir durumdur, bilemiyorum.

elinize sağlık.

narakan1969
25.Kasım.2011, 16:51
Kuralları nasıl acaba yapılan liglerin ?

ozzymanborn
25.Kasım.2011, 17:12
çok güzel bir çalışma. Estonya liginin inaktif (seçilemez) göründüğünü belirtmek istedim. belki de benim pc ile ilgili bir durumdur, bilemiyorum.

elinize sağlık.

Kanada - Estonya - Moritanya'dan biri seçilebilir imiş 3 dosya aynı anda oynanamıyormuş. Ben sadece Estonya'yı seçip diğer iki ligi inaktif yaparak Estonya'yı seçebildim...

Kuralları nasıl acaba yapılan liglerin ?

SI forumlarında Yapan kişi kuraları wikipedia'dan federasyon sitelerinden ve soccerway sitesinden yararlanarak yapmış bu nedenle akla uygun şekilde oluşturulmuş... Abartılı bişey yok gibi...

batuhany7
25.Kasım.2011, 20:42
acaba kıtasal turnuvalar gerçekteki gibi mi?

kel
29.Kasım.2011, 19:21
paylaşım için teşekkürler de bukadar kapsam içinde neden bir cyprus ligi yok var ise de ben göremedim kusura bakmayın

attackersgwnc
29.Kasım.2011, 19:30
yeni kaledonya ligi var kıbrıs ligi yok ilginç:zuhaha

ozzymanborn
29.Kasım.2011, 19:38
paylaşım için teşekkürler de bukadar kapsam içinde neden bir cyprus ligi yok var ise de ben göremedim kusura bakmayın

Kıbrıs (güney) ligini başka bir kişi yaptı doğal olarak izin almadan kendileri yayınlayamıyorlar.

kel
29.Kasım.2011, 20:10
Kıbrıs (güney) ligini başka bir kişi yaptı doğal olarak izin almadan kendileri yayınlayamıyorlar.

anladım teşekkürler

batuhany7
30.Kasım.2011, 20:41
Qatar ligini secsek kıtasal bir ligi var mı asya'nın yada qatar dan takım katılır mı?

ozzymanborn
01.Aralık.2011, 01:20
Qatar ligini secsek kıtasal bir ligi var mı asya'nın yada qatar dan takım katılır mı?

İlk İki Takım AFC (Asya Futbol Konfederasyonu) Şampiyonlar Ligine Katılma Hakkına Sahipler. (Kupa Şampiyonunun Durumuna bağlı. Yani belli durumlarda kupayı kazanan da şampiyonlar ligine gider...)

Asyada AFC Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
Başkanlar Kupası Vardır.

Şampiyonlar Ligine Sadece Belli Ülkelerin takımları gider. AFC Kupasını Kazanan Takım da bir sonraki yıl şampiyonlar ligine gider.

muratzihni
08.Aralık.2011, 15:46
Qatar Ligi akar :) super paylaşım ...

gokhan6
12.Ocak.2012, 11:12
Dostum paylaşımın süper fakat wupload'da,çıkan kodu yazınca 'bad hash' diye bişi çıkıyo eğer sana yük olmazsa hotfile yada başka bi serverdan upload edersen sevenirim şimdiden sağol....

aliniyazi29
13.Ocak.2012, 00:40
Paylaşım için teşekkürler.

Mischievious41
17.Ocak.2012, 15:55
Teşekkürler.

narakan1969
21.Ocak.2012, 23:19
Bazılarını laf olsun diye yapmışlar açıkçası. Bazı liglerde kural bile yok sadece lig yaratılmış. Bazı takımınlarında alt takımları yok a kadroda bütün futbolcular.

cabir48
26.Ağustos.2012, 15:45
Mükemmel bir yama Teşekkürler :) Yeni Kaledonya Ligindeyim :) Milli Takım Olarak da Faroe Milli takımındayım :)