PDA

View Full Version : Oyuncu Özelliklerini Gizlemek

lakin1907
25.Kasım.2011, 16:53
SI forumlarında böyle bir başlık görmüştüm ama bulamıyorum, acaba tüm oyuncuların özelliklerini görünmez yapıp yalnızca scoutlardan gelen bilgiler, bizim almadan önce izlememizle edindiğimiz fikirlerle ve maç performanslarıyla oyuncuları yargılamak çok güzel olmaz mıydı sizce de? Şu anda oyuncuların pas, hız vb özelliklerini 20 üzerinden değerlendirilmesi gerçekçiliği öldürüyor bence.

lakin1907
25.Kasım.2011, 22:33
edit; Daha açıklayıcı olmak gerekirse;
Düşünün, hiçbir oyuncunun özelliğini göremiyorsunuz, takıma geldiniz(bilmediğiniz bi takım) hazırlık maçlarında takımı tanımaya çalışıyorsunuz sonra yardımcıların fikirlerini dinliyosunuz seçme konusunda ilk başlarda, transfer yaparken gözlemcilerin önerdiklerini gidip bizzat izleyip değerlendiriyorsunuz vs vs.

xvyzozan
25.Kasım.2011, 23:19
haklısın tabikide ama senin dediğin hesapta şöyle olması lazım senin her maçı izlemen lazım,takım antrenmanalrının görüntülü olması lazım, iyi scout raporu gelen tüm oyuncuları izlemen lazım

yani bu demekki günde 1 ay ilerlemen neredeyse imkansız(24 saatten bahsediyorum)

bir de bu yanından düşün derim sana senin dediklerin çok iyi şeyler ama gerçek hayattaki gibi izlemessen hepsini nereden çıkaraiblirsinki özelliklerini

darkpart2
26.Kasım.2011, 04:50
belki fm 2020'de olur :)