PDA

View Full Version : Stoch ve Arda Worldwide

RasAnt
26.Kasım.2011, 22:16
Birşey sormak istiyorum benim Fenerbahçe kariyerimde 5.senem bitti şampiyonlar ligine her sene katıldım her senede gruptan çıktım 2 kez 1. elemede 2 kezde çeyrek finalde Real Madrid,Barcelona,Chelsea,Real Madrid şeklinde takımlar gelerek ve elendim.Avrupadaki başarım bundan ibaret.

Ligde her sene şampiyon oldum 5 kez,Tr kupasını 3 kez aldım süper kupayıda 5 kez müzeme götürdüm.

Şuan kulübün itibarı hala National buna rağmen bununla karşılaştım ve aklım karıştı.Bu worldwide olayı pa ya bağlı değilmiydi Stochun bildiğim kadarıyla okadar yüksek değil ama oldu aynı şekilde Arda Turanda worldwide.

Nasıl oluyor bu olay oyunun worldwide anlayışı farklılaştımı ?

http://c1111.hizliresim.com/r/u/ruhp.png

SacrificeGGTC
26.Kasım.2011, 23:20
Chelsea'li eski bir futbolcu derim ve susarım.

atakan42
26.Kasım.2011, 23:23
Chelsea'li eski bir futbolcu derim ve susarım.
saçma......

SaLviO
26.Kasım.2011, 23:27
Demekki çok başarılı oyuncu avrupa maçlarında

mgokalparslan
27.Kasım.2011, 00:01
worldwide olması için oyuncunun ca'sının yanlış hatırlamıyorsam 150 veya 155 üstü olması yeterli. Bende de yine aynı senelerde (2015-6) Fenerbahçe'de gylfi sigurosson ve seydou doumbie worldwide olmuştu. takımın rep'i continental idi ve şampiyonlar lgii veya uefa şampiyonluğum yoktu, genelde çeyrek final görüyordum her sene. Bu iki oyuncunun da değerleri 15-20 milyon euro arasında idi. editörden ca'larına bakınca doumbia'nın 170, sigurosson'un ise 157 olduğunu gördüm.

RasAnt
27.Kasım.2011, 00:10
Bende worldwide olması için 170 ca ve üstü olması gerektiğini sanıyordum o yüzden aklım karıştı.

@Salvio

Performansı muazzam takımda Legend şuanda çok fena oynuyor geçen sezon toplamda 41 maçta 25 gol attı 22 asist yaptı.Geçen 4 sezonda gol sayıları 15 civarındaydı asistleri gene 20-22 civarındaydı.Son geçirdiğim sene patlama yaptı ama besleyen oyuncu faktörü çok önemli takımın pas yüzdesi yüksek ve çok alan buluyor.

SaLviO
27.Kasım.2011, 00:27
Aynen öyle :)

cmyksl55
25.Aralık.2011, 20:32
bu sene değişti o ünlenme meselesi. ca veya pa ile ilgili değil artık. milli takımda oynamayla ve takımda önemli maçlara çıkarak popülerliğini arttırmayla alakalı oldu. bence de en mantıklısı böyle. takımın national veya continental olmasıyla da bir alakası yok. sonuçta sen fenerbahçeye messi'yi getirdin diyelim. adamın dünya çapı oluşundan ne eksilecek? eski sistem daha çok saçmaydı. john terry haricinde worldwide defans oyuncusu yoktu. özellikle sağ ve sol bekler hiç dünya çapı olamıyorlardı. veya dünya çapında olan barcelona klübünde oynayan 2-3 futbolcu dünya çapı görünüyordu. halbuki ortada bir başarı varsa hepsinin başarısı ve takım o kadar popülerken herkesin popüler olması gerekiyor. şuanki sisteme göre barcelonanın ilk 11'ine bakarsanız hepsi dünya çapı.. mantıklı olan da bu.