PDA

View Full Version : Duran Top Saçmalaması

prceXtu
28.Kasım.2011, 01:16
Yıllardır Fm'e emek verdim bu kadar boş beleş duran toplardan gol yemedim. İstatistiksel olarak yediğim üç golden biri duran top:0: kornerlerden bahsetmiyorum sadece her türlü duran top. chelsea gibi kalıplı oyunculardan oluşan bi kadrom varken gol yemek koyuyor biraz :confused: bir yerde korner bug ı diye bir konu açılmış madem çok gol atılıyor diye yapmayayım dedim ama adalet olmuyor bu sefer ben atamıyorum onlar atıyor. bilmiyorum sizdede varmı aynı sıkıntı paylaşmak istedim napcagımı bilemedim oyunuda orjinal aldık bi de oynasak dert oynamasak dert:s7:

yakamoz0347
28.Kasım.2011, 01:41
Yıllardır Fm'e emek verdim bu kadar boş beleş duran toplardan gol yemedim. İstatistiksel olarak yediğim üç golden biri duran top:0: kornerlerden bahsetmiyorum sadece her türlü duran top. chelsea gibi kalıplı oyunculardan oluşan bi kadrom varken gol yemek koyuyor biraz :confused: bir yerde korner bug ı diye bir konu açılmış madem çok gol atılıyor diye yapmayayım dedim ama adalet olmuyor bu sefer ben atamıyorum onlar atıyor. bilmiyorum sizdede varmı aynı sıkıntı paylaşmak istedim napcagımı bilemedim oyunuda orjinal aldık bi de oynasak dert oynamasak dert:s7:

QPR yi yönetiorum son maçımda newcatleye 4-2 yenildim 3 gol kornerden yedim bıraktım oynamıyorum mutluyum :)

fotosuki
28.Kasım.2011, 04:12
Köln ile 1.5 sezondur oyunuyorum. Duran toptan 5 gol yemişimdir yememişimdir.

Deus Dominus
28.Kasım.2011, 10:45
Aynen, 1.5 sezonda 42 gol yedim, bunların 5-6 tanesi duran toptan oldu. Jumping ortalaması 11-12 arası bir takımla. Buna karşın özel bir şey uygulamadan (korner taktiği anlamında) duran toplardan bulduğum gol sayısı 15-20 arasındadır. Duran topların gereğinden fazla etkili olduğuna katılırım ama yapay zekanın onu çok etkili kullandığını söyleyemem.

serwan
04.Aralık.2011, 19:26
duran toplardan çok gol yiyorum ben de.. daha doğrusu ne zaman ki rakibe üstünlük kurup maçı koparacakken, rakibin pozisyon bulamadığı anlarda yiyorum. bütün hevesim kaçıyo sonra.