PDA

View Full Version : En sevilmeyen takımlar? Seçmek için öneri istiyorum

cris king
03.Aralık.2011, 15:15
Evet arkadaşlar konuda belırttığım gıbı sızın düşüncelerınızle en sevılmeyen takım önerısı ıstıyorum öyle bı takım olsun kı yurtta fm'yı açtığım zaman ve bırı gördüğünde ''ver,2 taktık yapıyım yen'' dıyıp daha sonra saçma saçma oyuncu rollerıne bakmadan,elle taktık yapan yanı oyundan çakmayan ama sırf takımdan etkılenıp heveslenen arkadaşların bıle uzak duracağı hatta yanımda durup benle maçını bıle ızlemeye tahammül edemeyeceğı takımlar ıstıyorum acaba ıstatıstık fılan varmı bu konuda en sevılmeyen 10 takım fılan..

darkpart2
03.Aralık.2011, 15:27
Milton Keynes Dons :)

sivaslizoro
03.Aralık.2011, 17:32
West Ham United..

Milwall ile olan mücadelelerini ve geçmişlerini araştırırsan ne demek istediğimi anlarsın :D

tyfnkrvl07
03.Aralık.2011, 18:54
West Ham United..

Milwall ile olan mücadelelerini ve geçmişlerini araştırırsan ne demek istediğimi anlarsın :D
Holigans '' Filmi Yeterli Anlaşılması İçin :)

cris king
04.Aralık.2011, 03:58
West Ham United..

West Ham dedınde aklıma geldı Leeds Unıted Turkıyede bayağı bı sevılmez acaba onlarımı alsam kadrolarıda fena değıl zevklıde bır karıyer olabılır ancak Fener'lıler bayılır Leeds'e Gs'nın düşmanı olduğu ıçın...

aytun
04.Aralık.2011, 17:02
lazio nun seveni de boldur sevmeyeni de

malpince
04.Aralık.2011, 19:01
olimpiakos-panathinaikos
paok da diyeceğim de onlar bjk ile dost

A.FaruK
05.Aralık.2011, 04:26
Ne kadar şakacı insanlar var dünyada arkadaş ya.

SacrificeGGTC
05.Aralık.2011, 05:39
Rangers ve Barcelona'dan nefret ediyorum. Tabi Barcelona için bunu diyemeyeceğim ama Rangers'ı sevmeyen fazladır.

Time Cris
05.Aralık.2011, 23:46
Kızılcahamamspor var ne zaman maç yapsak yeniliyor takımım :)

Zekirdek
06.Aralık.2011, 00:07
Milton Keynes Dons :)

Katılıyorum. Logosu çok itici. Minik logosu bile kafam kadar.

ozaniel
08.Aralık.2011, 00:26
Kocaelispor, gerçi senin hevesin bile sönebilir o kadar kötü durum.

cris king
08.Aralık.2011, 04:06
Kocaelispor, gerçi senin hevesin bile sönebilir o kadar kötü durum.

durumlarından haberdarım :) bizim tokatsporda benzer durumda eğer yıllar önce babam son anda aldığı bi kararla gençlikspor yerine tokatspora gönderse beni şu an bende prof. ve fm 12 de olacaktım takımdakilerin hepsi arkadaşım zaten her hafta halısaha maçı yaptığımız adamlar 2'side yakn arkadaşım hatta bu onlar için bi şans kocaeli'ler içinde bizimkiler içinde bence..

La BruJiTa
10.Ocak.2012, 20:06
Geçen sayıların birinde FourFourTwo dergisi bununla ilgili bir yazı yayınlamıştı dünyanın en nefret edilen takımları diye.Aklımda kalanlar Milton,Cardiff,Leeds,Estudiantes,Man Utd...

alpi1925
14.Ocak.2012, 04:32
şili de colo colo var sevilir mi sevilmez mi bilmem ama zevkli takım ülkemizdeki 3 büyüklerden biri gibi.

sarianet
14.Ocak.2012, 09:51
barcelona

başarı bnefret getirir:D