PDA

View Full Version : Hoşçakal Turksportal

Börk
04.Aralık.2011, 15:09
İyi,kötü her şeyimizi paylaştığımız,ailem gibi gördüğüm bu platformda ayrılmanın zamanının geldiğini düşünüyorum.

Belki çok klişe olacak ama hiç bir şeyin eski tadı kalmadı artık.Yeni siteye geçilecek olması ve daha bir çok yenilik zerre kadar heyecanlandırmadı beni bu sene.Yeri geldiğin de arkadaşlarımın yerine tercih ettiğim,kız arkadaşımı bekletip yöneticilik görevimi yaptığım,mutluluğumu,üzüntümü,sıkıntımı paylaştığım bu aileyi gerçekten çok özleyeceğim.Burada daha fazla bulunmayacak olsam da kardeşim gibi sevdiklerimle de iletişimi kesmeyeceğim tabi.

Belki buruk,belki sevindirici bir durum olsa da bu benim için hiç kolay olmayan ve ciddi anlamda üzüldüğüm bir durum.Gitmenin ardında bir çok sebep olsa da yapılan haksızlıklar,bazı insanların bu kadar iki yüzlü olması en büyük nedenler oldu.Bu sitede işini doğru düzgün yapan 1-2 yönetici olduğunu anlamam biraz geç oldu.

Uzatmaya luzum yok.İyisiyle,kötüsüyle çok sevdiğim bu ortamdan tamamen ayrılıyorum.Bu konunun silinmesi,hesabımın üzerine bir çizik atılması beni kesinlike üzmeyecektir.Bende hakkı,kırıldığım ne kadar insan varsa hakkımı helal ediyorum,sizler de edin.Hepinizi çok seviyorum.İlerde baktığım da daha büyük bir platform olması dileğiyle HOŞÇAKALIN.

leventb12
04.Aralık.2011, 16:29
Ah be Berk hikayeli kariyerlerini en önemlisi insanlığınıda unutmayacağız kardeşim.

SAİT71
04.Aralık.2011, 18:40
Umarım seni kıracak bir sözüm felan olmamıştır.

Keşke biraz daha düşünseydin. Acele bir karar almamalısın...

Sirius Black
04.Aralık.2011, 18:53
Siteye veda etsen de bizden o kadar kolay kurtulamazsın Börk MSN'de ensendeyiz. :D

DenizlispoR
04.Aralık.2011, 19:02
Börk,Cörk, diğer kelimeyi yazmama forum müsade etmiyor. :n:

Sensiz site aynı değil,gerçi her yıl bir öncekini aratıyor. Umarım seni kıracak bir sözüm olmamıştır. Yaz geceleri yine ensendeyiz. :D

nannar
04.Aralık.2011, 19:11
Hakkımız varsa helal olsun :)

Nedvedmania
04.Aralık.2011, 19:14
Varsa hakkımız helal olsun. Sende hakkını helal et.

anil luque
04.Aralık.2011, 19:38
Keşke devam edeydin be Börk. Hakkını helal et.

SMS ile ilgili sıkıntılarını facete hallederim biliyorsun kardeş :D

IcedEarth
04.Aralık.2011, 20:01
Kişilere kızıp site terk etmek oldukça basit bir çözüm olacak diyeceğim, ama bu saatten sonra etkili olacağını da pek sanmıyorum.. Umarım bir gün hatanın farkına varıp dönersin diyelim o zaman..

SAİT71
04.Aralık.2011, 20:20
Bence istemediğin kişileri engelleyerek bir süre sitede takılabilirsin. Bence terketmek en son çözüm olmalı.

KaPaLı
07.Aralık.2011, 02:02
Keşke küfür etseydinde üstüne çizik atsalardı. Daha ekşınlı olurdu vedan.

attirson
09.Aralık.2011, 01:15
Keşke küfür etseydinde üstüne çizik atsalardı. Daha ekşınlı olurdu vedan.

Allahım ya :n:

leave_992
11.Aralık.2011, 20:02
keşke çıkıp şaka desen

LaigLeNoiR
20.Aralık.2011, 00:34
Forumda devam ettiğini görüyorum bir kaç gündür. Umarım burada devam edersin biz de bu konuyu GMA'ya yollarız :)

Kage
20.Aralık.2011, 01:40
Yalan haber bunlar yazın öyle umuyorum yani . Yazın her zaman ki gibi Ben , Yağız , Berk , Ortağım(Mert) ortak kariyer yapıp burda yayinlicağiz