PDA

View Full Version : Runtime Error Hatası

Sysmix
04.Aralık.2011, 18:51
http://b1112.hizliresim.com/s/4/wy1r.jpg

Bu hatayı maç içinde 1 kere aldım. Yeniden başladım ve yine maç içinde yine aynı hata.

İnternette araştırdığıma göre online oynanan oyunlarda .exe ye bulaşan virüs kaynaklı olabiliyormuş. Sadece maç içinde aldığım bu hatayı steam i "çevrimdışı" ayarlayarak halledebilir miyim? Yoksa başka şeyler mi yapmam lazım.

fotosuki
04.Aralık.2011, 21:11
Oyunu silip tekrar yüklediniz mi?

Sysmix
04.Aralık.2011, 21:37
Düne kadar maç içinde bu hatayı 2 kere aldım. Foruma yazmadan yine aynı maça başladım son save yerinden, yine 2. yarı aynı hata.

Runtime error hatalarına baktım google dan fakat "abnormal program termination" yazılı bir hata genel olarak yaygın değil..

Forumların birinde gördüğüm çözüm önerisi üzerine Visual C++ ve .net 2,0 yi silip tekrar kurdum. Oyuna girdim bu sefer sorunsuz bitirdim maçı ama bu bir çözüm mü onu bilmiyorum.

Crush dump olsa yine çözümü yok deyip geçiyoruz ama böle olunca sinir oluyor insan.

Steam bağlantısını çevrimdışı yapmak bir işe yarar mı onu öğrenmek istiyorum sadece? Bu hatayı almış başka bir arkadaş var mı forumda onuda merak ediyorum. Şimdiye kadar aldığım tek hata budur Fm 2012 de.

dragunov78
25.Aralık.2011, 11:56
run time error benim de başımın belası:icon_frown:

maçı 2d oynuyorum sadece gol tekrarlarını 3d izliyorum,golsüz biten maçta sorun yok ama gol olan maçlarda genelde maç sonuna doğru misal 3.golde tekrarı 3d izledikten sonra bu hatayı alıyorum,

oyun kapanıyor ve tekrar açmayı denediğimde oyunun zaten çalıştığı yönünde uyarı alıyorum,bilgisayarı tekrar başlatmadan oyunu tekrar açamıyorum

3d izlemeyi kaldırsam işe yarar mı acaba veya başka ne olabilir?

barlasisbasar
23.Ocak.2012, 23:59
Bu hata son update'ten sonra iyice sinir bozucu hale getirdi oyunu.. Maç sırasında ikide bir oyundan atıp duruyor. Forumda yardımcı olacak bir görevli falan yok mu?

Sysmix
28.Ocak.2012, 17:58
Şimdi bu hatanın çözümü yok mu? Yönetici arkadaşlarada burdan sesleniyorum; her sene teknik sorun kısmından yakınıyormillet ve her sene bir sonraki sene için daha iyi olacağı söyleniyor. Biliyorum kolay bir iş değil FM nin herhangi bir koluyla uğraşmak ama ben buraya sadece kariyer hikayesi okumak yada iyi oyunculara bakmak için gelmiyorum.

4 aralıkta yazmışım ilk konu olarak. 4 aralıktan beri bu lanet hatayı bizden başka alan yok mu? yada alıp ta çözen var mı ? Paylaşımlar sadece kariyer ve iyi oyuncularla mı sınırlı her sene olduğu gibi?

Hiç bir yöneticide şu başlığı görmedi mi?

brknesta
10.Mart.2012, 18:35
???cozumu yokmu kafayı yıcem.. sozde orjınal aldık oynuyoruz..

Vieri
10.Mart.2012, 18:38
bu hatayı sadece 3d de mi alıyorsunuz? hata aldıktan sonra maçı 2d veya commentary mod da tamamlayabiliyor musunuz?

ommix
10.Mart.2012, 18:57
Bu hatayı bende son zamanlarda sıkça almaya başladım.Ben sürekli 2D oynuyorum fakat oyunun biryerinde belli belirsiz durup dururken runtime error hatası veriyor.Oyunum orjinal kariyerimde 9.sezondayım bilgisayarımın özellikleri de rahat şekilde kaldırıyor oyunu fakat bu sorunun kesin bi çözümünü bulmam lazımçYardımcı olursanız sevinirim

ommix
10.Mart.2012, 23:44
Artık oyun oynanmaz hale gelmeye başladı az önce yine verdi aynı hatayı
http://img839.imageshack.us/img839/7455/runtimes.jpg

brknesta
12.Mart.2012, 10:15
bu hatayı sadece 3d de mi alıyorsunuz? hata aldıktan sonra maçı 2d veya commentary mod da tamamlayabiliyor musunuz?

aynen öle 2 d de devam edıyor 3 d de alıyorum hatayı???

PaVLeNKo
14.Mart.2012, 16:27
Artık oyun oynanmaz hale gelmeye başladı az önce yine verdi aynı hatayı
http://img839.imageshack.us/img839/7455/runtimes.jpg

Beyler kayıtlı oyunuma başlayım derken bu hatayı aldım..Çözümü varmıdır?

brknesta
21.Mart.2012, 10:56
Beyler kayıtlı oyunuma başlayım derken bu hatayı aldım..Çözümü varmıdır?

kardesım tek caren var oda 3-d oynamamak..

brknesta
29.Mart.2012, 11:58
bu hatadan sonra artık 3d vs macı ızleyemıyorum tek care eskı tıp gorunum..

yokmu care bulacak olan babayıgıt.. :(