PDA

View Full Version : Maaşla ilgili > Neden?

darkpart2
05.Aralık.2011, 17:31
Eski serilerde maaş bütçen nekadar fazla olursa oyuncuya verebildiğin para okadar artıyordu.

http://imageshack.us/photo/my-images/805/adszjp.jpg/

resimde maaş bütcem 33.000 açıkta ama oyunculara KEY PLAYER'a bile en fazla 13.000 verebiliyorum nedeni nedir acaba?

BaGa TaRKaN
05.Aralık.2011, 17:38
Taksitli Oyuncu Çok Aldıysan ya da Kulübün Borcu Yüksekse Sonraki Transferlerde veya Sözleşme Yenilemelerinde Yönetim Bunu Kısıtlayabilir :)

Trabzonspor
05.Aralık.2011, 18:02
Takım bazı oyunculara yükek maaş vermiyor nedendir bende bilmiyorum mesela x futbolcuyla masaya oturuyorum adamama maksimum 1 milyon € yıllık veriyor.Basşka bir y oyuncuysuyla masaya oturduğumda 2.5 milyon € veriyor.Oyuncuların takım için önemide bunda etkili olabilir.

darkpart2
05.Aralık.2011, 20:35
Taksitli Oyuncu Çok Aldıysan ya da Kulübün Borcu Yüksekse Sonraki Transferlerde veya Sözleşme Yenilemelerinde Yönetim Bunu Kısıtlayabilir :)

taksitle aldığım oyuncu sayısı > 0

alper3
05.Aralık.2011, 22:42
Başkan bazen oyuncuya çok fazla para verilmesini önlüyor değmeyeceğini düşündüğü için. Birde eğer future transfer varsa onların maaşlarınıda hesaplıyor. Belki maaş bütcen bunlarla dolmuştur.

ParduS
05.Aralık.2011, 23:37
Belki maaş bütçen dolmuştur. Verilen bütçeyle oyuncularının toplam maaş bütçesine bak belki sorun oradadır.