PDA

View Full Version : Çığlık Çığlığa Geliyor Martılar | Sezon 1



Bursaspor
07.Aralık.2011, 04:25
http://i.imgur.com/8zHqW.png

Kısa Kısa Canvey Island F.C.

1926 yılında kurulduk.
Yarı-porfesyonel bir takımız.
Lakabımız 'Martılar'
Takımımızın şu anki değeri 220.000 €
İç saha maçlarımızı 4308 kişilik (500 Koltuk kapasiteli) Park Lane stadyumunda oynuyoruz.


Hedeflerimiz

Profesyonel statüye geçmek.
Antrenman tesislerimizi geliştirmek.
Kendimize ait bir altyapı tesisi oluşturmak.
İyi bir finansal statüye kavuşmak.
Geriye dönüp baktığımızda güzel şeyler yaptık diyebilmek.


Uzun yıllardır İngiltere alt liglerinde takım yönetmekteyim. Geçmişte büyük başarılar kazandığımız kadar, büyük hayal kırıklıkları da yaşadık. Zaten bu liglerin güzelliği de bu, her an farklı bir heyecanın, farklı bir duygunun yaşanmasına izin vermesi. Kariyer geçmişimi 'Sunday League Footballer' olarak belirledim. Amacımız gidebildiğimiz yere kadar gidebilmek ve bunun için elimizden geleni yapacağız.


Kabul ediyorum (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=102766).

LaigLeNoiR
07.Aralık.2011, 04:27
Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.

serdarakyol
07.Aralık.2011, 10:47
başarılar dilerim

semih99999
07.Aralık.2011, 12:07
başarılar dilerim :)

AndreLuizBahia3
07.Aralık.2011, 14:45
başarılar dilerim

grozny
07.Aralık.2011, 15:07
Başlığı görünce Sarıyer sandım başarılar...

AndreLuizBahia3
07.Aralık.2011, 15:47
Başlığı görünce Sarıyer sandım başarılar...

hahahahahha :D

ReaList
07.Aralık.2011, 16:27
Martılara başarılar.

DenizlispoR
07.Aralık.2011, 17:00
Aynen ben de Sarıyer sandım ama Beyaz Martılar olurdu öyle olsa herhalde başlık. :D

Başarılar abi.

Tshabalala
07.Aralık.2011, 19:48
Basarılar. İlginç bir kariyer daha...

Bursaspor
14.Aralık.2011, 04:47
Bütün yorumlara teşekkür ederim. Takımı tanımak ve daha fazla transfer fırsatı yaratıp iyice hazırlanabilmek için Haziran 2011'den başladık. Kadromuza çok fazla takviye yapmak durumundaydık çünkü mevcut yapımız gerçekten kötü durumdaydı. Hızlı bir şekilde oyuncu araştırmalarına başladık. Yönetime amacımızın zirve mücadelesi olduğunu söylediğimizde sadece 1,500 € transfer bütçesi ve haftalık 2,800 € maaş bütçesi alabildik.

En ideal oyuncuları alabilmek için uzun uğraşlar verdik ve fazlasıyla veteran destekli ancak birkaç yetenekli genç takviyesiyle güçlendirdiğimiz 30 kişilik geniş bir kadromuz oluştu. Bu kadronun bonservis ücreti olarak bize maliyeti 3,200 € civarında oldu. Maaş bütçemizin tamamını kullanmaya çalıştık.

Kulübün mevcut oyuncularının çoğunu serbest bıraktık bir kısmını sattık diğer bir kısmını da kiralık olarak başka takımlara yolladık. Bu satışlardan 12,250 € gibi iyi bir gelir elde ettik. En azından bu seneyi huzurlu geçirebiliriz.

Bu sezon sahaya 4-1-2-2-1 dizilişiyle çıkmayı düşünüyoruz. Özellikle orta sahada biraz daha kontrollü bir yapı oluşturmayı amaçlıyoruz. Ancak sezon içinde ve maç içinde değişen duruma göre 4-4-2 ve 4-3-1-2 dizilişlerine de geçebiliriz.

Canvey Island F.C. 2011 - 2012 Sezonu Kadrosu

Kaleciler : Ludovic Grondin (http://img72.imageshack.us/img72/2458/ludovicgrondin.png) (24) , Rudi Pounoussamy (http://img10.imageshack.us/img10/9459/rudipounoussamy.png) (33) , Julien Boursault (http://img580.imageshack.us/img580/9963/julienboursault.png) (25)

Stoperler : Danny Jackson (http://img412.imageshack.us/img412/5599/dannyjackson.png) (31) , Gioavanni Fétissoi (http://img339.imageshack.us/img339/2613/gioavanniftissoi.png) (30) , Oliver Nicholas (http://img810.imageshack.us/img810/568/olivernicholas.png) (19)

Bekler : Sağ ; Giovanni Songoro (http://img687.imageshack.us/img687/1475/giovannisongoro.png) (34) , Keith O'Connor (http://img534.imageshack.us/img534/2259/connorg.png) (33) - Sol ; Didier Caro (http://img822.imageshack.us/img822/9059/didiercaro.png) (25) , Jonathan Perry (http://img819.imageshack.us/img819/4992/jonathanperry.png) (34) , Thomas Lyskov (http://img580.imageshack.us/img580/1180/thomaslyskov.png) (20) , Mark O'Toole (http://img845.imageshack.us/img845/9639/toole.png) (21)

Defansif Orta Sahalar : Djamil Gangate (http://img10.imageshack.us/img10/1993/djamilgangate.png) (32) , Vinny Perth (http://img705.imageshack.us/img705/8741/vinnyperth.png) (35) , Jérémy Volnay (http://img197.imageshack.us/img197/959/jrmyvolnay.png) (20) , Sam Byles (http://img9.imageshack.us/img9/6315/sambyles.png) (19)

Orta Sahalar : Marc Kenny (http://img685.imageshack.us/img685/8562/marckenny.png) (37) , Pascal Viadère (http://img42.imageshack.us/img42/4229/pascalviadre.png) (37) , Kris Huckstepp (http://img812.imageshack.us/img812/1815/krishuckstepp.png) (32) , Roberto Elcaman (http://img534.imageshack.us/img534/3902/robertoelcaman.png) (27) , Stephen Stirling (http://img31.imageshack.us/img31/6516/stephenstirling.png) (21) , Stephen Brennan (http://img708.imageshack.us/img708/645/stephenbrennan.png) (21)

Kanatlar : Sağ ; Yohan Guichard (http://img694.imageshack.us/img694/4373/yohanguichard.png) (24) , Malik Buari (http://img269.imageshack.us/img269/1126/malikbuari.png) (27) - Sol ; Patrick Vaz (http://img831.imageshack.us/img831/7638/patrickvaz.png) (32) , Eric Farro (http://img4.imageshack.us/img4/5880/ericfarro.png) (34)

Forvetler : Osahon Eboigbe (http://img716.imageshack.us/img716/6269/osahoneboigbe.png) (21) , Fergus Bell (http://img835.imageshack.us/img835/5799/fergusbell.png) (20) , Willy Robert (http://img27.imageshack.us/img27/1981/willyrobert.png) (31) , Charles Roger (http://img31.imageshack.us/img31/8670/charlesroger.png) (24)

NOT : Oyuncular rotasyon sırasına göre sıralanmıştır ve isimlerine tıklayarak oyuncu profillerine bakabilirsiniz.

Canvey Island F.C. 2011 - 2012 Sezonu Oyuncu Dizilişi ve Rolleri

Kaleci Goalkeeper - Defend

Sağ ve Sol Bekler : Full Back - Automatic

Stoperler : Central Defender - Defend

Defansif Orta Saha : Defensive Midfielder - Defend

Ortasahalar : MCR , Ball Winning Midfielder - Defend ; MCL , Advanced Playmaker - Attack

Sağ ve Sol Kanatlar : Inside Forward - Attack

Forvet : Poacher

NOT : Oyuncular 4-1-2-2-1 (1 DM, 2MC, 2 AM R/L) dizilişine göre yerleştirilmiştir.

Canvey Island F.C. 2011 - 2012 Sezonu Hazırlık Kampı

http://img641.imageshack.us/img641/6308/hazirlikkampi.png

Bizden çok daha güçlü ekipler karşısında iyi bir mücadele sergilediğimizi düşünüyorum. Yaptığımız bu üç maçı 3,669 kişi izledi. Maç başına 1,223 gibi çok da kötü olmayan bir değer. İlerleyen dönemde takıma olan ilgi başarılarımızla artacaktır.

Bu sezon Ryman Isthmian League Premier Division'da 42 maça çıkacağız, bu maçları 4'er maçlık periyotlara bölmeyi düşünüyorum ve toplam 42 maç sonunda en az 69 puan toplayacak şekilde periyot başına 7 puan hedefi koyuyorum.

Devamı gelecek...

Papi44
14.Aralık.2011, 04:58
Öncelikle başarılar. Anlatımın süper ötesi diyebilirim, İlginç bir kariyer olacak takipçinim, Umarım uzun sürer :)

SacrificeGGTC
14.Aralık.2011, 05:02
Başarılar diliyorum, en sevdiğim mücadelelerden birine girişmişsin, umarım herşey istediğin şekilde ilerler...

Bursaspor
14.Aralık.2011, 05:03
Öncelikle başarılar. Anlatımın süper ötesi diyebilirim, İlginç bir kariyer olacak takipçinim, Umarım uzun sürer :)

Yorum için teşekkür ederim. Uzun sürdürmeye çalışacağım, en azından 10-14 arası bir sezonda takımı Premier Lig'e çıkartabilirsem başarılı olmuş olurum.


Başarılar diliyorum, en sevdiğim mücadelelerden birine girişmişsin, umarım herşey istediğin şekilde ilerler...

Teşekkür ederim. Girdik bakalım bu işe tekrar bir sorun çıkmazsa sonunu görürüz.

Alicanfmfan
14.Aralık.2011, 06:19
Başarılar , Oğuz :)

AndreLuizBahia3
14.Aralık.2011, 20:32
Gerçek ss ler için baya uğraşmışsın çok güzel olmuş eline sağlık maçları bekliyoruz

alpaykartal
14.Aralık.2011, 21:18
Başlangıçta bu kadar uğraştıysan sonrasını düşünemiyorum :) takipçinim .

Bursaspor
15.Aralık.2011, 01:28
Yorumlara teşekkür ederim. Lig mücadelemize başladık. İlk dört haftalık periyot bitince ekleyeceğim. Takım olarak güzel bir oyun sergiliyoruz. Bu sezon çok fazla maça çıkacağız o yüzden alternatifli bir kadro kurduk.

Ayrıca elimden geldiğince bu şekilde devam ettirmeyi düşünüyorum. Bakalım, umarım sonu güzel olur.

Bursaspor
15.Aralık.2011, 03:13
Ve lig başlıyor...

http://img864.imageshack.us/img864/9931/rymanfootballleague.png

Ryman Isthmian League Premier Division 1. Hafta Maçı

http://img585.imageshack.us/img585/5148/lig1mac.png
http://img854.imageshack.us/img854/3053/lig1macoyuncuistatistik.png

Üstün bir oyun oynayarak lige güzel bir başlangıç yaptık.

Haftanın Takımı'na iki oyuncumuz seçildi.

http://img834.imageshack.us/img834/83/ligodulhaftanintakimiha.png

Ryman Isthmian League Premier Division 2. Hafta Maçı

http://img812.imageshack.us/img812/1200/lig2mac.png
http://img202.imageshack.us/img202/3849/lig2macoyuncuistatistik.png

Hem atak olarka hem defans olarak güzel bir oyun sergiliyoruz. Kontrolü elden bırakmamamız gerekiyor.

Bu arada oyuncularımızdan Eric Farro ve Jérémy Volnay Réunion'ın Mauritius ve Tanzanya maçlarına çağırıldılar. Takımın seçicisi Noël Vidot sağ olsun bizi kırmadı ve Farro'yu kadroya almadı. Volnay'a başarılar diliyoruz.

http://img32.imageshack.us/img32/9608/millitakimacagirilma.png

Ryman Isthmian League Premier Division 3. Hafta Maçı

http://img850.imageshack.us/img850/8513/lig3mac.png
http://img803.imageshack.us/img803/2695/lig3macoyuncuistatistik.png

Seriye bağladık devam ediyoruz.

Haftanın Takımı'na yedi oyuncumuz seçildi.

http://img684.imageshack.us/img684/83/ligodulhaftanintakimiha.png

Ryman Isthmian League Premier Division 4. Hafta Maçı

http://img528.imageshack.us/img528/2850/lig4mac.png
http://img843.imageshack.us/img843/2580/lig4macoyuncuistatistik.png

Zorlanmamıza rağmen sonuca gitmesini bildik ve hedeflediğimizin 5 puan üzerinde bir puan elde ettik.

Bu arada Ayın Menajeri Ödülü'nü kazandım.

http://img684.imageshack.us/img684/4922/ligodulayinmenajeriagus.png

Ve takımımızdan Danny Jackson ve Osahon Eboigbe Ayın Oyuncusu Ödülü'nde 2. ve 3. sırayı aldılar.

http://img706.imageshack.us/img706/2664/ligodulayinoyuncusuagus.png

Ryman Isthmian League Premier Division'da 4. Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

http://img835.imageshack.us/img835/9341/ligpuandurumu4mac.png

Dört hafta sonunda küçük bir farkla da olsa arayı açmak güzel oldu. Sezon sonuna kadar bu grafiğimizi korumalıyız.

kalemci
16.Aralık.2011, 02:38
Sonuçlar iyi gidiyor ama aldatmasın derim, ileride fiziksel olarak bitap düşüyor topçular. Her maçtan sonra dinlendiriyorum artık.

Ayrıca transferler süper. Oliver çok çok iyi bir transfer. Eğer çıkarsa Sam Westley'e bakarmısın ? Çok hızlı gelişiyor ve nPower lar dahil defans yükünü çeker. Kontrat olarak maç başına da anlaşabilirsin.

Tabi bide Matty var, onu da listene almanı öneririm. Profiline sakın aldanma. Böyle bi topçu olamaz :)

Bursaspor
19.Aralık.2011, 11:32
Devam ediyoruz.

Ryman Isthmian League Premier Division 5. Hafta Maçı

http://img151.imageshack.us/img151/2332/lig5mac.png
http://img26.imageshack.us/img26/3604/lig5macoyuncuistatistik.png

Güzel oynuyoruz, istediklerimizi alıyoruz.

Haftanın Takımı'na iki oyuncumuz seçildi.

http://img9.imageshack.us/img9/8017/ligodulhaftanintakimi3.png

Ryman Isthmian League Premier Division 6. Hafta Maçı

http://img842.imageshack.us/img842/1204/lig6mac.png
http://img864.imageshack.us/img864/2989/lig6macoyuncuistatistik.png

Yine rahat bir galibiyet aldık.

Haftanın Takımı'na beş oyuncumuz seçildi.

http://img406.imageshack.us/img406/9030/ligodulhaftanintakimi4.png

Ryman Isthmian League Premier Division 7. Hafta Maçı

http://img26.imageshack.us/img26/7065/lig7mac.png
http://img830.imageshack.us/img830/4783/lig7macoyuncuistatistik.png

Bu kadar üstün oynayıp biraz beceriksizlikle fazlasıyla zorlandık.

FA Cup 1st Qualifying Round Maçı

http://img14.imageshack.us/img14/5493/facup1qualifyingroundma.png
http://img819.imageshack.us/img819/5493/facup1qualifyingroundma.png

FA Cup'a iyi başladık diye düşünüyorum. Birkaç tur atlayabilirsek hem iyi bir gelir sağlarız hem biraz daha turnuva pratiği kazanırız.

Ryman Isthmian League Premier Division 8. Hafta Maçı

http://img844.imageshack.us/img844/8945/lig8mac.png
http://img191.imageshack.us/img191/6715/lig8macoyuncuistatistik.png

Zor da olsa kazanma alışkanlığımızı sürdürüyoruz.

Ryman Isthmian League Premier Division'da 8. Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

http://img259.imageshack.us/img259/3796/ligpuandurumu8mac.png

Haftanın Takımı'na iki oyuncumuz seçildi.

http://img15.imageshack.us/img15/7623/ligodulhaftanintakimi5.png

Ryman Isthmian League Premier Division 9. Hafta Maçı

http://img841.imageshack.us/img841/6079/lig9mac.png
http://img204.imageshack.us/img204/6642/lig9macoyuncuistatistik.png

Kazanma ve gol yememe serimiz devam ediyor bu konumumuzu koruyabilirsek sezon sonunda istediğimizi alacağız.

Bu arada bu ay da Ayın Menajeri Ödülü'nü kazandım.

http://img835.imageshack.us/img835/7286/ligodulayinmenajerieylu.png

Ve takımımızdan Danny Jackson Ayın Oyuncusu Ödülü'nde 2. sırayı aldı.

http://img28.imageshack.us/img28/3852/ligodulayinoyuncusueylu.png

FA Cup 2nd Qualifying Round Maçı

http://img46.imageshack.us/img46/8679/facup2qualifyingroundma.png
http://img214.imageshack.us/img214/8679/facup2qualifyingroundma.png

Bu turu da geçtik ve yolumuza devam ediyoruz. Ancak Didier Caro yaklaşık 3 ay ve Keith O'Connor 3 hafta sakatlandı. Özellikle Caro'nun olmayışına önlem olarak Ellis Deeney (http://img341.imageshack.us/img341/6502/ellisdeeney.png) (19) ve stoper mevkiisine daha önceden anlaştığımız ancak sözleşmesinin bitmesini beklediğimiz Jason Gavin (http://img33.imageshack.us/img33/424/jasongavin.png) (31) 'i kattık.

Haftanın Takımı'na iki oyuncumuz seçildi.

http://img140.imageshack.us/img140/371/ligodulhaftanintakimi6.png

omersal
19.Aralık.2011, 15:04
Bu şimdi ingilterenin kaçıncı ligi oluyo ? Gidişata yorum yapmama bile gerek yok :D

Bursaspor
19.Aralık.2011, 19:48
İngiltere'nin 7. ligi burası, Blue Square South / North 'ların da altı.

Bursaspor
24.Aralık.2011, 11:09
Oyun'da hata oluştuğu için tekrardan başka bir takımla bu ligden başlamayı düşünüyorum.