PDA

View Full Version : İlginç Bir Sorun

William Rookwood
09.Aralık.2011, 03:41
Merhaba arkadaşlar. Dün akşam kariyerimi kaydedip oyunu kapattım. Sabahleyin oyunu açtığımda aşağıda ki yerde uzun bir süre durdu;

http://i.imgur.com/ElgyB.jpg

Bende kayıtlı oyunun yandığını düşündüm ancak herhangi bir hata vermeyince oyunu öyle bıraktım. 1-2 saat sonra bilgisayar başına döndüğümde oyunun açıldığını ve sorunsuz bir şekilde devam ettiğini gördüm. Belki bir kereye mahsus olmuştur diye tekrar kaydedip kapadım bilgisayarı. Ertesi gün yine aynı şey oldu ve resimde ki yerde donup kaldı. Yine 1-2 saat sonra açıldı, bende o kayıtlı saveyi silip yeniden kayıtlı dosya oluşturup onun üzerine kaydettim. Fakat buda işe yaramadı. Yine aynı yerde takılıp duruyor ve o takıldığı yer 1-2 saat sonra ilerliyor.

Böyle bir hatayı ilk kez görüyorum. Normalde save bozuk olduğu için bu tip hatalar vermesi gerekiyor, ama bozukta değil sorunu tam olarak çözebilmiş değilim :s7:

SacrificeGGTC
09.Aralık.2011, 05:33
Aklıma tek gelen şey, bilgisayarına virüs bulaşmış olması. Başka türlü yavaşlayacağını düşünmüyorum; hemde 1-2 saat.

William Rookwood
09.Aralık.2011, 16:00
Diğer savelerde bir sorun yok ama sadece bu savede bir sorun oluşuyor. 1-2 saat sonra açıldığında saveyi silip yenisini oluşturmuştum fakat değişen birşey olmadı.