PDA

View Full Version : Fm 2013 için bir öneri

Alicannike
12.Aralık.2011, 00:54
Daha çok erken olabilir ama sadece bir öneri artık antremanlarıda maçı izlermiş gibi izlememiz gerektiğini düşünüyorum.Antremanlarda esneklik olursa örneğin takımımızda C.ronaldo var sadece onu şut atarken izliyoruz baya eğlenceli anlar izleyebiliriz.Umarım 2013'de değişik özelikler gelir.

alper3
12.Aralık.2011, 01:23
Antreman izleyeceğimi hiç sanmıyorum. Gereksiz olur bana göre

cris king
12.Aralık.2011, 03:32
Cm 11'de bu özellık vardı yanlış hatırlamıyorsam antrenman ızleyebılıyorduk yanı mudahele fılan edebılıyorduk aynı maç gıbı..

Birolazar
12.Aralık.2011, 03:46
Sen fm'de böyle bi değişiklik olcağina gerçekten inaniyor musun :)

Alicannike
12.Aralık.2011, 08:41
Arkadaşlar teknik direktör isek yapılmalı bence belki biraz fazla şey istiyor olabilirim ama en azından artık antreman bölümünün biraz gelişmesi lazım.

Alexi Lalas
12.Aralık.2011, 22:33
Bir oyuncunun şut veya başka bir şey çalışmasını izlemek istemem açıkcası.

Gerçekte de bir oyuncuyu frikik çalışırken iizlemez menejerler gibime geliyor. O, o oyuncunun kendi kişisel gelişimiyle alakalı. Genel antrenman sırasında menejerin gözüne çarpar zaten frikiklerinin geliştiğ veya yardımcı antrenörler söyle bu oyuncu şut çalışıyor idmandan sonra diye.

Ama traning bölümünün kesinlikle sil baştan yenilenmesini gerektiğini düşünüyorum ben de.

Flawless Victory
12.Aralık.2011, 22:47
2030 gibi belki...

Alicannike
12.Aralık.2011, 23:19
Şut çalışması ekstra konulabilir bir özellik olarak aklıma geldiği için örnek verdim.Demek istediğim en azından antreman maçları olabilir değişik özelliklerle antremanları izleyebilmemiz.

Deus Dominus
13.Aralık.2011, 01:24
Çok istiyorsan yap reserv takımınla, 18 yaş altı takımınla bir antrenman maçı :) Ayrıca özel antrenmanlar yapıyor zaten oyuncular. Bunları izlemek belki 1-2 kez eğlendirir insanı ama bazen maçları bile izleyesi gelmiyor insanın :D Oraya gelene kadar daha çoook eksiği, gelişmesi gereken yönleri var oyunun. Yapay zekayı, maç motorunu toparlamaktan başlayabilirler işe.