PDA

View Full Version : 12.1.0 Patch Problemleri

nuri80
16.Aralık.2011, 10:01
Son gelecek yamanın sorunsuz olması açısından, son çıkan yamanın beraberinde getirdiği problemleri bu başlık altında paylaşalım.

Kendi adıma, dün gece Galatasaray'la ilk oyunuma başladım. Her zaman her çalışmaya tek coach atarım, yüksek performans almak adına. Ancak bundan önceki yamanın aksine 12.1'de G.Saray'da bir coach eksik izin veriyor yönetim. Bu yüzden bir coach iki çalıştırma yapmak zorunda kalıyor ki, yıldız oranı azalıyor haliyle. Sorunu çözemedim kendi adıma. Belki daha kalibreli takımlarda bu sorunu vermiyordur.

Siyah dalgalanma sorununu daha test etmedim. Sorunu yine "stadı kapatarak" çözme yoluna gidersem, daha önce dediğim gibi en son yamayı bekleyeceğim. Editörlere duyurumdur: "Lütfen sorunlarla ilgili geri bildirimleri" ulaştırın.

Teşekkür ediyorum...

nuri80
16.Aralık.2011, 11:46
BJK, hala 4-1-3-2 gibi anlamsız bir taktikle oynuyor.
Guti hala takımda gözüküyor.

Türkiye liginde oyun açmama rağmen açık olan liglerdeki transfer haberlerini de alıyorum.

ÖNEMLİ!

Siyah dalgalanma problemi giderilmiş.

AlperKSK
16.Aralık.2011, 15:25
Steam den almıştım oyunu,dün güncelleme yaptı otomatik daha sonrasında oyun açılmıyor.Daha sonra tekrar deneyiniz diyor steam de fena patladık anlayacağınız lütfen biri yardım etsin kafayı yemek üzereyim..

El Barto
16.Aralık.2011, 15:28
Steam den almıştım oyunu,dün güncelleme yaptı otomatik daha sonrasında oyun açılmıyor.Daha sonra tekrar deneyiniz diyor steam de fena patladık anlayacağınız lütfen biri yardım etsin kafayı yemek üzereyim..

Açtığın konuya cevap yazdım arkadaşım ona bakar mısın?

AlperKSK
16.Aralık.2011, 15:39
Çok Teşekkür ederim dostum

GeNç KaRTaL
16.Aralık.2011, 20:17
BJK, hala 4-1-3-2 gibi anlamsız bir taktikle oynuyor.
Guti hala takımda gözüküyor.

Bunun sebebi güncellemenin data güncellemesini içermemesi sanırım.

nuri80
16.Aralık.2011, 22:46
Siyah dalgalanma problemi giderilmemiş arkadaşlar, farklı bir oyun açtım, aynen devam. "Stadı kapamanız" gerekiyor yani. Bu seri iyice kabak tadı vermeye başladı. 80 TL para ver, sonra 4 ay oynama. Oyunun yapımcısını bilmesem, Türkler yapıyor diyeceğim. Sonra da orjinal oyun almayınca vıdıvıdı yapıyorlar. Yok o yüzden Türkçe dil seçeneği yokmuşta, bilmem ne de :mad:

atakan89
18.Aralık.2011, 18:22
Türkçe Yama Çalışmıyor

qwert1992
18.Aralık.2011, 22:07
Yok ya kendimizi kandırmayalım Sigames'in Tr dil seçeneği çıkarıcağı yok boşuna orjinal aldım.Çek ler danımarkalılar isveçliler bunların özelliği nede onların dili mevcut oyunda.Bu böyle devam eder.İngilizceye saten alıştık.

nuri80
18.Aralık.2011, 22:39
Kesinlikle katılıyorum. İlk çıktığı hafta 80 TL verip aldım, oyunu, o da şansımız varsa Şubatta oynamaya başlayacağız!

Sigagames ve Türk Futbol Federasyonu kesin beraber çalışıyorlar. Biri Türkiye liglerinden, diğeri menajerlikten soğuttu!

defective1907
02.Ocak.2012, 19:07
nerden indirebiliriz bunu

El Barto
02.Ocak.2012, 21:31
nerden indirebiliriz bunu

Steam üzerinden oyun kendi indirip güncelliyor.