PDA

View Full Version : Steam'de Oyun Açılmıyor

AlperKSK
16.Aralık.2011, 12:01
Merhabalar Steam üzerinden satın almıştım oyunu dün akşam girdim güncelleme yapıldı ve oyunu açmak istedim fakat bu oyuna şuan ulaşılamıyor daha sonra tekrar deneyiniz diye bir hata çıktı şuan da aynı bunu nasıl çözebilirim..

AlperKSK
16.Aralık.2011, 14:16
Steam e giriyorum Mağaza olan kısımda "This site has been blocked by the network administrator." yazıyor bu nasıl iş Tr deki servis sağlıyıcı mı engelliyor siteye ulaşmayı biz para verdik oyunu ordan aldık nasıl olucak bu iş ???? Lütfen bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

El Barto
16.Aralık.2011, 15:26
Oyunda bir sıkıntı yok.

Şunu dener misin?

Kütüphaneye gelip Football Manager'in üstünde sağa tıklayıp özellikler de. Açılan pencerede yukarıdaki tablardan Yerel Dosyaları seç. Orada oyun içerik dosyalarını doğrula de.

Bakalım düzelecek mi?

hasanamca
16.Aralık.2011, 15:33
bende karsılıyorum bu sorunla dun oynamstım bı sorun yoktu bugun oldu bıanda sorun cozulurse lutfen yazın baska bır yolu varmı bundan sonra

hasanamca
16.Aralık.2011, 15:42
el barto dedgın gıbı yaptım yukleme yaptı sonra guncelleme herhalde bundan kaynaklı bıy sagollama bunu herzeman yapmak gerekırmı pekıı

El Barto
16.Aralık.2011, 15:43
Bu hatayı aldığında yapman yeterli. Bu sorunu çözdü ise oyun normal açılmaya devam eder. Aynı hatayı alırsan tekrar yapman gerekir.

hasanamca
16.Aralık.2011, 15:57
sagol tesekkurler bol fm lı gunler:)))

AlperKSK
16.Aralık.2011, 15:57
Dostum çok teşekkür ediyorum verdiğin bilgi ile bu iş halloldu,bu hafta sonu bol bol hayır duası alıcaksın benden :)

El Barto
16.Aralık.2011, 15:58
Rica ederim arkadaşlar, iyi eğlenceler. :)

DisCo
28.Aralık.2011, 15:47
Barto bana da çare ol. :(

Oyun simgesine tıklayınca steam'e bağlanıyor ama oyun çok geç açılıyor.

5 dakika sonra oyun açılıyor bu sefer de

Loading...
Carmendo...
Caricemento...

Gece bunları sayarak uyuyorum artık.

El Barto
28.Aralık.2011, 17:04
Oyuna çok büyük boyutlu bir yüz paketi eklediğim vakit bende de o hata olmuştu Disko. Var ise böyle bir şey onu silip bir dene.

TaşkınMahmut
11.Ocak.2012, 21:18
Bendede devamlı Directx yükleniyor diyip duruyor nedense. Ama oyun başlamıyor.

Format attım dün bugün oyunu yüklüyim dedim ama nafile. Her açtığımda Directx yükleniyor diyor sadece.

BaGa TaRKaN
12.Ocak.2012, 01:57
Renkdaş Barto Bana da Bir Çare Lütfen :)

Beşiktaşın Finansal Borcunu Nasıl Kapatırırz :D 3.Sezonu Bitirdim Daha 90M Euro Kulüp Borcu Var :D

giovanni
17.Şubat.2012, 21:53
el barto süpersin içerik dosya doğrula tam anlamıyla çözüm..

meddah
18.Şubat.2012, 00:24
Ay sonu bir türlü gelmiyor, evdeki hesap çarşıya uymuyor, medet el-Barto, derdime bir çare.

kemalercan
12.Mart.2012, 14:30
tesekkür ederim dostum El Barto bende de hata veriyordu dediğini yaptım düzeldi saol....

El Barto
12.Mart.2012, 17:58
Ay sonu bir türlü gelmiyor, evdeki hesap çarşıya uymuyor, medet el-Barto, derdime bir çare.

IBAN numarası alayım abi. :)

Rica ederim iyi eğlenceler arkadaşlar.