PDA

View Full Version : Traş Makinesi Alacağım Yardımınız Lazım

Flawless Victory
24.Aralık.2011, 12:30
Traş makinesinden anlayanlar şöyle 200 TL civarı iyi bir traş makinesi alma imkanı var mı.?

Öncelikli tercihim şarjlı değil de elektrikle direkt olarak çalışmasıdır. Philips'in modelleri 8-10 saat şarj edip yarım saat kullanıyorsun. Böyle istemiyorum açıkçası. Biraz araştırdım da 300-400 TL'lik cihazlar hariç hepsinin bir kusuru var sanki. Hepsiburada'daki yorumlarda öyle. Ama orada olmayan modeller de vardır elbet.

enesemin53
07.Eylül.2012, 16:49
Merhabalar, arkadaşında bir zamanlar sorduğu gibi tıraş makinesi kulanıpta tavsiye edebilecek varsa sevinirim, özellikle kirli sakal için.

El Barto
07.Eylül.2012, 17:40
Arkadaş permatik varken makine ile uğraşılır mı? :D

braun cruzer 6 için iyi diyorlar ama onun da kablosuz kullanım süresi 30 dk. diye yazıyor Emrah. Senin istediğin gibi değil sanırım ama senin de dediğin gibi onlar ucuz etin yahnisi. :) Gerçi 250 tl ucuz ise. :)

Homer J.S
07.Eylül.2012, 21:51
Abov ne vercem dediniz traş makinesine :D 200 lira mı :D

RaSenGan
07.Eylül.2012, 21:59
Ben de alıcam yeni bi tane :D 30 TL'ye sinbo var nefis :D

200 TL'ye 5 kere komple ağda yaptırırsın bırak sakalı kesmeyi :D

Flawless Victory
08.Eylül.2012, 02:19
Zaten traşı sabahları 06.30'da çabuk olmam gerektiği için vazgeçmiştim makineden ama Aygün'ün dediği gibi de yabana atılacak bir teknoloji değil. Philips çok iyi. Sallama yorum yazmayın be. :p

Sheriff
08.Eylül.2012, 04:09
Arkadaş permatik varken makine ile uğraşılır mı? :D

braun cruzer 6 için iyi diyorlar ama onun da kablosuz kullanım süresi 30 dk. diye yazıyor Emrah. Senin istediğin gibi değil sanırım ama senin de dediğin gibi onlar ucuz etin yahnisi. :) Gerçi 250 tl ucuz ise. :)
Cruzer 6 var bende, çene altında çok zorlanıyor, ama şekil verme ve düz sakal traşı çok iyi, kısaltma tarağıda var. Benim asıl aradığım sakal bıyık kısaltmada, düzeltmede iyi olmasıydı o konuda çok iyi o yüzden ben memnunum..

enesemin53
08.Eylül.2012, 10:37
Cruzer 6 var bende, çene altında çok zorlanıyor, ama şekil verme ve düz sakal traşı çok iyi, kısaltma tarağıda var. Benim asıl aradığım sakal bıyık kısaltmada, düzeltmede iyi olmasıydı o konuda çok iyi o yüzden ben memnunum..

Sakal için uzunluk ayarlaması nasıl? Bazı makinalarda 2 ayar arasında baya fark oluyo ya çok kısa yada uzun bırakıyor da.

Bujsas
08.Eylül.2012, 16:27
bir panasonic var 5 senedir kullanıyorum

davidvilla
20.Eylül.2012, 17:43
kirli sakal yapcaksan traş makinesi değil de saç traş makinesi alman lazım. Sakın o dönemeçli şeyleri olan traş makinelerinden alma berbat ediyor suratı. Saç traşı maknesi al herhangi bişey eminonunde satıolar ucuzdan ama 2.el olup olmadıgının garantisi yok :)