PDA

View Full Version : takım konuşması sorunu

nefes
24.Aralık.2011, 14:03
ya yeni patch'ten sonra ne desem moraller sürünüyor, anlamadım bi türlü niyesini. çözen var mı?

fernando1907
25.Aralık.2011, 02:36
fildişi sahilleri milli takımyla 2017 yılı konfederasyon kupası final maçına çıkmışım.ilk yarıyı 2-1 önde kapatmışım.devre arasında kendiniz için ve bugün süper olan bu taraftar için oynayın 2.yarıyı dedim.hepsinin moraller kırmızıya döndü.kimisi demotive kimisi angry.ulan ne dedim sanki.velhasılı kelam 2.yarıya çıktık.berbat bir oyun ve 4-2 mağlubuz

nefes
25.Aralık.2011, 16:14
yok mu yav bu sorunun çözümü? ne skor alırsam alayım, ne dersem diyeyim kırmızı oluyor oyuncularım.

patch'ten önce böyle bir sorun yoktu hiç..

Universal
25.Aralık.2011, 16:17
Oyuncuların yanlarında nasıl hissettikleri yazıyor, mesala gergin olan bir oyuncuyu gaza getiren bir konuşma yaptığınız zaman o oyuncu ya kart görür ya strese gir oynayamaz. Onun üzerinizde baskı yok gibi terimler kullanmanız gerek. Oyuncu nasıl hissediyorsa ona göre davranın. Maçda öndeyken hadi daha iyi oynayın demeniz oyuncunun moralini düşürebilir, sonuçta iyi oynayan bir adama daha iyi oynayın demek hakaret olabilir. Sadece iyi oynuyorsunuz demeniz yeterlidir. Birde mevki dışında oynayan oyunculara hiçbir zaman kötü söz söylemeyin kabul etmiyorlar.

Bekq
25.Aralık.2011, 16:28
Kötü olan bir takıma iyisiniz demekte moralleri altüst ediyor. Mesela ŞL'de Real'e elendiğimizde "Herşeye rağmen iyi performans gösterdiniz" dedim ve moraller altüst oldu. Keza kötü oynadıkları maçta "Çok şanssızsınız" diyince yine moralleri düştü.

Bazı maçlar ne diyeceğinizi bilemiyorsanız asistana bırakın.

nefes
25.Aralık.2011, 16:38
zaten bu dediklerinizi yapıyorum, ancak takım yine looked switched off oluyor. ya da lose focus oluyor.

çok çok çok nadir mutlu oluyorlar.

Bekq
25.Aralık.2011, 16:42
zaten bu dediklerinizi yapıyorum, ancak takım yine looked switched off oluyor. ya da lose focus oluyor.

çok çok çok nadir mutlu oluyorlar.
Tam olarak dediğini anlamadım. Mesela tek kale oynayıp, maçı ilk yarı domine eden ve 2-0 önde olan bir takıma ilk yarı sonunda "Performansını beğendim" dediğinizde bile moraller düşüyor mu?

nefes
25.Aralık.2011, 19:03
evet, aynen öyle oluyor. daha doğrusu bir ikisinin morali bozuluyor, diğerlerinde değişiklik olmuyor.

semih99999
26.Aralık.2011, 06:59
hocam takım önde girerse devre arasına böyle devam edin de garanti hepsi çoşuyo keep it diye devam ediyo şimdi hatırlayamadım devamını :D

Bekq
26.Aralık.2011, 15:01
I have got nothing specific to say right now, you all know what to do out there
I'm far from pleased with what i just saw from this team
We can still win this keep working hard and it will come
Keep going well but I know you're capable of even better
You have been unlucky so far
Keep playing the way you have been and the result will come
I'm happy with your performance so far, keep it up
Go out there and give these fans their money's worth
The pressure is off here lad's go out there and play and the result will take care of itself
You can go out there and play without pressure nowDevre arası çıkanlar bunlar. Kötü oynarsak ve öndeysek 2'yi, kötü oynarsak ve gerideysek 3'ü, iyi oynarsak ve gerideysek 5'i, iyi oynarsak ve öndeysek 7'yi, ne iyi ne kötü isek ve maç berabere ise 8'i kullanıyorum.

Benim kullandıklarım bu şekilde. :)