PDA

View Full Version : Regen sorunu

jesterrace
24.Aralık.2011, 20:06
Arkadaşlar anderlecht ile 2024 yılına geldim iyi regenler hep aynı ülkelerden çıkıyor özellikle cezayir ve tunusdan messi gibi adamlar çıkıyor ama mesela iskandinavyadan hiç regen cıkmıyor adam akıllı bu
regen olayı her oyunda farklımı yoksa her yeni oyuna başlandınğında hep abuk subuk yerlerdenmi çıkıyor regenler

wolffather
25.Aralık.2011, 03:50
Arkadaşlar anderlecht ile 2024 yılına geldim iyi regenler hep aynı ülkelerden çıkıyor özellikle cezayir ve tunusdan messi gibi adamlar çıkıyor ama mesela iskandinavyadan hiç regen cıkmıyor adam akıllı bu
regen olayı her oyunda farklımı yoksa her yeni oyuna başlandınğında hep abuk subuk yerlerdenmi çıkıyor regenler

wow iyi oynamışın :icon_biggrin:

Heroon
25.Aralık.2011, 04:10
Fransa'da Cezayir ve Tunus'lu bir sürü futbolcu var, tam olarak bilmesemde Nasri Benzema ve aklıma gelmeyen bir sürü Fransız oyuncu Cezayir asıllı yani çokda abuk subuk yerler değil o ülkeler

jesterrace
25.Aralık.2011, 11:02
Çok değilde hep bu ülkeler alıyor dünya kupası cezayir milli takımı all star takımı gibi saçmalık değilmi bu biraz dengeli olması lazım bazı ülkelerden hiç çıkmıyor regen bazılarına resmen torpil geçilmiş