PDA

View Full Version : Oyundaki büyük saçmalık

darthrevan
25.Aralık.2011, 20:24
Bu oyunda yıllardan beri olan gol attıktan sonra 1 dakika sonra gol yeme saçmalığı hala daha düzelmemesi ve bu olay o kadar çok sinir ediyor ki adamı oyunu oynamayası geliyor insanın. Buna bir çare bulan var mı...

BaGa TaRKaN
25.Aralık.2011, 21:12
Geçen Serilerde Defalarca Yaşamıştım Bunu Ama 2012'de Şuana Kadar Gol Yedikten Sonra Hep Ben Cevap Verdim 1-2 Dk İçinde :)

Bekq
25.Aralık.2011, 21:55
Valla hep aleyhime oluyor. Bende bıktım artık. Gol attıktan sonra golü yiyen takım santradan sonra hemen golü atıyor ya da %100 gol pozisyonu kaçırıyor.

Heroon
25.Aralık.2011, 21:55
Evet benimde bu sene başıma en fazla bir kaç sefer gelmiştir o kadarda tesadüf olur yani.

attirson
25.Aralık.2011, 21:57
Arada oluyor ama lehimede oluyor bazen.

Dennis Bergkamp
26.Aralık.2011, 03:44
Şu oyunda büyük bir saçmalık varsa o da sağlık görevlileridir.2 maçta bir bu adamın yürüye yürüye yarım saatte dışarı çıkmasını izliyorum.Sakatlanan adam koşa koşa gidiyor saha kenarına bu adam tek başına 1dakikada çıkıyor sahadan.Bekliyor ve inanıyorum bir gün hakemde benim gibi dellenecek zaman geçirmeye yönelik hareketten sağlık görevlisine sarı kartı gösterecek.

darthrevan
26.Aralık.2011, 11:49
Benim buralar 3-4 maçta bir olmaya başladı. Sanki bizim oyuncular sevinirken karşı takımın yarı sahasında kalıyor.

pappi
26.Aralık.2011, 12:14
bu olay her maçta mı oluyor yoksa bazı maçlarda mı oluyor? gerçek yaşamda da bu tür goller oluyor,takımların gücü dengeliyse karşı takım bir anlık gazla böyle bir skor yapabiliyor olabilir mi? bir enstantane olarak eklenmiş özellik olabilir.

narakan1969
27.Aralık.2011, 00:01
Özellikle bir gol aniden olursa yani atağının öncesi yoksa hemen karşı takım cevap veriyor bir şekilde.

r0b1nh0
27.Aralık.2011, 16:35
beyler yalnız atladığınız bi durum dünya futbolunda 2 gol arası 5 dk olan maçların yüzdesi oldukça fazla bu durumda sorun yok bana göre sorun gollerin oluşum şekli kaleci veya rakip savunmanın diktiği topu dmc de hava toplarına ii çıkan bi adamınız warsa kafayla asist yapmış oluo bu da bana çok basit gelio üzerinde çalışılması gerek durum bu bence.

lufy33
27.Aralık.2011, 17:40
ya o değilde korner yada diğer duran toplardaki topun getirilmesi olayı yok mu beni o deli ediyor iki saate top gelirmi üstelik futbolcu getiriyor SI games top toplayıcı çocuk alamıyor heralde çok fakirleşti yazık

omrcanjc
27.Aralık.2011, 19:54
beyler oyunda defansif korner ve duran topları ayarlarında kendi ceza sahanızda olabildigince futbolcu tutun ve stoperlerinize sakın uzun ve kısa adamları marke ettirmeyin normal man mark yapsınlar ben böylece çok maç kazandım

bir de defansif oyuncularınıza (player instructionstan) fazla tight markingi açmayın ve tacling i normalde kullanın yoksa defansta birden pozisyonlarını kaybedebiliyorlar ben ibb de semih kayayı aldım adam stoperde zago gibi kademe manyağı oldum.....bu arada mahmut tekdemiri öneririm :D atak kornerde near post a koyun o 1 dk sonraki cevabı siz verirsiniz ayrıca zayette ...saygılar gençlik :D

brknesta
27.Aralık.2011, 20:56
valla aynı olaydan bende sıkıntılıyım ama bu serıde en aza ınmıs.

cris king
30.Aralık.2011, 03:35
zorlu maçlarda eğer atak oynuyor ve öne geçtiyseniz golü atar atmaz geriye çekilin oyun anlayışını standart ve dengeli yapın daha çok geri çekil yapın ve kontra atağı açın oyun içi komutlardada pozisyon verme emrini kesin açın kesinlikle gol yemiyorsunuz çok nadir yeniliyor yeseniz bile golden sonraki ilk pozisyonda yemiyorsunuz hatta fark açılıyor güvenin bana ;):)

wolffather
31.Aralık.2011, 19:08
Alla alla bu bende de hiç olmadı gibi... Zaten GS ile oynadığım da sezon başı 10 gol yiyordum 5. sezonda Liverpool istedi oraya geçtim yarım sezon oldu 1 gol yedim instant replay golünden... Ama eski serilerde çok fazla idi buna katılıyorum