PDA

View Full Version : Bulunduğu Ülkeye Alışamayan Oyuncuyu Tatile Göndermek

Bekq
26.Aralık.2011, 17:06
Arkadaşlar Formica'yı Fenerbahçe'ye aldım 5-6 maç sonra ülkeye alışamadım dedi ve mutsuz oldu. Bende Talk Press'ten kendisiyle konuştum ve en üstteki yazıya tıkladığımda birşey sormuş oldmu ve oda teşekkür edip kabul etti. Sonrasında baktım 28 gün izin vermişim kendisine istemeden. Zaten yollayacaktım sorun o değil fakat bu takım içinde huzursuzluk yaratır mı? Onu merak ediyorum.

darkpart2
26.Aralık.2011, 18:34
hayır yaratmaz hatta ben böyle durumda genellikle gönderirim çünkü göndermezsen bu sefer oyuncu mutsuz oluyor performansı düşüyor ama bazen oyuncu dondukten sonra yine alışamayp 1 kere daha gitmek istediği olabiliyr.

Bekq
26.Aralık.2011, 18:35
hayır yaratmaz hatta ben böyle durumda genellikle gönderirim çünkü göndermezsen bu sefer oyuncu mutsuz oluyor performansı düşüyor ama bazen oyuncu dondukten sonra yine alışamayp 1 kere daha gitmek istediği olabiliyr.
Valla oyuncuyu kazanmak istiyorum kadrom çok derin o sebeple tekrar yollayabilirim. Ama tek korkum diğer oyuncuların bundan dolayı mutsuz olması.

alper3
26.Aralık.2011, 21:52
Adam sana ülkeye alışamadım, ailemi özledim gibi sebepler sunuyor. Banada olmuştu. Ben önce başka bir iki seçenek sundum tatile yollamamak için ama teşekkür edip gerekenin bu olmadığını söyledi. Senin bastığın seçenek ise tatile yolluyor ve döndüğünde sorunsuz dönüyor yani bir süreliğine ve performansında da artış oluyor.

darkpart2
26.Aralık.2011, 22:10
Valla oyuncuyu kazanmak istiyorum kadrom çok derin o sebeple tekrar yollayabilirim. Ama tek korkum diğer oyuncuların bundan dolayı mutsuz olması.

kesinlikle diğerleri mutsuz olmaz bunu yapman sana 2-3 mac o oyuncundan yoksun oynatır ama gelınce performans artısını ve sorununun cozulmus oldugunu goruceksın :)

hamzali28
26.Aralık.2011, 23:37
Transferi yaparken, ailesini de getirsin takımın ülkesine. Ne o özlesin ne biz sıkıntı çekelim !