PDA

View Full Version : Antrenman sıkıntısı

brknesta
27.Aralık.2011, 10:12
Arkadaşlar CSK ıle 3 dolu dolu sezon gecırdım yanı herşey yolundayken oyuncularımın %99 u antremandan memnun olmuyor. valla antremanı sıfırladım ortaya getırdım sona getırdım ek program yukledım yuklemedım koçlarını degıstırdım aklıma gelen her yolu denedım ama uzgunler. schalke ye geldım 1 ay gectı burdada aynısı olmaya basladı. antreman programından ve antremandan mutsuzlar. acaba sorunun sebebını bılen varmı?

brknesta
27.Aralık.2011, 20:55
o kadar fm oynayan var arkadaslar bır kısıdede yokmu bu sorun????

El Barto
27.Aralık.2011, 21:19
Antrenmanı sıfırlamak çözüm değil. Bu kez de antrenman yapmıyoruz diye mutsuz olurlar. :)

Oyuncularına çok sık pozisyon çalıştırma ya da özel hareketler. O zaman ağır bulabiliyorlar. Gerçekten ihtiyaç var ise yaptır bu antrenmanları. Bir de asistanın sana devamlı öneriyordur şu oyuncuya şunu çalıştır diye. Hepsini gözü kapalı kabul etme.

Bir de match preperation önemli. O konuda da çok mutsuz oluyor oyuncular. Eğer o very high falan ise. Ben taktiği oturttuktan sonra genellikle asistana bırakıyorum o işi.

Aklıma gelenler bunlar

attirson
27.Aralık.2011, 21:22
Mehdi Carcela'ya özel antreman yaptırmak mümkün degil ne havalı bir adam.Ne yaptırsam mutsuz oluyor.Dört dörtlük görüyor kendini. :D

Trabzonspor
27.Aralık.2011, 21:29
Antrenmanı sıfırlamak çözüm değil. Bu kez de antrenman yapmıyoruz diye mutsuz olurlar. :)

Oyuncularına çok sık pozisyon çalıştırma ya da özel hareketler. O zaman ağır bulabiliyorlar. Gerçekten ihtiyaç var ise yaptır bu antrenmanları. Bir de asistanın sana devamlı öneriyordur şu oyuncuya şunu çalıştır diye. Hepsini gözü kapalı kabul etme.

Bir de match preperation önemli. O konuda da çok mutsuz oluyor oyuncular. Eğer o very high falan ise. Ben taktiği oturttuktan sonra genellikle asistana bırakıyorum o işi.

Aklıma gelenler bunlar

Asistanın önerilerini harbiden gözüm kapalı kabul ediyorum :)Bendede arada bir mutsuzluk oluyor.Neyse dikkat etmek lazım bunlara.

El Barto
27.Aralık.2011, 21:39
Asistanın önerilerini harbiden gözüm kapalı kabul ediyorum :)Bendede arada bir mutsuzluk oluyor.Neyse dikkat etmek lazım bunlara.

Genelde ben de geri çevirmezdim ama artık işi abartıp stoperlere finishing antrenmanı çalıştırma isteğinden sonra dikkat eder oldum. :) Asistanın da işine son verdim.

TheWizard
27.Aralık.2011, 21:56
antrenman programınızı kendiniz hazırlayın..diğer serilerde bende hazır program kullanıyordum ama hiçbir zaman istediğim verimi alamıyordum.şimdi oyuncunun kendisine özel antrenman ayarlıyorum.biraz zaman alıyor ama iyi verim alıyorsunuz..

martymcfly
28.Aralık.2011, 00:16
Antrenman programını kendim hazırlıyorum, asistanın önerilerini neredeyse hiç sallamıyorum, ekstra mevki çalıştırma da yapmadım ama Phil Jones 5-6 yıldır mutsuz takılıyor. Antrenman ağırlığını düşürdüm yine aynı. Çözemedim bu işi.

brknesta
28.Aralık.2011, 12:50
bazıları gerçekten çözümsüz ama onerılerınızı uygulucam tesekkurler arkadaslar.

omrcanjc
02.Ocak.2012, 19:17
diğer arkadaşların yorumlarını okumaya fırsatım olmadı ama antrenmanların workload larından mutsuz olan oyuncular , çok oynatmadıgın genellikle ilk 11 e koymadıgın biraz tecrübeli olan futbolcular.. ilk 11 indekiler antrenmanına sıkıntı çıkartmazlar...ayrıca çoğu genç ve back up olmayı benimsemiş oyuncular sorun çıkarmaz...

yani bu olay oyuncunun ilk 11 de oynamak istemesi oynatmayınca kapris yapması gibi birşey ..aldanmayın yani :)

adamın antrenmanında kendi iyi özelliklerini arttıracak çalışmaları fulleyip bide workload ı medium da tutabiliyosan hiç kimse itiraz etmez buna asıl olay ilk 11 sevdası dikkat edin..