PDA

View Full Version : Yapılması gereken 321654321 şey

barahir
30.Aralık.2011, 06:51
Arkadaşlar şimdi başlıktan da anlaşılacağı gibi maceracı tarafım tuttu bu aralar.. Malum daha da genciz elhamdulillah :) Hazır kendimi genç yakalamışken yapılması gereken ne varsa yapayım diyorum..

E tabi sizin fikirlerinizi de almadan olmaz tabi.. Sizden isteğim "bu Dünya'da şunu yapmadan ahirete göçme" dediğinix şeyler nedir? Aklınıza ne geliyosa yazın.. Aklınıza çok şey geliyosa da size göre önem sırasını baz alarak yazın, bende ona göre kendime bişiler karalarım :)

Hem belki size de yararı olur :) Siz fikirlerinizi ekledikçe ben de bi liste yapıp ilk mesajı sürekli güncelleyeceğim..

Hadi rastgele...

Mesela aklımda İnterrail yapmak var benim bu aralar..

1) Dünya derbileri veya vitrindeki önemli maçları canlı izle.
2) Interrail ile Avrupa turu
3) Bungee Jumping

Eminoski
30.Aralık.2011, 13:07
1-Namaz kıl
2- Sex
3-Araba kullan
4-Anıtkabire git
bir sürü şey var aslında diğer arkadaşlardanda farklı fikirler çıkar :)

kalemci
30.Aralık.2011, 15:11
Avrupa'nın ve dünyanın en güzel stadyumlarında maç izle.

Avrupa şampiyonasıi dünya kupası, kupa amerikadan canlı canlı birer maç izle :)

barahir
30.Aralık.2011, 22:01
@eminoski aslında dediklerin her daim yapılacak şeyler kaldı ki yaptık da zamanında, diyorum ki daha sıradışı şeyler olsun, yani ha deyince yapılamayacak şeyler :) Ama yine teşekkürler fikir için..

@kalemci o ne zamandır aklımda, aslında şimdi fırsatım vardı ancak malum öğrenciyiz belli bi limitimiz var onun için.. Ancak listeye ekliyorum :)

SAİT71
30.Aralık.2011, 22:10
Bence şöyle çok büyük bir lunaparkta devasa trenlere ve oyun makinalarına binerek adrenalin patlaması yaşayabilirsin :)

goosfraba
30.Aralık.2011, 22:23
jackass 1-2-3'den esinlenebilirsin :)

barahir
30.Aralık.2011, 22:39
Bence şöyle çok büyük bir lunaparkta devasa trenlere ve oyun makinalarına binerek adrenalin patlaması yaşayabilirsin :)

valla Türkiye'de bindiğim en korkunç şey buydu ama öyle aşırı bartılacak bişi değildi, dediğin şeyler için yurtdışında daha iyileri var sanırım.. Ancak şuna Bungee Jumping dersek listeye ekliyorum :)

http://www.youtube.com/watch?v=ZwanWfxZDgA

jackass 1-2-3'den esinlenebilirsin :)

Bakalım merak ettim neler varmış :)

anil luque
31.Aralık.2011, 13:01
Umut öldürecen mi sen Bara'yı ya :D

Hocam imkan yaratıp İngiltere'ye gitmek ve maç önü , maç ve maç sonrası West Ham-Milwall yapmak lazım :) Hakeza R.Plate-Boca

kalemci
31.Aralık.2011, 14:22
@kalemci o ne zamandır aklımda, aslında şimdi fırsatım vardı ancak malum öğrenciyiz belli bi limitimiz var onun için.. Ancak listeye ekliyorum :)

Bende liste var izlenecek organizasyonlar ve gidillecek stadyumlar diye. Bi ara yazarım hepsini :icon_smile:

RaSenGan
31.Aralık.2011, 15:52
Barcelona-Real Madrid maçına en güzel yerden bilet alıp maça gitmemek :D

Bekq
31.Aralık.2011, 16:05
1) Üniversiteye gir
2) Ev tut
3) Sevgili bul

:D:D

kalemci
31.Aralık.2011, 16:05
la oğlum zaten min. 200 euro üst düzey maçlarda normal sıralar. o kadar para verip gitmemezliği en fazla ankaragücü - sivas maçında yapacaksın :D

Legendary
31.Aralık.2011, 21:37
1- Amerikan Futbolu oynamak
2- Bungee Jumping yapmak

aklıma şimdilik bu ikisi geldi.İkisini de yapmayı çok istiyorum.Eğer fırsat bulabilirsem kesinlikle kaçırmayacağım. :)

barahir
31.Aralık.2011, 21:55
Umut öldürecen mi sen Bara'yı ya :D

Hocam imkan yaratıp İngiltere'ye gitmek ve maç önü , maç ve maç sonrası West Ham-Milwall yapmak lazım :) Hakeza R.Plate-Boca

River Boca çoktandır aklımda zaten vize olayı da yok ancak River 2. ligde olduğundan en az 2-3 yıl bekleyecek bu :)

Bende liste var izlenecek organizasyonlar ve gidillecek stadyumlar diye. Bi ara yazarım hepsini :icon_smile:

Benim de kafamda bazı maçlar var böyle, yazarsan bi ara çok memnun olurum cidden :)

Barcelona-Real Madrid maçına en güzel yerden bilet alıp maça gitmemek :D

Denenebilir aslında, bilet alıp maça gitmeyip karaborsa yapmak :)

1) Üniversiteye gir
2) Ev tut
3) Sevgili bul

:D:D

Valla dediklerini yaklaşık 4 yıl önce yaptım :)

ep;2157834']1- Amerikan Futbolu oynamak
2- Bungee Jumping yapmak

aklıma şimdilik bu ikisi geldi.İkisini de yapmayı çok istiyorum.Eğer fırsat bulabilirsem kesinlikle kaçırmayacağım. :)

Amerikan Futbolu da oynadım ama Bungee Jumping ben de yapmadım, sanırım istanbulda 60 metrelik bi yer varmış, gidince yaza doğru orayı bi düşüncem yapmak için..

enesemin53
31.Aralık.2011, 23:29
İlk aklıma gelen en az 20 metreden denize atlamak, müthiş bir şey.