PDA

View Full Version : Oyuncu - Coach (Alex De Souza)

fernando1907
30.Aralık.2011, 23:46
İlk Sezonumda Necip Uysal Alex'in bacağını kırdı ve 8 ay sahalardan uzak kaldı Alex.2.sezon ise yerine oynattığım Sezer çok iyi oynadığı için Alex'i Sezer'in yedeği yaptım son 15-20 dakikalarda oynatıyodum genelde.Önemsiz bir maçta 90 dakika oynattım 2 gol 1 asist yaptı.Maçtan sonra 1 senelik kontrat teklif etmek istedim.Ara sıra girer oyunun kilidini çözer diye.Sadece 300 bin euro istedi ve hemen atladım bende 1 yıllık daha uzattık sözleşmeyi.Ama o da ne.Kadromda Alex yoktu artık.Bi baktım profiline Hem AMC hem Coach yazıyor.Ama buna rağmen takım ekranında gözükmüyo,maçlarda kadroya alamıyorum.Varmıdır bunun çözümü?

Ralph
31.Aralık.2011, 00:09
Kontratı öyle imzalamışsındır. Dikkat ettin mi kontrat yaparken?

El Barto
31.Aralık.2011, 00:24
Futbolu henüz bırakmamış ama sen kontratı sadece coach olarak imzalamışsan öyle gözükür. Futbolu bıraktığında coach yazar sadece. Staff kadrona bak Alex orada var ise sorun yok. Ama orada da yok ise ciddi problemler var demektir. :D

martymcfly
31.Aralık.2011, 00:41
Futbolu bırakmadan sadece koç sözleşmesi imzalamıyorlar.

El Barto
31.Aralık.2011, 00:55
Futbolu bırakmadan sadece koç sözleşmesi imzalamıyorlar.

İmzalıyorlar ama çoğu zaten kabul etmiyor. Yani imzalayanı da çıkıyor. :) Ama şimdi ikileme düştüm futbolu bırakmadan coach olarak sözleşme imzalayınca mevkisi kalıp kalmadığı konusunda. :)

fernando1907
31.Aralık.2011, 03:27
farketmeden coach olarak imzalamışız sözleşmeyi.Offer New contrat deyince demek ki adamın içinde varmış Coach olmak.direk istediği kontrat buymuş.Bizde farketmeden önerdik ve kabul etti.Bu arada staff listesinde var Coach olarak.Ama profilinde Oyuncu(AMC)-Coach olarak gözüküyo ve ben oynatmak istiyorum.Daha sezon bitmedi play-off larda lazım olacak.üstelik gerçeklik açısından saçma oldu.adama 2 gol attığı bir maçtan sonra coach yaparak futbolu bıraktırdık :)

kalemci
31.Aralık.2011, 03:30
Mükemmel bi jubile olmuş :)

enesemin53
31.Aralık.2011, 09:12
Heralde çok az oynatınca fikirleri değişiyor oyuncunun bu da gerçeklik açısından iyi, bende 3. sene yaş 36 hala ilk 11 de tıkır tıkır oynuyor 4.sene için de imza attı bile.

Ketchaup
31.Aralık.2011, 11:32
Heralde çok az oynatınca fikirleri değişiyor oyuncunun bu da gerçeklik açısından iyi, bende 3. sene yaş 36 hala ilk 11 de tıkır tıkır oynuyor 4.sene için de imza attı bile.

aynen öyle claudio lopez'e 3 senelik imza attırmışlığım var :)