PDA

View Full Version : Ankaragücü İçin Her Türlü Tavsiye: Nasıl Bir Yol İzlemeliyim ?

MeliksahAydogan
30.Aralık.2011, 23:47
Bugün Ankaragücü kariyeri yapmaya karar verdim ve kulübün durumu ortada napmamı tavsiye edersiniz.Oyuncu tavsiyesi personel tavsiyesi zaten transfer yasağıda var.Yol göstermenize ihtiyacım var arkadaşlar lütfen yardım.

Her türlü yardım gerekli lütfen yorumları esirgemeyin.

fernando1907
31.Aralık.2011, 03:34
öncelikle Jan Rajnoch'u sat.3-5 milyon euroya okutursun Avrupa'ya.Biraz Kulup rahatlasın.Sonra Free topçulara aban.Bi sürü gelebiliecek boşta adam var.Nonda,Ferrari,Appiah,Saido,Ceyhun Eriş,Serdar Kulbilge gibi adamların çoğu geliyor zaten.Kiralık oyuncu da yasak var mı bilmiyorum.Yoksa Büyük takımların gençlerinden adam bakabilirisn.Zaten ilk sene düşmessen sonra düzeltirsin takımı

kalemci
31.Aralık.2011, 03:36
İlk sene transfersiz, mevcut kadro ve güzel bi defansif taktik ile ilk 10a çok rahat giriyorsun. 2 kere denedim tuttu.

Bir kerede tüm sezonu tatil attım takım küme düştü :)

MeliksahAydogan
31.Aralık.2011, 10:31
Yorumlar için çook teşekkürler serbestten alabileceğim oyuncu olarak tavsiyeleriniz neler ?

Ronielfayed9
05.Ocak.2012, 14:18
Peter Luccin'i al kesin. Ben freeden 2 takviye daha yapıp oyunu 13. mü ne bitirmiştim,elinde sağlam oyuncular var kimseyide satmanı önermem.Rajnoh stoperde çok iş yapıyor.

COLMAN20
05.Ocak.2012, 20:40
Transfer yasağı varsa daha ne oyuncu tavsiyesi bekliyorsun. :)