PDA

View Full Version : Basın Toplantılarımı Asistanıma Yaptıramıyorum

Gratel
31.Aralık.2011, 16:25
selamlar bir türlü bulamadım yerini basın toplantısı daveti geldimi ''asistana sor'' tusunu çıkartmam için ne yapmam lazım

birde Pivot Takım İstegi Hakkında ingilizce ve İngilizcemde pekyok anlayan varsa yazabilir mi o sekmedeyi bir türlü.. pivot takım sahibi olamadım kiralık fln yollamak istiyorum Şuan Yönettim Takım GALATASARAY Adım Adım Anlatıp Yardım Edermisin Lütfen

Şimdiden Teşekkürler Yardımlarıınız için..

hamzali28
31.Aralık.2011, 16:27
Türkçe yazma yeteneğine bayıldım dostum. Team policy- üstten ' attend all press confrence tıkla

Gratel
31.Aralık.2011, 16:48
Türkçe yazma yeteneğine bayıldım dostum. Team policy- üstten ' attend all press confrence tıkla

:smismileyiw2:ya valla aceleden yazdım (Yazımdaki gördügüm hataları düzellttim ) kusura bakma ;) ilgilendigin içinde çok teşekkür ederim

daha önce bir arkadaşa sormuşdum oda böle söylemişdi ve öle yapdım bende ama genede asistana sor sekmesi gelmiyor yanlışllık mı yapmışım seçimlerimde acaba ?
http://img855.imageshack.us/img855/2262/galatasaraygenelbakteam.png

kalemci
31.Aralık.2011, 16:51
Dostum işaretlemişsin ya:)

Gratel
31.Aralık.2011, 17:00
Dostum işaretlemişsin ya:)

neden gelmiyor olabilir gelmiyor çünkü yeni işaretlemedim :( daha önceden işaretlemişdim ilk işaretledigimde asistanım ümit davala idi :/şuan tony coton ve hala seçme işaretli duruyor ama gelmiyor assisatana sor yazısı basın toplantılarında

hamzali28
31.Aralık.2011, 17:11
çünkü asistan senin yerine otomatik olarak toplantıya katılıyor :)

Gratel
31.Aralık.2011, 17:23
çünkü asistan senin yerine otomatik olarak toplantıya katılıyor :)

ama bana gene basın toplantısı yazılıları o yazıda kabul et reddet var yani kabul reddet asistanı yolla tusu gelmiyor bundan önce 12.3 veri tabanı vardı onda böle bir sorun yaşamamışdım(baska bir kariyerdi) 12.4 paket iniyükleyince oldu böle:icon_sad:

Gratel
31.Aralık.2011, 18:55
tik kaldırıp onayladım sonra tikleyip geri onayladım inş sorun düzelir :/ çok sagolun yardımlarınız içinde pivot takım konularından anlıyan birileri yokmu acaba :)

Gratel
11.Ocak.2012, 08:33
ilgilenenler çok sagolun ;) ligler açılınca sorun çözüldü hazırlık maçlarında öle olmuşdu :) pilot takım Seçme konusunda yardımcı olacak varmı acaba ? 4 seçenek var hangisini seçmem lazım galatasaray a alt klüp istemem için ?

http://img17.imageshack.us/img17/7244/asdasdasdql.png

martymcfly
11.Ocak.2012, 15:11
Öncelikle pivot değil pilot takım :)

1. si oyuncularını kiraya gönderebileceğin bir takım bulun
2. si takımının tanınmışlığını diğer ülkelerde arttırmak için
3. sü altyapısı iyi olan bir pilot takım bulun demek
4. sü gözlem ağını geliştirmek için pilot takım bulmak.
5. seçenek olur genelde burada yok, o da iş izni için pilot takım bulun olacaktı, İngiliz takımı yönetmediğin için sende yok.

Umarım doğru çevirmişimdir ingilizce biraz kötü de.

Gratel
11.Ocak.2012, 21:19
Öncelikle pivot değil pilot takım :)

1. si oyuncularını kiraya gönderebileceğin bir takım bulun
2. si takımının tanınmışlığını diğer ülkelerde arttırmak için
3. sü altyapısı iyi olan bir pilot takım bulun demek
4. sü gözlem ağını geliştirmek için pilot takım bulmak.
5. seçenek olur genelde burada yok, o da iş izni için pilot takım bulun olacaktı, İngiliz takımı yönetmediğin için sende yok.

Umarım doğru çevirmişimdir ingilizce biraz kötü de.

çok sagolasın ;) pivot takım olarak duymuşdum birinden oda yanlış biliyormuş demek :) (::) çok faydalı oldu yazdıkların benm için :0: