PDA

View Full Version : Ceyhun Eriş'i Ankaragücü'ne Alabilen Oldu Mu?

MeliksahAydogan
31.Aralık.2011, 16:27
Arkadaşlar dün gece görüşme yapabiliyordum Ceyhun'la parada anlaşamadık yattı sonra new game açarak denemeye başladım bugün bi baktım görüşmüyor bile ligi erken başlattım ( haziranda başladım.) falan ama fayda etmedi aranızda alabilen var mı?

Ya da bildiğiniz bi taktik varsa öyle deneyim lütfen acil yardımcı olun !!

Flawless Victory
31.Aralık.2011, 16:36
Benden çok para istedi istesem alırdım ama vazgeçtim sonra yabancı bir takıma gitti.

MeliksahAydogan
31.Aralık.2011, 16:41
Benden çok para istedi istesem alırdım ama vazgeçtim sonra yabancı bir takıma gitti.

Bende hiç görüşme bile yapmıyor neden lütfen yardımcı olun parası önemli değil Rajnoch ve Senecky'i satıyorum zaten 4 küsür MN € ediyor. kaleye serdar kulbilgeyi alcam hem para kazanırız maaşıda az olur kardayız bide ceyhunu işte yani bütün parayı ona harcayabilirim !!!

Flawless Victory
31.Aralık.2011, 16:45
Valla bir süre beklemekten başka yapacağın bir şey yok. Ben Galatasaray'a Hlousek'i alacaktım görüşmüyordu bir türlü. 4-5 ay bekledim ondan sonra görüştü ve aldım.

MeliksahAydogan
31.Aralık.2011, 17:54
Valla bir süre beklemekten başka yapacağın bir şey yok. Ben Galatasaray'a Hlousek'i alacaktım görüşmüyordu bir türlü. 4-5 ay bekledim ondan sonra görüştü ve aldım.

Nası beklicem zaten serbest başlıo ve hemen biçok takım talip oluyo ilk sezon boyuncada Ankaragücü'nde transfer yasağı var. Başka yolu yok mu ya da beklemek derken erken mi başlatsam kariyeri haziran ayında falan ?

doncarlo
31.Aralık.2011, 17:58
@MeliksahAydogan Oyuncuya iltifat ederek masaya oturmasını sağlayabilirsin.Gerisi bütçene kalmış.

düzenleme : az önce göztepeye aldım 140k yıllık istedi.

MeliksahAydogan
31.Aralık.2011, 18:01
@MeliksahAydogan Oyuncuya iltifat ederek masaya oturmasını sağlayabilirsin.Gerisi bütçene kalmış.

düzenleme : az önce göztepeye aldım 140k yıllık istedi.

İltifat ederek derken anlayadım tam ?

Flawless Victory
31.Aralık.2011, 18:05
Başka takım alabilir ama daha sonra onlara teklif yapıp alırsın.

MeliksahAydogan
31.Aralık.2011, 18:07
Başka takım alabilir ama daha sonra onlara teklif yapıp alırsın.

Zaten benm ilk sene almam gerek ilk seneden sonra kadroda çok düşünmüyorum ilk senede transfer yasağım var.

fernando1907
03.Ocak.2012, 04:35
ceyhun a.gücü'ne gelmiyor kardeşim.ben 2.lige bile aldım göztepeydi yanılmıyosam.ama a.gücü ile ilgili özel bişey var sanırım.bende 2 farklı oyun açtım a.gücü ile ama olmuyo oyun o şekilde kodlanmış

fotosuki
03.Ocak.2012, 05:55
Ankaragücü'nde çok oynamış kendisi. Bir gitmiş bir gelmiş, bıkmış artık. "Dislike" olmuştur belki kulübe karşı. Bu yüzden gelmiyordur.

BaGa TaRKaN
03.Ocak.2012, 07:27
Ceyhun ile Alakalı Değil Ankaragücü'nün Ceyhun'a Karşı Tutumu Olumsuz Olduğu İçin Kontrat Öneremiyorsun :)

http://img.ie/a4a63.png

Ayrıca; Ceyhun Fatih Terim'i ve Galatasaray'ı Hiç Sevmez. Favori Kulübü Göztepe'dir :)