PDA

View Full Version : İlk yarı ikinci yarı farkı

yakamoz0347
09.Ocak.2012, 16:57
sorum çok basit
diyelimki bi maçın ilk yarısını 5-0 önde bitirdim maç garanti öyle bitiyo ikinci yarı ne yaparsam takım aynı tempoda devam eder yardımcı olabilecek var mı

wolffather
09.Ocak.2012, 17:53
sorum çok basit
diyelimki bi maçın ilk yarısını 5-0 önde bitirdim maç garanti öyle bitiyo ikinci yarı ne yaparsam takım aynı tempoda devam eder yardımcı olabilecek var mı

inan ben de devreye 5-0, 6-0 giriyorum diyorum tamam 10 olacak skor :) Ama adamlar neden ise ikinci yarı havluyu atıyor bunun gibi maçların tamamına yakını böyle bitiyor(du) :icon_biggrin: ama şu anda benim maçlarım 7-0 8-0 bittiği oluyor English Premier League de.. Nasıl dersen -senin kadron nasıl bilmiyorum- eğer yedek forvetlerin de iyi ise mesela 5-0 lık maçta en fazla gol atan hücum oyuncunu oyundan çıkar onun yerine en az onun kalitesinde olan yedek oyuncunu sok. Böylelikle yedekten gelen iyi forvette aynı şekilde gollerini sıralıyor:icon_biggrin: Bir de giren oyuncu Poacher olur ise kesin sonuç elde ediyorsun tabii ki bütün maçlarda değil ama ben uyguladığım da %80-90 etkili oldu ;;)

sarianet
09.Ocak.2012, 18:24
performansınızın düşmesini istemiyorum komutu verebilirsin de
kardeşim zaten beş tane atmışsın napacaksın daha çok golü :D

wolffather
09.Ocak.2012, 18:32
performansınızın düşmesini istemiyorum komutu verebilirsin de
kardeşim zaten beş tane atmışsın napacaksın daha çok golü :D

performasını düşmesin komutunu verir isen böyle bir maçın devre arasında çoğu oyuncu sinirleniyor :icon_smile: ondan sonra medya da onlar ile uğraşıyorsun.

yakamoz0347
09.Ocak.2012, 20:36
inan ben de devreye 5-0, 6-0 giriyorum diyorum tamam 10 olacak skor :) Ama adamlar neden ise ikinci yarı havluyu atıyor bunun gibi maçların tamamına yakını böyle bitiyor(du) :icon_biggrin: ama şu anda benim maçlarım 7-0 8-0 bittiği oluyor English Premier League de.. Nasıl dersen -senin kadron nasıl bilmiyorum- eğer yedek forvetlerin de iyi ise mesela 5-0 lık maçta en fazla gol atan hücum oyuncunu oyundan çıkar onun yerine en az onun kalitesinde olan yedek oyuncunu sok. Böylelikle yedekten gelen iyi forvette aynı şekilde gollerini sıralıyor:icon_biggrin: Bir de giren oyuncu Poacher olur ise kesin sonuç elde ediyorsun tabii ki bütün maçlarda değil ama ben uyguladığım da %80-90 etkili oldu ;;)

teşekkürler yardımın için bi deneyelim bakalım :)

uaemrah
10.Ocak.2012, 21:46
şuan oynanan maç'ta
İlk yarı skoru ; Bursaspor 4 : 1 Ş.urfa
Dk 89 ve durum hala 4 : 1

bunlar genel manada normal şeyler...

El Barto
10.Ocak.2012, 21:48
Zaten bir takım sene içinde oynadığı kaç maçı 5-0 ve daha yüksek skorlarla kazanır ki? :)

Hem ilk yarı 5'i bulunca yavaşlatacaksın oyunu. Rakibe saygın olacak. :)

fotosuki
10.Ocak.2012, 21:57
Zaten futbolcular kafa olarak bitse gitsek havasında olacağından normal yani.

sarianet
11.Ocak.2012, 02:05
şöyle bir şey denemenizi tavsiye ederim
mentalite defansif
pas direkt
kontra atak tık atın

sarianet
11.Ocak.2012, 20:09
mentalite defansif
pas direkt
kontra atak tık atın

ilk yharı farka gittim ayıp olmasın diye denedim ve ortaya bu sonuç çıktı

http://img21.imageshack.us/img21/7602/54254152.jpg

mpaker66
12.Ocak.2012, 14:56
bende tam tersi mesela ilk yarı 5-0 ise hap topumun ayağımda olmasını sağlayıp fazla rakip kaleyede giymeyip oyuncularımın dinlenmesini sağlıyorum...

Universal
12.Ocak.2012, 16:51
Aynı olay bir derbi maçında yaşanınca insan bir tarihi fark istiyor, yok mu dur çözümü... :)

yakamoz0347
14.Ocak.2012, 05:36
mentalite defansif
pas direkt
kontra atak tık atın

bunu bi deneyelim

sarianet
14.Ocak.2012, 09:22
sonucu bildirirseniz sevinirim :)