PDA

View Full Version : Gelecek maç (Scout)

Ralph
17.Ocak.2012, 21:27
Oyundaki Scout'lara görev vereceğimiz zaman "gelecek maç" komutunu verdiğimizde, oynayacağımız takımı incelettiriyoruz ve ona yönelik bir rapor alıyoruz. Gözlemcimizin bu raporların ne kadar doğru olduğunu belli edecek özellikleri neler?

Addolorato
17.Ocak.2012, 21:57
Oyundaki Scout'lara görev vereceğimiz zaman "gelecek maç" komutunu verdiğimizde, oynayacağımız takımı incelettiriyoruz ve ona yönelik bir rapor alıyoruz. Gözlemcimizin bu raporların ne kadar doğru olduğunu belli edecek özellikleri neler?

Tactical Knowledge.

Ralph
17.Ocak.2012, 21:59
Tactical Knowledge.

Sadece bu olduğunu sanmıyorum. Bu sadece gerekenlerden biridir.

Cengo
18.Ocak.2012, 00:40
Tactical Knowledge.

+

Oyuncu raporları için de Judging Player Ability.

Ralph
18.Ocak.2012, 00:58
+

Oyuncu raporları için de Judging Player Ability.

Sadece o ikisi yeterlimi doğru bir gelecek maç tespiti için?

BaGa TaRKaN
18.Ocak.2012, 02:41
Oyuncu Yetenek, Taktiksel Bilgisi, Kararlılık ve Disiplin; Bunlar Yüksek Olursa Rakibi Daha İyi Analiz Ettiğini Göreceksin :)

Eğer Takım Konuşmalarınıda Asistana Devrediyorsan Onda da; Yine Kararlılık ve Disiplinin Yanı Sıra Adam Yönetiminin ve Motive Etme Gücünün Yüksek Olması Oyuncuları Psikolojik Olarak Daha İyi Maça Hazırlar :)

burock0
20.Ocak.2012, 03:39
2012'de şimdiye kadarki en kötü raporlama sistemi olduğunu düşünüyorum. Herşeyden önemli olan sakat cezalı listesi sunmuyor. Eskiden sunardı. Benmi bulamıyorum bilmiyorum. Rakip kaçıncı dakkada gol atmış yemişş, kim kaç kişi bakıyor bilemiyorum tabi.