PDA

View Full Version : staff özellikleri

mmllhh
18.Ocak.2012, 00:54
Pozisyonu ne olursa olsun her hangi bi personelin özelliklerinin artması yada düşmesi mümkün mü?.Mesela futbolu yeni bırakan Alex coach olarak oldukça yetersiz ama deneyim kazandıkça özellikleri de artar mı acaba?

Ralph
18.Ocak.2012, 00:58
Tabi ki zamanla artar.

goosfraba
18.Ocak.2012, 00:59
artar.

ben birçok staff'ın bende worldwide pozisyonuna eriştiğini gördüm.

mmllhh
18.Ocak.2012, 00:59
Tabi ki zamanla artar.

peki aynı mantıkla azalma ihtimali var mı?

goosfraba
18.Ocak.2012, 01:03
koçları yaşlı bir bilge gibi düşün. :)

mmllhh
18.Ocak.2012, 01:06
koçları yaşlı bir bilge gibi düşün. :)

ahaha tamam :).Benim Alex'ten beklentim çok büyük ondan böyle hayal kırıklığına uğradım..peki son soru coach olan bi eleman assistant manager yada direkt manager olabiliyo mu o anlamda kendini geliştirebilir mi?

Cengo
04.Mart.2012, 02:46
Koçlarda da CA ve PA var.

Dennis Bergkamp
04.Mart.2012, 06:24
Koçlarda da CA ve PA var.

Peki bu oyun ilerledikçe koç olan oyuncuların belli bir ca ve pa sı var mı yoksa oyun kafasına göre mi veriyor bu değerleri.

Tabi ki her oyuncuya yapılamayacak bir olay bu ama mesela Alex'in gelecekte iyi bir koç olabileceği aşikar buna bir değer girebiliyor musunuz?

bySperman
04.Mart.2012, 10:48
Elbet giriliyor.Her koçun bir Ca ve Pa'sı var.Futbolcuların koç olunca sahip olacakları Ca ve Pa bellidir.Bizim pa'mız 200 mesela :D
Zaten dikkat ettiysen her futbolcu koç olmuyor.

DaveJones
04.Mart.2012, 14:14
Hayır, oyuncular koç olunca CA ve PA'sı oyun tarafından belirleniyor. Ben genelde Determination ve Level Of Discipline'i 15'in üzerine olan koçları tercih ediyorum. Hepsinin PA'sı çok yüksek olmasa bile antrenman kalitesi iyi oluyor.

bySperman
04.Mart.2012, 20:51
Ama her oyunda emekli olduktan sonra koç olan futbolcular aynı özellik ve role sahip oluyorlar.CA ve PA'da muhtemelen aynı. (SS'lerde dikkat ettim.)