PDA

View Full Version : Acil Yardım | Olayın İçinden Çıkamıyorum Bir Türlü (Tavsiye)

MeliksahAydogan
18.Ocak.2012, 01:06
Arkadaşlar uzun vadeli Ankaragücü kariyeri düşünüyorum tekrardan yayınlayacağım İnşallah , Allah izin verirse ...

Yardımlarınıza ihtiyacım var ...

Sözleşmesini sezon sonu bitenlerden hiçbiri yenilemiyor sözleşmesini çok kez denedim yeni oyun açarak olmuyor ...

Bende sezon başında göreve gelir gelmez sözleşmesi sezon sonunda bitecek olanların hepsini gönderip yerlerine oyuncular almayı planlıyorum hem kulüp para kazanır yaklaşık 3 MN € civarında hemde maaş yükünden kurtuluruz daha az maaşa bağlarız alacağımız oyuncuları bana bu noktada yardımlarınız gerek ...

Göndereceğim adamların yerine kimleri alabilirim serbestten kimler onların yerini doldurur ...

Gönderilecekler (Sözleşme Dolayısıyla)

Stefan Senecky
Edis Bahtijarevic
Aydın Toscalı
Uğur Uçar
Hürriyet Güçer
Murat Duruer
Serdar Özkan
Jaroslav Cerny (En büyük sıkıntı burda )
Ergin Keleş

Bu adamların yerine alınabilecek en iyi alternatifleri yazarsanız çok sevinirim.Liste halinde yaparsan ayrı bi mutlu olurum şunu gibi :

Senecky -- X adamı
Edis Bahtijarevic -- Y adamı

gibi yaparsan sevinirim birde yabancı ve yerli olarak değerlendirirseniz çok makbule geçer mesela

Senecky'nin yerine yabancı kaleci olur

Ama Edis'in veya Aydın Toscalı'nın yerine yabancı kesinlikle olmaz yerli yabancı statüsüne dikkat ederseniz sevinirim.

Lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler.

William Rookwood
18.Ocak.2012, 03:13
GK : Ma Kalambay - Aykut Erçetin (200k'ya alırsın öneririm) - Galatto - Dimitar Ivankov - Vincent Briant - Richard Kingson, Serdar Kulbilge - Johan Lapeyre

DC : Gnanou ( Kesin almalısın. Hızlı ve çevik bir defans ) - Mamadou Diallo- Semih Kaya(Kiralık Yoluyla) - Murat Akça - Kemal Tokak - Gregory Cerdan - Lamine Traore - Mohammed Yahaya - Jean-Jacques Pierre

Dr : Serkan Kurtuluş - Muslu Nalbantoğlu - Stuart Parnaby - Philip Degen - Ali Güneş - Tyrone Loran - Suat Usta - Levent Demiray, Seydou Kante (Banko), Emmanuel Boakye

DL : Şaban Özel - Saliou Ciss - Serkan Kılıç - İvica Dragutinovic - Marco Ramos - Salahedine Sbai - Filippos Darlas - Julien Chevalier

DMC - MC : Barbaros Barut, Hüseyin Çimşir, Emre Çolak, Gökay İravul, Muhammed Demirci, Recep Niyaz, Douglas Peruibe, Sergio, Alioum Saidou, Albert Baning, Richard Hughes, Isaiah Osbourne, Harrison Omokoh,Lucas Pusineri, Luigi Bruins, Anthony Obodai, Justice Majabvi,

AML : Kanga Akele, Jean-Jacques Rocchi - Claudio Lopez , Adnan Barakat, Santiago Solari - Fode Mansare - Serdar Gürler ( Kiralık) - Recep Niyaz - Berkin Arslan - Caner Agca - Elrio Van Heerden - fRANCK gUELA

Amr - Tulasne - Gautheir Pinaud - El Hadji Diouf - Oliver Kapo - David Odonkor - Amusan - Ahmed Soukouna - Boy-boy Mosia - Jeffrey Ntuka - Joseph Mendes - Stephane N'guema - Romano Denneboom - Guayre - Christian Bassila - Dennis Masina

ST : Abdul Nafiu Iddrisu - Ezenwa Otorogu - Abdou Dieye - Julio Cruz - Victor Agali - Nicolas Medina - Zeka Goore - Abou Coulibaly - Mohammed Aoudou - Cem Sultan - Manasseh Ishiaku(Biraz fazla isteyebilir fakat eski köln oyuncusu iyidir) - Obiakor Chukwu- Ali Lukunku - Bertin Tomou - Soufiane Alloudi

Son olarak: Ankaragücünü bu hale düşürenler utansın, umarım yarcımcı olmuşumdur

Gratel
18.Ocak.2012, 07:33
GK : Ma Kalambay - Aykut Erçetin (200k'ya alırsın öneririm) - Galatto - Dimitar Ivankov - Vincent Briant - Richard Kingson, Serdar Kulbilge - Johan Lapeyre

DC : Gnanou ( Kesin almalısın. Hızlı ve çevik bir defans ) - Mamadou Diallo- Semih Kaya(Kiralık Yoluyla) - Murat Akça - Kemal Tokak - Gregory Cerdan - Lamine Traore - Mohammed Yahaya - Jean-Jacques Pierre

Dr : Serkan Kurtuluş - Muslu Nalbantoğlu - Stuart Parnaby - Philip Degen - Ali Güneş - Tyrone Loran - Suat Usta - Levent Demiray, Seydou Kante (Banko), Emmanuel Boakye

DL : Şaban Özel - Saliou Ciss - Serkan Kılıç - İvica Dragutinovic - Marco Ramos - Salahedine Sbai - Filippos Darlas - Julien Chevalier

DMC - MC : Barbaros Barut, Hüseyin Çimşir, Emre Çolak, Gökay İravul, Muhammed Demirci, Recep Niyaz, Douglas Peruibe, Sergio, Alioum Saidou, Albert Baning, Richard Hughes, Isaiah Osbourne, Harrison Omokoh,Lucas Pusineri, Luigi Bruins, Anthony Obodai, Justice Majabvi,

AML : Kanga Akele, Jean-Jacques Rocchi - Claudio Lopez , Adnan Barakat, Santiago Solari - Fode Mansare - Serdar Gürler ( Kiralık) - Recep Niyaz - Berkin Arslan - Caner Agca - Elrio Van Heerden - fRANCK gUELA

Amr - Tulasne - Gautheir Pinaud - El Hadji Diouf - Oliver Kapo - David Odonkor - Amusan - Ahmed Soukouna - Boy-boy Mosia - Jeffrey Ntuka - Joseph Mendes - Stephane N'guema - Romano Denneboom - Guayre - Christian Bassila - Dennis Masina

ST : Abdul Nafiu Iddrisu - Ezenwa Otorogu - Abdou Dieye - Julio Cruz - Victor Agali - Nicolas Medina - Zeka Goore - Abou Coulibaly - Mohammed Aoudou - Cem Sultan - Manasseh Ishiaku(Biraz fazla isteyebilir fakat eski köln oyuncusu iyidir) - Obiakor Chukwu- Ali Lukunku - Bertin Tomou - Soufiane Alloudi

Çok Güzel Yazmışsın ellerine saglık :0:

Lenny , ahmed soukouna , simon pouplin , eric addo , mathias cardacio , atouba , xisco nadal , ,enzo scorza , :icon_wink: , hinkel , enakarhire , ergic bildigim serbestler , deniran ortega , berkant gökhan

MeliksahAydogan
18.Ocak.2012, 12:10

Bilader çok teşekkürler fakat transfer yasağı olduğunu unuttun sanırım :icon_neutral:

Transfer yasağına göre tavsiyelerini bekliyorum yine yorum şeklinde ...

Trabzonspor
18.Ocak.2012, 12:26
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=102814

şurayı incele bir istersen belki işini görür.

MeliksahAydogan
18.Ocak.2012, 12:33
Arkadaşlar geceden beri çalışıyorum biraz fikir oluştu bende şöyle düşünüyorum ;

Senecky - Tony Sylva
Edis Bahtijarevic - Önder Turacı
Aydın Toscalı - İsmail Güldüren
Uğur Uçar - Yok
Hürriyet Güçer - Hüseyin Çimşir
Murat Duruer - Atilla Aybar Garhan ( Alt yapı oyuncum )
Serdar Özkan - Yok
Jaroslav Cerny - Yok
Ergin Keleş - Mehmet Düz

Yok dediklerim oyuncu bulamadım tam olarak yerlerine bu son yoruma göre tavsiyeleriniz neler ?

Trabzonspor
18.Ocak.2012, 12:45
Hangi versiyonda oynuyorsun bende bir bakayım versiyonlar uyuşuyorsa.

MeliksahAydogan
18.Ocak.2012, 13:04
Hangi versiyonda oynuyorsun bende bir bakayım versiyonlar uyuşuyorsa.

12.0.4 versiyonu

William Rookwood
18.Ocak.2012, 16:49
Yazdığım adamların hemen hemen hepsi bonservissiz oyuncular. İçleirnde bir kaç kiralık oyuncu var sadece

express
18.Ocak.2012, 21:48
Arkadaşlar geceden beri çalışıyorum biraz fikir oluştu bende şöyle düşünüyorum ;

Senecky - Tony Sylva
Edis Bahtijarevic - Önder Turacı
Aydın Toscalı - İsmail Güldüren
Uğur Uçar - Yok
Hürriyet Güçer - Hüseyin Çimşir
Murat Duruer - Atilla Aybar Garhan ( Alt yapı oyuncum )
Serdar Özkan - Yok
Jaroslav Cerny - Yok
Ergin Keleş - Mehmet Düz

Yok dediklerim oyuncu bulamadım tam olarak yerlerine bu son yoruma göre tavsiyeleriniz neler ?

Eğer çıktıysa Chibuzor Okonkwo'yu şiddetle tavsiye ederim :) 35K € civarında bir paraya alabilirsin.22 yaşında ve Nijeryalı.

William Rookwood
18.Ocak.2012, 22:14
Adamın transfer yasağı var ama sadece serbest transfer yapabiliyor