PDA

View Full Version : Önerebiliceğim oyuncular (Düşük bütçeliler için)

TaşkınMahmut
18.Ocak.2012, 22:58
Herkese hayırlı akşamlar öncelikle.

Düşük takımlarla genelde oynamayı severim. Hepte Free Agent veya genç yıldızları almaya çalışırım.

Dikkatimi çeken 3 oyuncu oldu. (Hatta şu anda Manchester City'deyim ve bu 2 genci aldım)

Mads Albaek (MC)
Kasper Povlsen (DMC)

Alamadığım oyuncu ise

Forvet: Jelle Vossen

Bu oyuncuları daha önceki Malaga ve Lazio kariyerlerimde aldım ve gerçekten müthiş oyuncular.

Mads Albaek'i 400 Bin €
Kasper Povlsen'i 300 Bin €
Jelle Vossen'i 4,5 Milyon €'ya alabilirsiniz.

Benim oyunumda DATA olarak data Large ve 75 Dünya Ligi açık.

Bu oyuncular Danimarka ve Belçika liglerinde oynuyorlar.

Eğer paylaşıldıysa bilmiyorum ama gerçekten çok çok iyi 3 oyuncuya sahip olabilirsiniz.

Hatta sadece 750 Bin Euroya 2 tane taş gibi DMC ve MC ye sahip olmuş olursunuz...

lufy33
19.Ocak.2012, 11:25
Jelle Vossen Trabzonspor kariyerimde aldığım en iyi forvet gelişimi iyi diğerlerini bilmiyorum hiç karşıma çıkmadılar

TaşkınMahmut
22.Ocak.2012, 03:23
Mads Albaek'i mutlaka ama mutlaka alın. Swansea City ile kariyer açtım. Tek başına takımı sırtlıyor diyebilirim Grahamle beraber.

semih99999
22.Ocak.2012, 19:50
Hocam benimde diyecegim tek isim ! Roman Bezus vorskla takımından maradona gibi oynuyor mübarek :D

koraybahce
27.Ocak.2012, 04:10
Ivan bandalovski_ 30 bin € (cska sofia) _ d/r

Kara_900 bin €_ (hangi takımda olduğunu ve ilk ismini unuttum ama dmc oynayan bu senegalli genç arkadasimiz çok çok iyi bir gelecek vadediyor.fenerbahceye aldım.4,5 yıldızlı bir potansiyel reytingi var.)

Verdiğim rakamlar oyuncunun kendi değeri değil, benim.satın aldığım fiyatlardır.yani siz daha da ucuza alabilirsiniz.saygılar.

BaGa TaRKaN
27.Ocak.2012, 04:56
Ivan bandalovski_ 30 bin € (cska sofia) _ d/r

Kara_900 bin €_ (hangi takımda olduğunu ve ilk ismini unuttum ama dmc oynayan bu senegalli genç arkadasimiz çok çok iyi bir gelecek vadediyor.fenerbahceye aldım.4,5 yıldızlı bir potansiyel reytingi var.)

Verdiğim rakamlar oyuncunun kendi değeri değil, benim.satın aldığım fiyatlardır.yani siz daha da ucuza alabilirsiniz.saygılar.

Fenerin Dostu, Galatasaray'ın Belalısı Tromso'da Oynuyor Norveç Liginde :)