PDA

View Full Version : Yeni regenler için ....

muratzihni
19.Ocak.2012, 15:00
arkadaşlar daha fazla regen çıkması için birden fazla lig seçtim 87000 oyuncuya ulaştı ama makınede ufak kasmalar meydana geldi ... bir kaç ligi oynanabilir diğerlerini de view only yapsam daha fazla lig seçip yine oyuncu sayısını 87000 de tutsam regenlerin çıkma durumu nasıl olur ?

Ralph
19.Ocak.2012, 15:04
Bence bu kadar abartmana gerek yok. Oynamak istediğin ligi aç. Mesela Türkiye'den bir takım yöneteceksin. Seçeceğin ligler sadece şu ülkelerin birinci ligleri. Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, İngiltere vs... Sonra database olarak Güney Amerika'yı seçebilirsin mesela. Kolombiya'dan Venezuela'dan Brezilya'dan Arjantin'den yığınla süper regenler çıkıyor.

muratzihni
19.Ocak.2012, 15:07
Bence bu kadar abartmana gerek yok. Oynamak istediğin ligi aç. Mesela Türkiye'den bir takım yöneteceksin. Seçeceğin ligler sadece şu ülkelerin birinci ligleri. Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, İngiltere vs... Sonra database olarak Güney Amerika'yı seçebilirsin mesela. Kolombiya'dan Venezuela'dan Brezilya'dan Arjantin'den yığınla süper regenler çıkıyor.

Oynanabilir yapacam değil mi bunları ?

Ralph
19.Ocak.2012, 15:09
Tek tek yazdığım ligleri oynanabilir yap. Yani ben öyle yapıyorum sen kendine göre de yapabilirsin. Güney Amerika kıtasını da sadece database olarak aç.

muratzihni
19.Ocak.2012, 15:12
Tek tek yazdığım ligleri oynanabilir yap. Yani ben öyle yapıyorum sen kendine göre de yapabilirsin. Güney Amerika kıtasını da sadece database olarak aç.

Database Size'dan Custom Seçeneğiyle dimi?

Ralph
19.Ocak.2012, 15:14
Evet. Large yap. Altına da Custom'dan Güney Amerika.

muratzihni
19.Ocak.2012, 15:42
Evet. Large yap. Altına da Custom'dan Güney Amerika.

http://e1201.hizliresim.com/t/m/1xj4b.jpg

böyle mi olması lazım ya da daha farklı mı ? Afrika ve Amerika kıtasının tamamından oyuncular çıksın istiyorum ...

Ralph
19.Ocak.2012, 15:46
ilk ikisi hariç diğerlerini kaldırabilirsin. İlk ikisi kalsın Large ve South America. İstersen Africa'yı da ekleyebilirsin.

muratzihni
19.Ocak.2012, 15:52
ilk ikisi hariç diğerlerini kaldırabilirsin. İlk ikisi kalsın Large ve South America. İstersen Africa'yı da ekleyebilirsin.

Anladım kardesım hemen yapıyorm .. 17000le oynarken oyuncular hep aynıydı bı sure sonra bıkkınlık gelmişti .. Bu çok iyi oldu sağolasın :D

Ralph
19.Ocak.2012, 16:16
Ben genelde o şekilde oynuyorum ve harika regenler çıkıyor :] Rica ederim kolay gelsin.

Odrien
19.Ocak.2012, 17:36
bu data base seçeneklerini kayıtlı oyunda uygulamak mümkünmü

muratzihni
19.Ocak.2012, 20:53
bu data base seçeneklerini kayıtlı oyunda uygulamak mümkünmü

zannetmiyorm kardeşim