PDA

View Full Version : Editörden Böyle Bir Lig Yapmak Mümkün mü?

Odrien
19.Ocak.2012, 15:44
Editörle Türkiye Ligine

*Play-off kaldırmak
*1. Ligden hiç himse düşmicek 2. Ligden kimse cıkamıcak (yani oyun tamamıyla 1 ligde dönücek)
*1.den 18. ye kadar bütün takım ligi kaçıncı bitirirse bitirsin 25 M para ödülü
*Tüm takımların antreman tesisleri 20 olcak.

Arkadaşlar ben böyle bir lig yapmaya calıstım ama ligin kurallarını değiştirmeyi bulamadım. 1 lig haricindeki ligleri oyundan siltim (türkiye ligi sadece ) oyuna girerken türkiye ligini acamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

.

comando77
19.Ocak.2012, 16:05
Beyler bana acil kucuk bir yama lazim

Ozgur ve Sow Fenerbahce'ye transfer edilsin. Recep'in pa'si -9 olsun

Ugur Boral Samsun'da olsun. Alex'in alacagi yillik 2.2 milyon euro olsun gercekte ki gibi

Yapan olursa cok sevinirim. Simdiden tesekkurler

PaVLeNKo
24.Ocak.2012, 13:17
Editörle Türkiye Ligine

*Play-off kaldırmak
*1. Ligden hiç himse düşmicek 2. Ligden kimse cıkamıcak (yani oyun tamamıyla 1 ligde dönücek)
*1.den 18. ye kadar bütün takım ligi kaçıncı bitirirse bitirsin 25 M para ödülü
*Tüm takımların antreman tesisleri 20 olcak.

Arkadaşlar ben böyle bir lig yapmaya calıstım ama ligin kurallarını değiştirmeyi bulamadım. 1 lig haricindeki ligleri oyundan siltim (türkiye ligi sadece ) oyuna girerken türkiye ligini acamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

.

Play-off kaldırılır..
1.ligden mutlaka takım düşmeli ve 2.ligden yükselmeli yoksa oyun datasını acamaz hata alırsınız..
Para Ödülü uygulanır..
Tesisler de 20 yapılır..

Bursaspor
24.Ocak.2012, 14:38
Sadece tek lig yaparsanız ligden düşmeyi kaldırabilirsiniz. Alt kademeler de oyuna ekli olduğu sürece ligden düşmeyi kaldıramazsınız.

PaVLeNKo
24.Ocak.2012, 15:56
Sanırım soruyu soran arkadaşta tek lig olarak düşünmemiiştir..

remzi1242
24.Ocak.2012, 22:38
Liglerin kurallarını yeniden belirle 2. ligden üst lige yükseliştte yükselinecek lig var onu kaldırman gerekiyor aynı şkilde üst ligtn alt lige düşüşte düşücelecek lig var onu da kaldırdınmı rahatça yapabilirsin
para ödülü tv gelirinide yapabilirsin

2011 de yapmıştım bu dediklerini hatta bir şart koydum ilk 11'de mutlaka 23 yaş altı bi oyuncu olcak diye

Odrien
24.Ocak.2012, 23:52
Liglerin kurallarını yeniden belirle 2. ligden üst lige yükseliştte yükselinecek lig var onu kaldırman gerekiyor aynı şkilde üst ligtn alt lige düşüşte düşücelecek lig var onu da kaldırdınmı rahatça yapabilirsin
para ödülü tv gelirinide yapabilirsin

2011 de yapmıştım bu dediklerini hatta bir şart koydum ilk 11'de mutlaka 23 yaş altı bi oyuncu olcak diye

cok kısa bu ayarı nerden yapcamı söylermisin editörün hangi isimli baslıgından gerisini ben yaparım çok saol şimdiden

ek olarak 2. lig umrumda bile değil yeterki düşme olmasın 2ligi kaldırım gerek yok oraya

antreman tesisleri tamam 20 sadece dier 3 maddeyi hangi baslıkta bulamadım

not: çözüm olarak editörden tüm türkiye liglerini sildim sadece süper kupa lig ve 1.lig kaldı ama ek bi ayar yapmadım bundan dolayı oyunu acamadım

PaVLeNKo
27.Ocak.2012, 15:57
Bu durumu detaylıca ve resimlerle açıklamak gerek,buraya yazarak çok zor anlaşılabilir..

remzi1242
30.Ocak.2012, 00:31
tam hatırlamıyorum ama kuralları yeninden yacaksın orda rules olması lazım o kısımda biraz karıştırman grek 2012 editör yok bende bilemiyorum açıkcası :)

bommel
19.Temmuz.2012, 14:01
beyler ben sadece Türkiye liginden Play off sistemini kaldırmak istiyorum hangi yöntemi izlemem gerekir ?gerçekte ki gibi bir sene play off oynadım ancak 3.sene hala play off canımı sıktı.

hamzali28
19.Temmuz.2012, 14:57
Türkiye dışındaki her ülkede sistemi değiştirebiliyorum ama Türkiye ligini değiştiremiyorum ?

bommel
19.Temmuz.2012, 17:06
beyler ben sadece Türkiye liginden Play off sistemini kaldırmak istiyorum hangi yöntemi izlemem gerekir ?gerçekte ki gibi bir sene play off oynadım ancak 3.sene hala play off canımı sıktı.

hocam bilen arkadaşlar bir yardım etse 2015 yılındayım henüz.
Ve karşıyaka ile bir daha yakalayamayacağım başarılarım var :)

kajmeran48
19.Temmuz.2012, 19:45
Bende sadece para ödülünü yapmak istiyorum.
Editörü karıştırmama rağmen nasıl yapılacağını bulamadım.
Bilen birileri yardım ederse sevinirim :)