PDA

View Full Version : Türkiye Ligi yabancı kontenjanı hakkında

LeoN48
21.Ocak.2012, 01:47
Merhaba arkadaşlar,

Çoğumuzun da yakındığı üzere Türkiye Ligi için yabancı kontenjanı geçekten de can sıkıcı bir durum. Türk takımlarına sınırlı sayıdaki kaliteli Türk oyuncuları getirmek zaten olanaksız, bu durumda yabancılara yöneliyorsunuz, bu sefer de kontenjan limiti karşınıza çıkıyor, editörde gördüğüm kadarıyla bunu değiştiremiyoruz. Bu konuda sizlerin olası çözüm önerileri ya da düşünceleri olursa sevinirim. Herkese keyifli fm'ler.

sarianet
21.Ocak.2012, 02:11
yabancı sınırı yok aslında her aldığın yabancıyı kaydedebiliyorsun ama sadece 8 kadroya 6 maça alabiliyorsun
sana tavsiyem gözlemlerini artıran öyle regenler çıkıyor ki türkiyeden
türkiye 20 21 19 18 17 yaş milli takımlarına bakarsan müthiş oyuncular bulursun
fm biraz sabır işidir bi kaç sezonda 1 e aldığın türki 7 ye satabilirsin

NecrOnur
26.Ocak.2012, 17:24
Ayrıca oyunun 2. sezonunda Hamit Altıntop genelde satılık listesinde oluyor ve 3.5 milyon pound'a alınabiliyor.

Bence gerçekten çok başarılı Türk futbolcular var oyunda.

Ayrıca aldığınız yabancıları genç oyunculardan seçerseniz, ileride Türk Vatandaşlığı pasaportu alıp, kadronuzu genişleteceklerdir.

SaLviO
26.Ocak.2012, 17:40
oyunda 6+2+sonsuz kuralı yok dimi

Sekopej
26.Ocak.2012, 17:44
oyunda 6+2+sonsuz kuralı yok dimi

Elbette var, istediğin kadar yabancıyı kadrona katabilirsin. Gerçekteki gibi.

SaLviO
26.Ocak.2012, 18:31
Elbette var, istediğin kadar yabancıyı kadrona katabilirsin. Gerçekteki gibi.

oyunu 3 aydıır oynamıyorum unutmusum:D

El Barto
26.Ocak.2012, 21:21
En son takımda çoğu genç olmak üzere 25'e yakın yabancı oyuncu vardı. :) Çoğu çok genç oyuncular alıp biraz oynatıp iyi paralara satma felsefesi güdüyorum o yüzden dolduruyorum takıma bu kadar yabancıyı. Yoksa ilk onbirde 17 yaşında 2 tane altyapıdan çıkmış oyuncu oynatıyorum 10 kadarda kaliteli yabancım var rotasyon için yetiyor. :)

ReaList
04.Şubat.2012, 18:23
Oyunda bir kaç sezon sonra regen patlaması yaşanıyor, Scoutlarını hazırda tutarsan sende Şirinleri görebilirsin (:

LeoN48
07.Şubat.2012, 18:10
Sağolsun arkadaşlar değerli yorumlarınız için, Bundesliga'dan sıkılıp birgün Galatasaray'a döndüğümde lazım olucak bunlar :)