PDA

View Full Version : Pilot Klüp Bulma

Gncl1905
30.Ocak.2012, 23:47
Pilot klüp bulma konusunda sıkıntı yaşıyorum.Galatasaray ile 7.sezondayım daha 2 tane pilot klüp bulabildim.Lig'de Trabzonspor'un 5'den fazla Eskişehirspor'un 3 tane diğer anadolu klüplerinin de birer ikişer mevcut bazılardınd 3-4 tane var.Az olarak sadece Beşiktaş'ın 2 tane ve Fenerbahçe'nin yok(takımı bir arkadaş yönetiyor).

Öğrenmek istediğim özel bir tarihi vs. mi var?İstiyorum bulunamadı diyor devamlı, bir kez isteyince bulunamasa bile aylarca o seçenek açılmıyor bir de yönetim bölümünde.

Gannicus
31.Ocak.2012, 00:07
Hocam Galatasaray ile ilk sezonda 2 tane kulübüm var Kasımpaşa ve Hajduk Split.
Sen tam olarak yönetime başvururken hangi seçeneği istiyorsun

Gncl1905
31.Ocak.2012, 00:18
Oyuncu kiralama ile ilgili olanı seçtim seçtim 2 tane buldum 3-4 sezonda biri Kasımpaşa biri de Istra.Sonraki sezonlarda diğer ülkelerde namımızı arttırmak için veya benzeri anlamlı bir seçenek vardı onu seçtim.Öyle bir pilot klüp hiç bulamadım ama.Bu seçenekte pilot klüp bulmak eski serilerde de zordu zaten ama kaç yıldır deniyorum her o şık açıldığında bulamamak ilginç geldi.

Sonuç olarak 6.5 sezon geçti 2 pilotum var, finansal olarak çok iyi durumdayız pilot klübe para ayıramamak diye bir şey söz konusu değil...

Gannicus
31.Ocak.2012, 00:32
Network lü şıkkı işaretlersen Türkiye'de bulman zor bana bir keresinde Sporting denk gelmişti ama sen yinede dene kiralama olan şıkları seç maaş konusunda rahatsan tabi

sarianet
31.Ocak.2012, 00:58
9.sezonumdayım fenerbahçe ile
pilot kulüplerim
sivas ibb tenerife s.bratislava

nası yaptımı bende bilmiyorum rastgele şıkları işaretledim yönetime:D

Gncl1905
31.Ocak.2012, 20:47
Bende bu sefer kiralamak için istiyim.Tanınımışlık hala ülkesel ondan da finansal olarak kar sağlayacak klüpler bulamıyorum belkide...