PDA

View Full Version : işyerimde steam engellenmiş

serwan
31.Ocak.2012, 13:11
arkadaşlar çalıştığım yerde store.steampowered.com "oyunlar" kategorisine girdiği için engellenmiş. ben oyunu nasıl açarım burda? pc masaüstü olduğu için başka yere götürüp orada kurup getirme şansım yok.. nasıl aşarım bunu

BaGa TaRKaN
31.Ocak.2012, 14:09
Steam'i Çevrim Dışında Çalıştırabililiyor musun ? Çevrimdışı Özelliği ile Engellensede İnternet Gerekmediği İçin Oyunu Oynayabilirsin. Ta'ki Online Mod'a Geçtiğinde Bağlantı Gerekeceği İçin Bağlanmaya Çalışacak Eğer Engelliyse Steam Açmayacaktır.

u95 Programı ile Kısıtlı Olan İnternetle ve Engellenmiş Sayfaları Rahatça Açabilirsin

serwan
31.Ocak.2012, 15:23
Steam'i Çevrim Dışında Çalıştırabililiyor musun ? Çevrimdışı Özelliği ile Engellensede İnternet Gerekmediği İçin Oyunu Oynayabilirsin. Ta'ki Online Mod'a Geçtiğinde Bağlantı Gerekeceği İçin Bağlanmaya Çalışacak Eğer Engelliyse Steam Açmayacaktır.

u95 Programı ile Kısıtlı Olan İnternetle ve Engellenmiş Sayfaları Rahatça Açabilirsin

hocam donanımsal bi engelleme söz konusu. fortiguard. o yüzden engeli aşmak imkansız. steamle oyunu aktive edebilsem çevrimdışı oynarım ama steam serverlarına bağlanamadığım için aktive edemiyorum.

Flawless Victory
31.Ocak.2012, 15:26
ultrasurf programını indir, kur, rahat et.

serwan
31.Ocak.2012, 15:44
ultrasurf programını indir, kur, rahat et.

ultrasurf asla çalışmıyor..

Flawless Victory
31.Ocak.2012, 16:00
O da çalışmıyorsa zor işin. Bir de vpn diye bir olay vardı. Başka ülkeler üzerinden giriyorsun ama paralı diye biliyorum.

serwan
31.Ocak.2012, 16:12
O da çalışmıyorsa zor işin. Bir de vpn diye bir olay vardı. Başka ülkeler üzerinden giriyorsun ama paralı diye biliyorum.

sonra sinirlenince sinirlendi oluyor. ben paramı verip oyunu almışım. olur ki hiç internetim yok. mecbur muyum online aktivasyon yapmaya.. hadi 1 kez yaptım. bi sürü güncelleme çıkıyor. her defasında uğraş işin yok

ozzymanborn
06.Şubat.2012, 18:06
Teamviewer fortigate gibi sistemlerde bile çalışıyor biliyorum. Evde bir bilgisayar mevcutsa onu açık bıraksan derim. Ben teamviewer ile oynamayı başka bir sebepten denedim. (O an kullanmak zorunda olduğum bilgisayarın ram açısından sıkıntıları vardı 2gb ram idi evdeki pc 8gb ram'li x64 sistem olduğu için ondan oynadım)

serwan
07.Şubat.2012, 10:57
Teamviewer fortigate gibi sistemlerde bile çalışıyor biliyorum. Evde bir bilgisayar mevcutsa onu açık bıraksan derim. Ben teamviewer ile oynamayı başka bir sebepten denedim. (O an kullanmak zorunda olduğum bilgisayarın ram açısından sıkıntıları vardı 2gb ram idi evdeki pc 8gb ram'li x64 sistem olduğu için ondan oynadım)

:) düşünmedim değil de gerek yoktu o kadarına.. ama çözdüm sorunu.. teşekkürler

Vieri
07.Şubat.2012, 10:59
logmein.com engelli mi? evdeki bilgisayarına kurabilirsin, iş yerinden bu site üzerinden login olabilirsin.

pappi
07.Şubat.2012, 12:50
aynı sorunu bende iş yerinde yaşamıştım,modem ayarlarından yasaklanmıştı bir çok site ve server,neyse ki laptop kullanıyordum ve internet cafe de kurup güncellemiştim oyunlarımı:D çevrimdışı modla da sıkıntısız oynadım iş yerimde.

Balroq
08.Şubat.2012, 04:53
Umarım ilerde iş yerinde Football Manager oynayarak para kazandığım bir işim olmaz. Memurmusun usta sen?

BaGa TaRKaN
08.Şubat.2012, 04:57
Niye Yahu Bizde iş Yerinde Oynuyoruz Memuruz :confused:

serwan
10.Şubat.2012, 16:49
Umarım ilerde iş yerinde Football Manager oynayarak para kazandığım bir işim olmaz. Memurmusun usta sen?

:D çok idealist gördüm sizi.. şu an evet ama özelde çalışıyorken de oynuyodum.. işimi tam yaptıktan sonra boş zamanımda da istediğimi yapabilirim heralde.. ayrıca teknik bi görev olduğu için zaten iş olmadığı zamanlarda tamamen boş oluyo.. yazın 6-7 ay sahaya çıkınca da kimse yazık o güneşin altında sabahtan akşama ordan oraya yazık size demiyor ama :D

Aydin
10.Şubat.2012, 16:59
it'deki elemanları kafala .)