PDA

View Full Version : Kaptanıma ne isim vereyim

Zafonte
31.Ocak.2012, 15:40
Beyler beşiktaşın başındayım 2018 yılındayım. takım şüphesiz tarihinin en parlak dönemini yaşıyor. Hem ekonomik hem de sportif açıdan. Toramanı ve egemeni emekli ettikten sonra takımda bi kaptan eksikliği oluştu. Necipi düşünüyodum ama pek başarılı olamadığını gördüm. Bu neeenle hiç adeim olmamasına rağmen yabancı bi kaptan atadım takıma. Julinho adında ispanyol poacher. Regen aynı zamanda 5 sezondur takımda. 25 yaşında. Taraftarın favori oyuncusu (malum feneri boş geçmemesi) ve bu adam türk statüsüne geçti sizce ne isim vermeliyiz bu devşirme delikanlıya. Takımdaki herkes gibi julinhonun da favori kişisi benim. Melih gökçeğin vedersona uyguladığı olay gibi kendi adımımı versem. adamın tam adı juan romero. Profilde juan diye görünüyor. Endülüslü Evet beyler önerilerinizi bekliyorum yaratıcılığınızı konuşturun :) (dalga geçecekseniz hiç mesaj atmayın kardeşim. Belki bi çok kişi gibi oyunu sadece maç ve transfer yapmak için oynamıyoruz. Zevkimizi artırmak için detaylı oynuyoruz

berkay123456
31.Ocak.2012, 15:50
Feyyaz olabilir :D

malpince
31.Ocak.2012, 15:55
Cemal Okka
+ seni güldürür :D oyuna double zevk de katar bence

muratzihni
31.Ocak.2012, 16:06
Azad Geylani Koy :D

Artul
31.Ocak.2012, 16:09
Endülüslü ise Tarık Ziyad koy adını.. :) Manalı olur hem..

Birolazar
31.Ocak.2012, 16:23
adını feriha koy akjsdljadkjadajksl

Zekirdek
31.Ocak.2012, 17:21
Forvet olduğu için Metin Ali Feyyaz güzel olur sanki. Yada Süleyman Çelebi.

europeanconquer
31.Ocak.2012, 17:38
Süleyman Seba koy hocam sizin efsane başkanınız ne de olsa.

Edit:Hakkı Yeten'de olabilir o da bir efsane.

El Barto
31.Ocak.2012, 19:51
Endülüslü ise Tarık Ziyad koy adını.. :) Manalı olur hem..

İlk mesajı okuduktan sonra ben de böyle düşündüm baktım ki yazan çıkmış. :)

Artul
31.Ocak.2012, 20:08
İlk mesajı okuduktan sonra ben de böyle düşündüm baktım ki yazan çıkmış. :)

Yani en mantıklısı. :)

Benimde çok hoşuma giden bir şey bu, oyunculara lakap verme. Örneğin, Galatasaray'a Alex adında bir oyuncu aldım ama tabi malum, değiştirdim adını.. :)

Gannicus
31.Ocak.2012, 21:22

dhaskjdhalsdhlas :D

hocam ilhanlı birşeyler olsun pascal mansızda olur aslında

ParduS
31.Ocak.2012, 21:34
Battal Gazi olsun :)

ReaList
31.Ocak.2012, 21:36

:D

Baba Juan olsun

SaLviO
31.Ocak.2012, 22:22
metin ali feyyaz

Zafonte
31.Ocak.2012, 23:55
oldukça güzel öneriler geldi aslında. Peygamber efendimizi
ve ehli beyt i dahil etmemekle birlikte araplardan tiksiniyorum. Feyyaz can diye düşündüm. Canı da juandan türetmiş olucaz

Gannicus
01.Şubat.2012, 00:33
ve ehli beyt i dahil etmemekle birlikte araplardan tiksiniyorum. Feyyaz can diye düşündüm. Canı da juandan türetmiş olucaz

Jan yap istersen bir Jan Aratyan esintisi olur :))

SaLviO
01.Şubat.2012, 00:54
ya arkadaşlar yabancı oyuncu türk pasaportu alınca teknik patronmu oyuncu ismini koyuyor bilmiyorumda :D

europeanconquer
01.Şubat.2012, 00:56

Hocam Juan Can olmaz ki Juan-Cihan :n:

meddah
01.Şubat.2012, 00:56
Can Bonomo olsun, eski ismiyle kafiyeli olur, adettendir.

El Barto
01.Şubat.2012, 01:12

Neden dahil etmiyorsun onlar Arap değil mi?

Ayrıca Araplardan tiksiniyorum gibi bağnaz bir düşünceye sahip olduğunuza inanmak istemiyorum.

Misal biri çıkıp Atatürk ve bu vatan için kanını akıtmış olanlar hariç Türkler'den nefret ediyorum dese ne kadar kızarız değil mi? O yüzden böyle söylemlerden uzak durmak gerekiyor.

Artul
01.Şubat.2012, 01:38
Neden dahil etmiyorsun onlar Arap değil mi?

Ayrıca Araplardan tiksiniyorum gibi bağnaz bir düşünceye sahip olduğunuza inanmak istemiyorum.

Misal biri çıkıp Atatürk ve bu vatan için kanını akıtmış olanlar hariç Türkler'den nefret ediyorum dese ne kadar kızarız değil mi? O yüzden böyle söylemlerden uzak durmak gerekiyor.

Kesinlikle katılıyorum.. İnsanları; ırklara, cinsiyetlere, ideolojilere, dinlere ayırmamalıyız. Hatta iyi ve kötü diye bile ayıramayız. Sadece insan olarak görmeli ve sevmeyi tercih etmeliyiz. Türkleri binlerce yıl ayakta ve dik tutan şey hoşgörü olmuştur. İslamiyetten öncede, sonrada..

Zafonte
01.Şubat.2012, 05:11
Şimdi burda bu konuları konuşup kimseyi sıkmayalım ama naparsanız yapınadam olmayan bi toplum. peygamberlerin çoğu o toraklarda veya yakınlarda doğdu çünkü tarih boyunca en çarpık yaşam ordaydı. En nefret ettiğim yönleri ise islamiyeti yanlış yorumlamaları. İslamiyeti gerici bi dinmiş gibi uygulamaları. Senelerdir birbirlerini yiyorlar kafalarını yaşasınlar amerikanın ve israilin gölgesinde yaşamya drvam etsinler ne diyelim.

can bonomo da güzel oldu aslında juan romero ya yakın :D

Zafonte
01.Şubat.2012, 05:14
ya arkadaşlar yabancı oyuncu türk pasaportu alınca teknik patronmu oyuncu ismini koyuyor bilmiyorumda :D

İşte tam bu noktada set nickname e iş düşecek :)

Kaka Leite
01.Şubat.2012, 05:36
Şimdi burda bu konuları konuşup kimseyi sıkmayalım ama naparsanız yapınadam olmayan bi toplum. peygamberlerin çoğu o toraklarda veya yakınlarda doğdu çünkü tarih boyunca en çarpık yaşam ordaydı. En nefret ettiğim yönleri ise islamiyeti yanlış yorumlamaları. İslamiyeti gerici bi dinmiş gibi uygulamaları. Senelerdir birbirlerini yiyorlar kafalarını yaşasınlar amerikanın ve israilin gölgesinde yaşamya drvam etsinler ne diyelim.

can bonomo da güzel oldu aslında juan romero ya yakın :D

Ne olursa olsun..Gelip burda bu tarz ayrımlar yapman yanlış kardeşim.Seversin,sevmezsin sana kalmış ancak olayı buraya yansıtman çok saçma ki insanları bu tarz ayırmana girmiyorum bile :)

uaemrah
01.Şubat.2012, 11:37
Taçsız KRAL

;)

El Barto
01.Şubat.2012, 13:03
Ne olursa olsun..Gelip burda bu tarz ayrımlar yapman yanlış kardeşim.Seversin,sevmezsin sana kalmış ancak olayı buraya yansıtman çok saçma ki insanları bu tarz ayırmana girmiyorum bile :)

Söylemeye çalıştığım buydu benim de. Ben Arap kökenliyim mesela, ben de bu tarz düşünen insanlardan tiksiniyorum der biri olmaz herkes birbirini kırmış olur. Bunlar en son ihtiyacımız olan şeyler.

Zafonte
01.Şubat.2012, 15:15
galiba haklısınız hata ettim. saçma bi çıkıştı diyelim