PDA

View Full Version : Devre Arası Transferlerinden Dolayı Hangi Takımı Yönetmek Daha Cazip?

MeliksahAydogan
01.Şubat.2012, 18:53
Evet , arkadaşlar devre arası transfer sezonu bitti gibi birşey ...

Bu süre zarfında transferlerinden dolayı yönetmek isteğiniz , cazip gelen , yada güzel kariyer olur dediğiniz kulüpler hangileri burada paylaşalım nedenleriyle beraber açıklayalım ...

Aldığı oyuncularıda yazarsak sevinirim.

Yararlı bir konu olacağına inanıyorum.

Zafonte
01.Şubat.2012, 18:58
Bence devre arasında yapılmış transferler kötü olanı düzeltmek içindir. İyi olanı mükemmel taşımak için değildir yani. O yüzden kadrosunu en çok koruyan takımarı tercih etmek daha mantıklı bence

Kaka Leite
01.Şubat.2012, 18:59
Tuttuğum takım olması bir yana Fenerbahçe kariyeri güzel olur diye düşünüyorum..Oyunda en büyük eksiğimiz Forvetti ve o açığı kapattık :)

MeliksahAydogan
01.Şubat.2012, 19:15
Bence devre arasında yapılmış transferler kötü olanı düzeltmek içindir. İyi olanı mükemmel taşımak için değildir yani. O yüzden kadrosunu en çok koruyan takımarı tercih etmek daha mantıklı bence

Evet , haklısın fakat PSG , QPR gibi takımlar biraz daha iyi transferler yaptılar bu takımlar dışında bildiğiniz var mı diye sormuştum ama neyse ...

Tuttuğum takım olması bir yana Fenerbahçe kariyeri güzel olur diye düşünüyorum..Oyunda en büyük eksiğimiz Forvetti ve o açığı kapattık :)

Evet , orası öyle fakat ben devre arası yamasını yüklemeyi düşünmüyorum.

Ankaragücü felaket durumda olacakta ...

Bankasya'da da Ankara takımı yok ki alıp oynasam çok fazlada alt lig oynamak istemiyorum 2013 ' te BankAsya'da Ankaraspor ve Ankaragücü olur o zaman oynarız artık ...

ERSELKULALI
01.Şubat.2012, 20:40
Transfer değil ama belki semih ve emre çolağın profili daha iyi bir hale gelirse yeni bir galatasaray kariyeri çok güzel olur :)

MeliksahAydogan
02.Şubat.2012, 02:05
Transfer değil ama belki semih ve emre çolağın profili daha iyi bir hale gelirse yeni bir galatasaray kariyeri çok güzel olur :)

Olabilir bana alt liglerden bir ankara takımı önerirseniz sevinirim çok fazlada alt olmasın 1.ligde zaten yok 2. lig vs.

Kaka Leite
02.Şubat.2012, 02:07
Olabilir bana alt liglerden bir ankara takımı önerirseniz sevinirim çok fazlada alt olmasın 1.ligde zaten yok 2. lig vs.

Şu son yazdığından sonra konu dağıldı :)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=2181241#post2181241 burada öneri konusu var dostum.Buraya yazarsan daha iyi olurdu.

Giallorossi
02.Şubat.2012, 02:08
Kızılcahamamspor, Beypazarı Şekerspor

MeliksahAydogan
02.Şubat.2012, 02:09
Şu son yazdığından sonra konu dağıldı :)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=2181241#post2181241 burada öneri konusu var dostum.Buraya yazarsan daha iyi olurdu.

Doğru diyorsun. :D

narakan1969
02.Şubat.2012, 15:03
O değilde umarım transfer güncellemesinde yeni oyuncular kadrolara ara transfer döneminde katılır. Yani o şekil ayarlarlar.

iam1superman
02.Şubat.2012, 15:04
Devre arasi Wolfsburg 30 M € harcama yapti. Paok'tan Vierinha'yi aldi. Diger oyuncularin kalitesini bilmiyorum ama transferleri yapan Felix Magath. Denemekte fayda var bence.