PDA

View Full Version : Trial Day

MAGARA_MAN
05.Şubat.2012, 15:51
En iyi olanaklara sahip olmama rağmen istediğim PA'da oyuncular bir türlü bulamıyorum.Trial Day i sezonun her döneminde denedim bir türlü başaramadım en fazla 150 PA çıktı acaba bir hatam mı var ne yapmam gerekiyor. çok sıkıcı oldu bu durum ilk defa tıkandım Fm de
:)

mertayasava
05.Şubat.2012, 17:37
Eğer "Junior Coaching" olayına kulübün daha çok para harcarsa daha yetenekli oyuncular alt yapına gelir.

Deus Dominus
05.Şubat.2012, 18:53
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=105587

kafandaki soruları yanıtlayacağını düşünüyorum bu konunun. Güzel bir rehber.

MAGARA_MAN
05.Şubat.2012, 19:22
hayır sunu anlatamadım trial day talebinde mi bulunmam gerekiyor iyi oyuncuların cıkması icin yonetımden?

Deus Dominus
05.Şubat.2012, 19:59
Her yıl oluyor bir dönem. Çok dikkat etmedim ne zaman olduğuna ama mart ayı gibiydi galiba. Bunun yanında ekstra talepte de bulunabiliyoruz.

MAGARA_MAN
05.Şubat.2012, 22:14
talepte bulununca pek de iyi oyuncular cıkacağını düşünmediklerinden reddediyor yonetım hep, diretince de harbiden iyi oyuncular cıkmıyo 5. sezonum hala altyapıdan oyuncum yok..

sentugo
05.Şubat.2012, 23:28
küçük bir takımsanız, çok işinize yarayan bir durum. Ancak büyük takımsanız ya da büyük olma yolundaysanız, gereksiz bir şeydir.

Not: yorumlarım yönetimden trial day talep edildiği durum için geçerlidir.

Zafonte
05.Şubat.2012, 23:39
Trial dayler de gelen oyuncular için assistan raporlarına bakıp karar kılmayın. Trialdaye gelen oyuncuların bi çoğu senelerdir top oynamayan ve bu nedenle popülerliği çok düşmüş oyuncular aralarında yetenekliler çıkıyor. Muhammet demiri almıştım mesela ben gayet iyiydi

Deus Dominus
06.Şubat.2012, 00:08
Senin söylediğin biraz farklı oldu galiba :) Trial day, kulübün altyapısında yetişen oyuncuların denendiği maç günü. Senin söylediğin kulübü olmayan oyuncuların denendiği maç günü. Ona müdahale şansımız yok, yılda bir defa sezon başında oluyor. Her takım izleyip beğendiği oyuncu olursa teklif yapabiliyor. İkisi de trial day diye geçiyor ama bizim bahsettiğimiz kulüp dahilinde olan.

MAGARA_MAN
06.Şubat.2012, 00:29
yaz geçti trial day istemedim genc oyuncu cıkmadı altyapıdan anlamadım sorunu :S seria a - atalanta ile oynuyorum

Zafonte
06.Şubat.2012, 00:45
Sizin dediğiniz trial day her mart ayında oluyor zaten. Yönetimle ilgisi yok. gençlerin geldiği trial day senede birden çok yapılabiliyor mu ???

MAGARA_MAN
06.Şubat.2012, 00:56
evet talep ettim ocakta da oldu agustosta da hemen hemen 6-7 ayda denedim ama hic iyi oyuncu gelmedi :(

Zafonte
06.Şubat.2012, 01:39
hocam o nasýl talep ediliyor bana da anlatsana. Yönetimle etkileþimde bi trial day var onda da boþta takýlan 30luk topçular geliyor ilte

wolffather
06.Şubat.2012, 02:37
Eğer "Junior Coaching" olayına kulübün daha çok para harcarsa daha yetenekli oyuncular alt yapına gelir.

Arkadaşım ilk önce yanlış biliyorsun junior coaching hakkında. Aşağıda ki başlığı iyi incele ;;)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=105587

@MAGARA_MAN

Trial Day ile alt yapıdan çıkan oyuncu arasında beyaz ile siyah kadar fark vardır. Birbirleri ile hiç bir bağlantısı yoktur. Sana gönderdiğim adrese bakar isen hiç bir soru işaretin kalmayacak ;;)

alper3
06.Şubat.2012, 03:00
Hocam trial day kendin için istediğin bir şey değilmi. Yani kulüpten biraz zaman istiyorsun kadronun oturması vs. için. Trial Day anlamından bunu çıkarıyorum ben yanlış mı yorumluyorum acaba?