PDA

View Full Version : Güncelleme Ve Eski Oyunlar

lakin1907
05.Şubat.2012, 16:04
Şu an devam eden oyunumda kornerlerden çok gol oluyor (ön direk taktiği) 12.2 çıktığında büyük ihtimalle bu bug düzeltilmiş olur, peki benim devam eden oyunumda da giderilmiş olur mu bu buglar?

martymcfly
05.Şubat.2012, 17:12
Evet düzelmiş olur. Defansın 15+ gol atması beni de rahatsız ediyor, atak kornerleri ayarlamıyorum yine atıyorlar. Fm 2006 ya mı dönsek :D

lakin1907
05.Şubat.2012, 17:26
Yani gerçekten çok sinir bozucu gol kralı olacaklar neredeyse, tüm gerçekçiliği bozuyor.

mertayasava
05.Şubat.2012, 17:36
Bu hileli taktiği kullanmazsınız olur biter,ben şahsen oyunun böyle bir açığı olduğunu bilmeme rağmen bu taktiği kullanmıyorum ve oyunun gerçekçiliğinden yakınmıyorum.

GeNç KaRTaL
05.Şubat.2012, 17:46
Bu korner bugu 2008'den beri var.12.2'de düzeltileceğini sanmıyorum.

lakin1907
05.Şubat.2012, 18:03
Bu hileli taktiği kullanmazsınız olur biter,ben şahsen oyunun böyle bir açığı olduğunu bilmeme rağmen bu taktiği kullanmıyorum ve oyunun gerçekçiliğinden yakınmıyorum.

Hileli taktik kullanmıyorum ki, sadece ön direğe gönderiyorum en güçlü ve iyi kafa vuran adamımı 15-20 gol atıyor sezonda, ben burada oyunun açığından faydalanmış mı oluyorum oyuncumu ön direğe göndererek yoksa oyunun hatası mı bu kadar sık gol olması? Ayrıca hep aynı senaryo bu ön direğe gönderdiğim adamı marke edemiyorlar sıyrılıp vuruyor.

Deus Dominus
05.Şubat.2012, 18:50
Oyunun açığından faydalanmak gibi oluyor biraz, aslında olmamalı ama oyun motoru ön direğe koşu yapan oyuncuya önlem almadığı, alamadığı için gol olma şansı çok yüksek oluyor. Aslında gerçek hayatta da kornerlerden gelen gollerin büyük çoğunluğu ön direk golleri ama bu kadar sık olmuyor tabi :)

mertayasava
05.Şubat.2012, 19:33
Yani bu hata düzeltilmezse bizim gerçekçiliği arttırmak için yapabileceğimiz tek şey bu açığı kullanmamak.En azından ben böyle yapıyorum.

Zafonte
05.Şubat.2012, 23:53
Valla ben bilmiyordum böyle bi açığı. Sonraları dikkatimi çekti ön direkten gol olduğu hep. Ben de strikerımı gönderdim ön direğe. Başlarda bi şey başarmış gibi izliyordum maçları. Daha sonra bunun ünlü bi bug olduğunu bug abuse yaptığımı anladım. Şimdi penaltınoktasına yolluyorum topları. Dediğiniz gibi gerçekçilik sıkıntım da yok şu an

kalemci
05.Şubat.2012, 23:59
Bundan sonraki yama da transfer sezonu araya girdiğinden versiyon değişir. Diğer yamalar gibi kayıtlı oyun üzerinden devam etmez.