PDA

View Full Version : Forvet hattında 2 tane Poacher (Fırsatçı) golcü oynar mı?

serkan1520
08.Şubat.2012, 08:48
arkadaşlar ikili forvet oynuyorum atalantada marlunga ve wilfred var ikisinide fırsatçı golcü oynatmam gerekiyor ancak böylede pek verim alamadım oyunculardan mı kaynaklı yoksa bu durumdan mı ? benim gibi deneyen oldu mu hiç 2 tane aynı tipte oyuncuyla oynamayı hani biri sol birisi sağ ayaklı olsa gene problem olmayacak ikiside sağ ayaklı ve sol ayağını kullanamıyorlar o bakımdan verim alamadığımı düşünüyorum yoksa yanılıyormuyum ? :=)

alper3
08.Şubat.2012, 17:29
Takımı hızlı oynatman lazım çift poacher ile oynarken ve sürekli havadan yerden ara pasları denemesi lazım takımın. Bunun içinde orta sahanın da iyi olması lazım tabi defansif olarak değil. Yaratıcılık ve pas olarak iyi olması lazım.

darkpart2
08.Şubat.2012, 22:45
bal gibide oynanır bende 1 sezon zorunluluktan oynattım verim almıştım ama bazı maclarda rakibin durumuna gore cok sıkıntı olabiliyor :)

serwan
08.Şubat.2012, 23:00
oynatana bağlı :D

Dooki
09.Şubat.2012, 01:35
Marilungo'ya Adv.Forward ver, daha fena oynar.

cris king
09.Şubat.2012, 20:53
forvetlerden bırının ayağında top tutma özellığının açık olması gerekır yanı uç forvet,poacher ve 10 numara roller yanyana olmamalı ben genelde poacher özellıklılerı gerıye dönük forvet-destek uç forvet ve 10 numara özellıklılerıde gerıye dönük forvet-atak oynatıyorum gayet ıyı oluyor..

fermangazi
14.Şubat.2012, 00:33
wilfred i deep lying oynat bence.. ben 2 poacher e karşıyım oynatmadım hiç bir zaman..

lofthei
14.Şubat.2012, 00:34
Poacher iyiyse çatır çatır oynar.