PDA

View Full Version : Oyun Açılırken Kapanıyor l Orijinal

tyfnkrvl07
13.Şubat.2012, 18:28
Yaklaşık 1 Haftadır Fm'ye Girmiyordum. Az Önce Bi Girip Bakıyım Dedim Fakat Oyunu Açmaya Çalışırken Tam Menü'ye Gelirken Oyun Kapanıyor. Bu Sorun Genellikle Korsan Oyunlar da Olduğu İçin Kafanız Karışmasın Oyunum Orjinaldir. Yardımlarınızı Bekliyorum :)

BaGa TaRKaN
13.Şubat.2012, 18:40
Steam'in Açık Olduğuna Emin Ol. Çünkü Steam CD Görevi Görüyor. Steam'i Çalıştırıp Çevrimdışı Moda Aldığında İnternet Olmadanda Rahatlıkla Oynarsın

tyfnkrvl07
13.Şubat.2012, 19:15
Steam'in Açık Olduğuna Emin Ol. Çünkü Steam CD Görevi Görüyor. Steam'i Çalıştırıp Çevrimdışı Moda Aldığında İnternet Olmadanda Rahatlıkla Oynarsın
Zaten Oyuna Normal tıklasam Bile Steam Otomatik Açılıyor. Senin Dediğini de Denedim. Oyunu Steam Üzerinden Açtım Fakat Sonuç Aynı.

El Barto
13.Şubat.2012, 21:31
Herhangi bir hata penceresi çıkmıyor mu?

Ekran kartı, directx güncellemelerini vs. yapmanı tavsiye edebilirim. Varsa oyuna sonradan eklediğin grafik paketlerini silerek denemende de fayda var. Olmadı oyunu kaldırıp tekrar kurmak çözüm olabilir yükleme sırasında bazı dosyalar eksik veya yanlış yüklenmiş olabilir.

europeanconquer
13.Şubat.2012, 21:35
Bana da aynısı olmuştu.Oyunu silip tekrar yüklediğimde sorun halloldu.

tyfnkrvl07
14.Şubat.2012, 00:07
Herhangi bir hata penceresi çıkmıyor mu?

Ekran kartı, directx güncellemelerini vs. yapmanı tavsiye edebilirim. Varsa oyuna sonradan eklediğin grafik paketlerini silerek denemende de fayda var. Olmadı oyunu kaldırıp tekrar kurmak çözüm olabilir yükleme sırasında bazı dosyalar eksik veya yanlış yüklenmiş olabilir.

Bana da aynısı olmuştu.Oyunu silip tekrar yüklediğimde sorun halloldu.

Grafik Dosyalarını Kaldırdım , Oyunu Tekrar Kurdum Fakat Sorun halen devam Ediyor :/

Sirius Black
26.Şubat.2012, 13:56
Aynısı bana da oluyor şu an. Tam oyun menüsü gelmeden önce tak diye gidiyor. Nedendir acaba?