PDA

View Full Version : Fenerbahçe Transfer

barisgull
14.Şubat.2012, 18:54
Fenerbahçe ile oynuyorum ama artık Şampiyonlar Ligi nde bir şeyler yapmak istiyorum. Düşüncem Alex – Stoch ve Dia nın yerine 4-4-2 ye yada Alex in yerine bir oyuncu olursa 4-2-3-1 e uyum sağlayacak sağlam oyuncular almak istiyorum.

Özellikle: Alex, Stoch, Dia nın yerine daha hızlı oyuncular almak, Gökhan Gönül ün yanına iyi bir yedek almak istiyorum.

Ayrıca bana önerebileceğiniz her oyuncuya açığım?

alper3
14.Şubat.2012, 19:32
Dia ve Stoch 10 numara oynuyorlar onları değiştirmene gerek yok bence. İlla birini değiştireceksende Stoch'u değişmeni öneririm. Alex'de emekli olana kadar 7.30 ortalamanın altına düşmüyor hiç. Ama Alex yerine birini istiyorsan çıkan regenlere bakmanı öneririm. Fenere gelecek üst düzey AMC yok gibi oyunda.
Fenere daha çok orta saha ve defans oyuncusu lazım. Orta sahaya Charlie Adam, Mehmet Topal ikilisini öneririm. Sol bek olarakda H.Ali Kaldırım çok iyi oynuyor.

Klavooz
14.Şubat.2012, 19:50
Alex'in yerine Bressan'ı alabilirsin.
Ama kariyerini açtığın gibi anca :)

O da aynı Kara gibi oyunun ilk bir iki gününde yuvadan uçuyor.

Önder HOCA
14.Şubat.2012, 21:20
stoch la diyayı değiştiriceğine ilk etapta ortasahaya emrenin yanına 2 adam alsan daha yararlı olur gibime geliyor bunlarda gene aynı kişileri önericem andrea poli ve nainggolan gg nin yerine bekir ve orhan samı yedek olarak kullanabılırsın yetıyorlar bence

HeracLes
15.Şubat.2012, 00:06
Dario Conca diye bir adam var Çin liginde profili mükemmel. Alex'in yerine iyi olur.

Cengo
15.Şubat.2012, 00:18
Dario Conca diye bir adam var Çin liginde profili mükemmel. Alex'in yerine iyi olur.

2,5 yıllığına 26 Milyon Euro'ya anlaşmıştı. Sen de olsan gidersin yani :)

Önder HOCA
15.Şubat.2012, 00:34
alınır tabi geliyorda yıllık 7 milyon dolardan açıyor kapıyı

slayer34
15.Şubat.2012, 04:15
hocam bende kariyerime baslarken senin dusundugun seyleri yapmıstım nacizane onerim sunlardır

alex dia christian bilica bekir bu oyuncuları gondererek iyi bir miktar butceye sahip olmus olursun
sonrasında saglam bir dm misal kara yanına ataga biraz daha destek verebilicek olan bir oyuncu ruben jenssen olabilir defans icin de liverpool da kiralik b ir genc yetenek olması lazım adını tam hatırlamıyorum su an da onu da alırsan defans problemi asilmıs olur sag kanat icin hosain kaebi (dr mr) ve jakup mares i oneririm inan dia yi aratmazlar ve cok isine yarıyacak adamlardir forvet icin de butcen olmus olur dedigim oyunculari satabilirsen quintero yeterli olur bu taktigin icin bienvenu yu de satıyım dersen satılık listesine koy soyle bir bak kimler ilgileniyor ona gore ilgilenen takımlarda ki gozune kestirdigin oyuncular varsa takasa gir derim cok az bir miktar odeyerek oradan da isine yarar oyuncular bulabilirsin umarim yardımcı olabilmisimdir...

Önder HOCA
15.Şubat.2012, 12:21
hocam bende kariyerime baslarken senin dusundugun seyleri yapmıstım nacizane onerim sunlardır

alex dia christian bilica bekir bu oyuncuları gondererek iyi bir miktar butceye sahip olmus olursun
sonrasında saglam bir dm misal kara yanına ataga biraz daha destek verebilicek olan bir oyuncu ruben jenssen olabilir defans icin de liverpool da kiralik b ir genc yetenek olması lazım adını tam hatırlamıyorum su an da onu da alırsan defans problemi asilmıs olur sag kanat icin hosain kaebi (dr mr) ve jakup mares i oneririm inan dia yi aratmazlar ve cok isine yarıyacak adamlardir forvet icin de butcen olmus olur dedigim oyunculari satabilirsen quintero yeterli olur bu taktigin icin bienvenu yu de satıyım dersen satılık listesine koy soyle bir bak kimler ilgileniyor ona gore ilgilenen takımlarda ki gozune kestirdigin oyuncular varsa takasa gir derim cok az bir miktar odeyerek oradan da isine yarar oyuncular bulabilirsin umarim yardımcı olabilmisimdir...

dany wilson sol ayaklı

Sekopej
15.Şubat.2012, 12:31
Dia'yı kesinlikle satmamanı öneririm, hızıyla çok fayda sağlayan bir oyuncu. Alex de kolay kolay vazgeçilmeyecek bir oyuncu, eğer ki 4-4-2 dizilişinden taviz vermem diyorsan forvette bile Alex'ten verim alabilirsin, yanındaki hızlı bir oyuncuyla.

pele96
13.Nisan.2012, 17:09
Hocam bak şimdi kariyeri açar açmaz alacağın AMC,MC ye Bressan DMC Kara Forvete yedek istersen Vukusic ama asla fenerde as Forvet olamaz AML ve AMRye Pavel Niakchaink gibi birşeydi sen Pavel Niak yaz çıkar. AMRye U21de Serdar Gürleri al.

SaLviO
13.Nisan.2012, 17:51
MC' ye karayı al o kadar diğer yerlere dokunma 4 2 2 2 oyna