PDA

View Full Version : Oyunun Başarı Kıstası

goosfraba
25.Şubat.2012, 13:39
adanaspor ile 2017 yılındayım.

bu süre içerisinde ilk yılda bankasya'dan stsl'e çıktım. 2015-16 sezonunda 4. olup, playofflarda uefa'ya gittim. 16-17 sezonunda 2 ön eleme oynadım ve gruplara kaldım. gruplardan da çıktım ve elendim.

ve hala en azından kulübün favori personellerinde görünmüyorum. görünmem için illa kupa mı almalıyım !

lofthei
25.Şubat.2012, 13:50
Valla geçen sene 3. senemde Süper Lig şampiyonu olunca favori personellere girmiştim ama bu sene bu çok zor. Play-Off sistemi ile küçük takımların şampiyonluk kazanması imkansız gibi bir şey.

Yani sanırım evet, kupa almalısın.

mpaker66
25.Şubat.2012, 14:36
ben amatör ligden bi takımla süper lige çıktım.Tüm oyuncuların favori personellerinde vardım.

zalim0773
25.Şubat.2012, 14:51
ben türkiye milli takıma genç yetenekler çagırıyom hemen favori personeli oluyorm 1 kerede kulüpde olmuştum 3 yıl üst üste ligi almıştım

goosfraba
25.Şubat.2012, 15:06
oyuncuların favori personelleri olmak kolay. ama sorun bu değil ki...

ben kulüp için daha önce görmediği, bundan sonra da belki göremeyeceği başarıları elde ettiğimi düşünüyorum. bu yüzden en azından kulübün favori personellerinde görünmek isterdim.

galiba burada eksik kalınmış biraz. başarı sadece kupa demek değil.

Trabzonspor
25.Şubat.2012, 15:16
Bende de aynı mevzu var.Trabzonspor ile Ş.l aldım buna ek 4-5 yıl üst üste şampiyon oldum ligde ama değişen birşey yok.Geçen seride 6. sezonda adıma stad bile yapıyorlardı.Bazı konularda tutarlı olunmalı her seride farklı olmamalı bu tarz konular.

nannar
25.Şubat.2012, 15:18
http://i.imgur.com/5q0Kz.jpg

mpaker66
25.Şubat.2012, 15:18
lben amatör küme takımını süper lige çıkarınca kulübün efsanasi olmuştum.Yaptığınız başarılar önemli.

nannar
25.Şubat.2012, 15:32
Yönettiğiniz takımın normalinin üstünde birşeyler yapmanız lazım snaırım.Mesela GS ile 10 yıl üst üste şampiyon da olsanız legend olmayabilir. Ya da ŞL alsanız. Ama Bir İrlanda takımıyla alırsanız belki olur... Ama aslında bana kalırsa bu tarz şeyler de bir hocanın efsane olması için yeterlidir :) Yani Trabzonspor'la 5-6 yıl üst üste şampiyon olmak da efsane olmaya yetebilir bence. ama oyunun kıstası bu değil galiba.

SacrificeGGTC
25.Şubat.2012, 15:34
Altınordu SK ile oynuyorum. İlk yıl şampiyon olup, 1. lige çıktım. 1. ligte ilk sezon 8 oldum, ikinci sezon 2. olup süper lige çıktım. Süper ligte ilk sezonumu 7. bitirdim. 2. sezonumu oynuyorum. Favori personellerde bazen adım yazıyor, bazen yazmıyor. Yeni yeni arada ismimi görüyorum o kadar. :)

kalemci
25.Şubat.2012, 17:06
Bende FCUM'u 6 sezon Championshipe çıkardım ilk favori personel, 4.sene ikon ve bu sene de efsanelere katıldım.

ReaList
25.Şubat.2012, 17:44
Şampiyonluk ve Kupa buradaki en büyük kıstas olarak görünüyor. Bir diğer etkende basın bildirimleri ve gelen tekliflere karşı tavırlar.

Örneğin ; Bir menajerlik koltuğu boşaldı ve sizin adınız spekülasyolara karıştı. Siz bunu reddederseniz kulüp içindeki itibarınız bir nebze artar. Özellikle gelen spekülasyonlarda ki kulübün itibarı yüksek düzeydeyse bu daha fazla olur. Eğer gelen direk bir sözleşme teklifiyse ve bunu reddederseniz kulüp için vazgeçilmezlere doğru yelken açmışsınız demektir.

Örnek vermek gerekirse, Yeni bir soluk adlı kariyerimde İ.B.B'yi çalıştırıyordum. 2 sezonda Ligi 8 ve 9. bitirdik. Herhangi bir kupa kazanımı yok ama şu dediğim yöntemlerle beraber durum buydu.

http://c1202.hizliresim.com/u/t/307dy.jpg