PDA

View Full Version : YD'nin Verdiği Borç

martymcfly
27.Şubat.2012, 15:19
Allah'a şükür bugünleri de gördük. Artık başkan Yıldırım Demirören değil.
Gelelim konuya, muhtemelen yeni patcte bu güncelleme olmamış olacak ve hala Beşitaş'ın başkanı olarak devam edecek. Hibe ettiği borcu kaldırmak için "gift loan"u editörden silmemiz yeterli olacak değil mi ?

Ralph
27.Şubat.2012, 15:20
Doğru yahu bir de FM'de kurtulacağız bu adamdan.

alpi1925
28.Şubat.2012, 16:03
Artık benzine geçer Beşiktaş :0: :D

zalim0773
28.Şubat.2012, 16:28
şaka maka güncellenirse borç ta epey düşer

Cengo
28.Şubat.2012, 17:46
Yalnız Yıldırım Demirören borcu sileceğini söylemedi. Aksine yeni yönetim de para koysun, istemesinler biz de o zaman istemeyiz diyerek kinayeli konuştu. Beşiktaş delegeleri hemen kabul ettirmeye, söz vermiş gibi davranmaya zorluyorlar. Yıldırım Demirören'i tanıyorsak o borçtan vazgeçmez, yeni yönetim de para koymaz cebinden.

El Barto
28.Şubat.2012, 17:48
Yalnız Yıldırım Demirören borcu sileceğini söylemedi. Aksine yeni yönetim de para koysun, istemesinler biz de o zaman istemeyiz diyerek kinayeli konuştu. Beşiktaş delegeleri hemen kabul ettirmeye, söz vermiş gibi davranmaya zorluyorlar. Yıldırım Demirören'i tanıyorsak o borçtan vazgeçmez, yeni yönetim de para koymaz cebinden.

Sonunda benim gibi düşünen birini görmek güzel. :) Hibe falan yok yani ortada. Borç aynen devam eder.

zalim0773
28.Şubat.2012, 18:33
o zmn sorun degil ben oynadıgım oyuna devam ediyim zatem yd yok oyunumda :D

martymcfly
28.Şubat.2012, 20:12
Peki şunu sormak istiyorum Beşiktaşla uzun seneler ilerlemiş arkadaşlara, oyunda Yıldırım Demirören yerini başka bir başkana bıraktığında bu borç ödenip siliniyor mu ? Eğer siliniyorsa ve bundan sonra Yıldırım Demirören Beşiktaş'ın başkanı olmayacağına göre bu borçla sonsuza kadar oynayacağız demektir çünkü YD'nin gerçek hayattaki şartını fm ye uyarlamak imkansız heralde. Hee silinmiyorsa sorun yok.

Cengo
29.Şubat.2012, 00:18
Peki şunu sormak istiyorum Beşiktaşla uzun seneler ilerlemiş arkadaşlara, oyunda Yıldırım Demirören yerini başka bir başkana bıraktığında bu borç ödenip siliniyor mu ? Eğer siliniyorsa ve bundan sonra Yıldırım Demirören Beşiktaş'ın başkanı olmayacağına göre bu borçla sonsuza kadar oynayacağız demektir çünkü YD'nin gerçek hayattaki şartını fm ye uyarlamak imkansız heralde. Hee silinmiyorsa sorun yok.

Oyunda borçlar kişi adları ile girilmez, kalem olarak girilir. Borcun sahibi kişi ismi diye bir bilgi yoktur. Dolayısı ile borç devam eder tarihleri ile.