PDA

View Full Version : Oyuncu profilindeki bir sıkıntı

m.kidd
29.Şubat.2012, 01:08
oyuna başladığımda resimde görülen bölgede oyuncu potansiyeli yazıyordu bildiğiniz gibi. ben geçen yanlışlıkla bişey yaptım ve o bölgede kontrat detayları yazmaya başladı. bunu nasıl düzeltebilirim ? ne yaptıysam çözemedim lütfen yardım...

http://d1202.hizliresim.com/u/w/33fwx.jpg (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fbit.ly%2Fc25MCx)

lakin1907
29.Şubat.2012, 01:12
O kısımdaki sağ üstte aşağı doğru oka bas oradan seç istediğini.

m.kidd
29.Şubat.2012, 01:16
fiziksel, istatistikler, form, player status, transfer info ve contract çıkıyor. isterseniz ekran görüntüsü de atabilirim. potansiyel ability çıkmasını istiyorum..

oka tıklayınca dediklerim çıkıyor

martymcfly
29.Şubat.2012, 01:42
Reportu seç.

m.kidd
29.Şubat.2012, 01:53
anlatamıyorum galiba. bunlar çıkıyor.

http://e1202.hizliresim.com/u/w/33hhf.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Oghuse
29.Şubat.2012, 02:08
Skin değiştirip dener misin?

m.kidd
29.Şubat.2012, 02:14
hala aynı..

martymcfly
29.Şubat.2012, 02:19
Season states yada formdan seçebiliyor musun reportu ?

World Hollow o1
29.Şubat.2012, 02:24
Hocam sana farklı bir tercih sunayım..

Soldaki tercihler varya mesela ; Season Statst yazan kısımda bir farklı şey seç, onu seçtikden sonra tekrar sol tarafta oraya gel orada istediğin konum çıkacak mı?

m.kidd
29.Şubat.2012, 02:25
hiç birinde report çıkmıyor.. bütün sekmelerdeki oklara tıklayıp baktım. benim için kilit bir durumdu. oyunu o olmadan oynamak çok zor olur, bir şekilde bilen çıkması lazım bunu. skin değiştirirken shortcuts lar dikkatimi çekti. muhtemelen ordaki bi tuş kombinasyonuna bastım. ama bulamıyorum :S

World Hollow o1
29.Şubat.2012, 02:27
Hocam birde şöyle deneyin yeni bir menejer açıp oradan bakmayı deneseniz diğer ülke ile anlaşınca belki o yüzden çıkmıyor olabilir mi?

martymcfly
29.Şubat.2012, 02:28
Yukardaki menüden zaten ulaşabiliyorsun oyuncunun potansiyeline verilen yıldızlara, 1 tuşa fazladan basacaksın o kadar sorun yapma bence :)

m.kidd
29.Şubat.2012, 02:29
ilk dediğiniz gibi bir çok kombinasyon denedim fakat olmadı.
yeni menajer açınca olacağını sanmıyorum. yine de deneyeyim.
diğer ülke ile anlaşınca derken ? tam anlayamadım

m.kidd
29.Şubat.2012, 02:31
Yukardaki menüden zaten ulaşabiliyorsun oyuncunun potansiyeline verilen yıldızlara, 1 tuşa fazladan basacaksın o kadar sorun yapma bence :)

sürekli oyuncu profiline giren biri olarak bu özellik bana oyunu oynanılmaz kılabilir. zira normal bir oyuncu sezon öncesinde 50 oyuncu profili geziyorsa ben 500 geziyorumdur muhtemelen

World Hollow o1
29.Şubat.2012, 02:32
Senegal ile olan yönetiminizde varya onu belirtmek istedim.

m.kidd
29.Şubat.2012, 02:36
bingo :) senegal milli takımına girince oradaki oyuncuların profilinde report u yazıyor. diğer hiç bir oyuncuda yazmıyor. bunu nasıl düzelteceğim :) bi veriye ulaştık en azından.

m.kidd
29.Şubat.2012, 02:40
senegal'den istifa etmem gerekirse bunu çekinmeden yaparım :) . lakin bunu bir çözümü olması lazım. çok saçma. istifa etmeyi denedim, fakat maç günü olduğu için istifa edemezsiniz diyor. böyle bir şeyle de ilk defa karşılaştım. şuan fazla vaktim olmadığı için maçı yapamayacağım ama yarın maçı yapıp, senegalden istifa ettikten sonra oyuncularda report seçeneği çıkıp çıkmadığını yazarm

TeNaciOUS MidFieLdeR
29.Şubat.2012, 03:40
hiç birinde report çıkmıyor.. bütün sekmelerdeki oklara tıklayıp baktım. benim için kilit bir durumdu. oyunu o olmadan oynamak çok zor olur, bir şekilde bilen çıkması lazım bunu. skin değiştirirken shortcuts lar dikkatimi çekti. muhtemelen ordaki bi tuş kombinasyonuna bastım. ama bulamıyorum :S

Kisayollar sayfasinda 'restore all to defauts' a tiklayip konfirme et, bakalim faydasi olucak mi.

BaGa TaRKaN
29.Şubat.2012, 05:49
Yardımcı Antrenörün Var mı ? Eğer Yardımcı Antrenörün Yoksa Ondan Çıkmaz. Çünkü Sana Raporları ve Oyuncunun Potansiyelini Yardımcı Antrenör Söyler. O Yoksa Çıkmaz

ParduS
29.Şubat.2012, 11:32
Kulüp takımı ile beraber milli takım yönetildiğinde bu sorun yaşanıyor. Ben milli takımdan kovulduktan sonra düzelmişti.

m.kidd
29.Şubat.2012, 19:59
Kisayollar sayfasinda 'restore all to defauts' a tiklayip konfirme et, bakalim faydasi olucak mi.

demek istediğinizi anlamadım. kısayol sayfası neresi ?

Yardımcı Antrenörün Var mı ? Eğer Yardımcı Antrenörün Yoksa Ondan Çıkmaz. Çünkü Sana Raporları ve Oyuncunun Potansiyelini Yardımcı Antrenör Söyler. O Yoksa Çıkmaz

yardımcı antrenör var.

Kulüp takımı ile beraber milli takım yönetildiğinde bu sorun yaşanıyor. Ben milli takımdan kovulduktan sonra düzelmişti.

sağolun hocam artık istifa edeceğiz ne yapalım. zaten yeni geçmiştim takımın başına. sanırım geçtiğim zamandan beri çıkmıyor reports

World Hollow o1
29.Şubat.2012, 20:37
O yüzden kaynaklanıyordur, çünkü oyuncuların o milletten olmadığı için rapor alamıyorsundur ( belki ) :)

m.kidd
01.Mart.2012, 00:43
istifa ettim ve düzeldi. fm ye yakışmayacak bir bug oldu bu. böyle bir şeyi nasıl gözden kaçırırlar anlamadım. umarım gelecek seride düzeltilir.

World Hollow o1
01.Mart.2012, 01:39
Bugluk bir olay yok hangi araştırmacına göre o adamı sana rapor edecek kaldı ki zaten milli takımlarda kendi ülke adamını araştırırsın.

TeNaciOUS MidFieLdeR
02.Mart.2012, 18:39
Arkadasin bahsettigi olay bence de bir bug. Bunun cozulmesi gerekir yeni yamada, ki zaten bu rapor edilmistir mutlaka. Edilmediyse resmi sitesine not dusulmeli durum.

World Hollow o1
02.Mart.2012, 19:39
Kanımca bug'luk bir durum yok sonuçta en yakınımızdan gidip A. Avcı Alex'in raporunu istemiyor Melo'nun raporunu istemiyor.

TeNaciOUS MidFieLdeR
02.Mart.2012, 19:58
Sadece milli takimi yonetiyorsa dedigin gibi olmasi gerekir zaten. Ama ayni anda kulubunun de basindaysa problem var demektir.