PDA

View Full Version : Temaların hiçbiri gözükmüyor

israfil
04.Mart.2012, 15:07
arkadaşlar lütfen yardım edin,forumdada araştırdım denilen herşeyi yapıyorum temalar bi türlü gözükmüyo. belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2012\skins buraya atıyorum cache klasörünüde siliyorum olmuyo olmuyo.program filesin içinede atmayı denedim olmadı.:icon_frown:

sarianet
05.Mart.2012, 00:38
bende belgelerimde iki tane Sports Interactive dosyası var sende de öyleyse skins dosyasını diğer Sports Interactive içine atmayı dene

israfil
05.Mart.2012, 02:50
yok kardeş bi tane var bende.nasıl yapıcağız bilmiyorum.araştırdığım kadarıylada haala çözülememiş bu sorun

sarianet
05.Mart.2012, 02:53
temaların sağlam mı rardan eksik dosya falan çıkmış olabilir mi

BaGa TaRKaN
05.Mart.2012, 02:53
Tema Versiyonu ile Oyun Versiyonu Farklıysa Olmaz. Oyun Versiyonun Neyse Tema Versiyonunda O Olmalı; Misal 12.0.4, 12.1.1 vb...

Trabzonspor
05.Mart.2012, 03:08
Yok yahu versiyonla ne alakası var onun Baga?İnerken alan eksik inmemesine dikkat edin birdaha deneyin birde cache dosyasını silip deneyin.

BaGa TaRKaN
05.Mart.2012, 03:11
Bilmiyorum Valla 12.0.0'ın Temasını Kullanmak İstemiştim 12.1.1 Uymadı

israfil
05.Mart.2012, 13:16
kullandığım güncelleme versiyonu v12.0.4 ,temalarda turksportalın 17 tane verdiği temalar.ayrıyetten başka temada denedim,olmadı. cache klasörünüde hep siliyorum zaten.yabancısı değilim arkadaşlar oyunun herzaman yaptığım şeyler ne yağılması gerektiğini biliyorum yani,ama olmuyo işte.

israfil
05.Mart.2012, 13:18
kardeş rardan bozuk çıkması mümkün değil,değişik değişik indirip deniyorum.ilgilenenlere teşekkür ederim.bu olayın çözümünü bulmamız lazım,çünkü bu konuda mağdur olan çok kişi var..

sorunun çözümü yok galiba kimse bilmiyo.her açılan tema gözükmüyo konusu bu şekilde kapanıyo.inşallah bulunur temasız çok kötü bence. :(

greenbranch
10.Mart.2012, 16:30
Bendede aynı sorun var

ahendil
11.Mart.2012, 00:33
arkadaşlar öncelikle doğru dosyayı doru yere attığınızdan emin olun. atılacak yer belgerim/sports interactive/fm 2012/skins. buradan eminseniz ikinci yapacağınız şey şu olacak: 'preferences' (ayarlar) de 'display&sound' bölümüne girin. 'use skin cache' işaretli ise o işareti kaldırın ve hemen altındaki 'always reload skin on confrim' seçeneğini işaretleyin. Daha sonra temalarınızı görüntüleyebileceksiniz. Ben de baya bi uğraştım böyle oldu. umarım sizde de olur=)

ahendil
11.Mart.2012, 00:35
http://d1203.hizliresim.com/v/b/3ds9n.png

bu da resimi belki daha açıklayıcı olur

israfil
11.Mart.2012, 18:58
buldum arkadaşlar sorun galiba ***** ten kaynaklanıyomuş.ama sadece 1 tane gözüküyo.ama artık sıkıldım korsan oyundan,amazon sitesinde 6 dolar fiyatı aldım ordan indiriyorum şu anda.herkese tavsiye ederim.bence bundan ucuzu olmaz. güncelleme aramama gerek kalmadı ***** aramama gerek kalmadı,oyun hata vermiycek büyük ihtimal.sonunda rahatladım bide türkçe yama çıksın oda az kaldı.sabırsızlıkla bekliyorum bakalım.

israfil
11.Mart.2012, 20:50
arkadaşlar öncelikle doğru dosyayı doru yere attığınızdan emin olun. atılacak yer belgerim/sports interactive/fm 2012/skins. buradan eminseniz ikinci yapacağınız şey şu olacak: 'preferences' (ayarlar) de 'display&sound' bölümüne girin. 'use skin cache' işaretli ise o işareti kaldırın ve hemen altındaki 'always reload skin on confrim' seçeneğini işaretleyin. Daha sonra temalarınızı görüntüleyebileceksiniz. Ben de baya bi uğraştım böyle oldu. umarım sizde de olur=)
allah allaaah.korsan oyunda olan orjinaldede oluyo.sadece infusse teması gözüküyo diğerleri gözükmüyo.oyunu komple sildim hiçbir iz bırakmadım oyunla ilgili olmadı .herşey doğru resimdeki gibi.cache klasörünüde siliyorum .ayarlarda tam sadece bi tanesi gözüküyo.sadece bi tane bırakıyorum skins klasöründe,infusse teması hariç hiç biri olmuyo çıldırcam.

greenbranch
11.Mart.2012, 23:44

İlk defa tema yüklemiyorum.Ayrıca aynı şekilde logo yükledim onlar çıkıyorda tema neden çıkmıyor.Başka bir şey var ama bende çözemedim.

FjardeVarlden
17.Mart.2012, 12:58
dediklerınızın hepsını yaptım ancak tema hala acılmıyor :S