PDA

View Full Version : Selçuk İnan

berkay123456
07.Mart.2012, 23:30
Profil rica etsem.

http://img2.ressim.net/out.php/i5531151_selck-png (http://www.ressim.net/i/5531151_selck-png.html)

LaigLeNoiR
07.Mart.2012, 23:32
Profil eklendi.

izmer96
08.Mart.2012, 18:33
mukemmel tespit , vallahi ne yalan soyliyim cok sasirdim , bu ara patchde yukselen cogu oyuncunun profili oyuna mukemmel yansitilmis

berkay123456
10.Mart.2012, 22:18
Frikik şu için en az 16 diyorum.

JohnConner
11.Mart.2012, 00:35
turksportal ekibine teşekkür etmek lazım adamlar sahada ne oynuyorsa profilde görüyoruz :)
frikik 16 olsa daha uygun olurmuş bugun gene çok güzel iki frikik kullandı selçuk gençlerbilği maçında biri gol oldu birini kaleci kurtardı önceki yıllara oranla selçuk'un frikikleri çok gelişti

Corpus
11.Mart.2012, 04:16
Sene sonuna bu frikikler devam ederse 16 mı olsun 17 mi diye bile konuşabiliriz :)

KanaKe
11.Mart.2012, 14:22
turksportal ekibine teşekkür etmek lazım adamlar sahada ne oynuyorsa profilde görüyoruz :)
frikik 16 olsa daha uygun olurmuş bugun gene çok güzel iki frikik kullandı selçuk gençlerbilği maçında biri gol oldu birini kaleci kurtardı önceki yıllara oranla selçuk'un frikikleri çok gelişti

manisada oynarkende saglam frikik atiyordu hatta o dönem frikigi 16 idi galiba yanilmiyorsam.. sonradan düsürüldü.

JohnConner
11.Mart.2012, 16:58
manisada oynarkende saglam frikik atiyordu hatta o dönem frikigi 16 idi galiba yanilmiyorsam.. sonradan düsürüldü.
manisa dönemine göre daha iyi frikik kullandığı bir gerçek eğer manisa döneminde 16 verildiyse ve şuan daha iyi frikik kullandığına göre bu değer 17 bile verilebilirmiş demektir

William Rookwood
11.Mart.2012, 17:04
O zamanlar 16 ise şimdi 17 olmalı. Hakikaten çok iyi frikik kullanıyor çok geliştirmiş kendini

nannar
11.Mart.2012, 17:05
antremanlardan sonra çalışıyormuş zaten. bu sezon 10 tane vurduysa 1-2 tanesi baraj ya da dışarı gitmiştir. kaleyi buluyor genelde. sanırım 3-4 tane de attı.Gelecek sezon 17 olabilir yani

myres
12.Mart.2012, 17:13
12.0 da selçuğun frikikleri (hatta çoğu oyuncunun) barajı geçiyordu direğin yanından auto gidiyordu.12.2 de bu sorun çözüldümü? daha açmadım yeni kariyer.selçuğun 15 olsa dahi frikikten 5 6 tane vuruyorsa 1ini atması lazım.

ForCimbom
13.Mart.2012, 13:42
agility çok unrealistic :D

13 acayip fazla yahu selçuk beli çok sert bir adam. 9-10 civarı bir çeviklik hakediyor selçuk. çok defa dediğim gibi kaleye yüzünü dönecek çevikliği dahi yok selçuk'un. bence bu tekrar gözden geçirilmeli.

hatta acceleration da 9'a düşse çok iyi olur acayip hantal bir adam selçuk.

onun dışında sonradan yanıldığım bir özellik, teknik selçuk'ta çok ileri düzeyde. 16 verilse sırıtmaz top kontrolu gerçekten hayran bırakıyor beni harika dokunuyor topa.

Sirius Black
28.Nisan.2012, 13:16
Free Kick Taking diyorum hani...
15 az değil mi yahu adamın frikikler penaltı gibi. :)

sui generis
28.Nisan.2012, 13:48
18 i hak ediyor.

Sirius Black
28.Nisan.2012, 20:49
Demeye kalmadan bir tane daha bombaladı reyiz.

europeanconquer
28.Nisan.2012, 20:51
18 i hak ediyor.

Katılıyorum.Kesinlikle 18 olmalı.Birde 2-3 yılda atmadığımız frikik golünü Selçuk 1 sezonda tek başına attı :D

licentia
28.Nisan.2012, 20:51
Ne 18'i? 5 gol atti bu sezon free-kick'den dunya'da bu kadar istikrarli ve basarili bir sekilde free-kick kullanan ve bu kadar gol atan kac tane oyuncu var su anda? Free-kick dunyanin her yerinde free-kicktir Turk diye rakam veririken temkinli davranmanin bir anlami yok. Rahat 19 alir ve 20'ye de adaydir.

Ayrica artik kimse gelip de Selcuk sadece iyi bir takim oyuncusu sacmaligi zirvalamasin bu adam su anda yer yuzunde Mesut Ozil'den sonra acik ara en iyi Turk oyuncudur. Arda Turan falan hikaye. Arda ofansif bir kanat oyuncusu ve forvet arkasi olarka hic bu tur istatistiklere ulasdimi bu ulkede? Selcuk'un merkez orta saha, cift yonlu onyuncu olarak elde ettigi istatistiklere bir bakin. Dunya'da box to box tanimina gercekten uyan ender oyuncu orneklerinden biri, tek eksigi agir olmasi ve top surme yeteneginin olmayisi yoksa bugun kendisini Real Madrid'de izlerdik. Cok cok ozel bir oyuncu Selcuk.

licentia
28.Nisan.2012, 20:57
Simdi tabi Sampiyonlar Ligin'de izleyince daha iyi fikir sahibi olacagiz ama bence Mental ozelliklerinde ciddi artislara gidilmesi gerek mesela composure rahat 17-18 olur.

malpince
29.Nisan.2012, 13:22
Ne 18'i? 5 gol atti bu sezon free-kick'den dunya'da bu kadar istikrarli ve basarili bir sekilde free-kick kullanan ve bu kadar gol atan kac tane oyuncu var su anda? Free-kick dunyanin her yerinde free-kicktir Turk diye rakam veririken temkinli davranmanin bir anlami yok. Rahat 19 alir ve 20'ye de adaydir.

Ayrica artik kimse gelip de Selcuk sadece iyi bir takim oyuncusu sacmaligi zirvalamasin bu adam su anda yer yuzunde Mesut Ozil'den sonra acik ara en iyi Turk oyuncudur. Arda Turan falan hikaye. Arda ofansif bir kanat oyuncusu ve forvet arkasi olarka hic bu tur istatistiklere ulasdimi bu ulkede? Selcuk'un merkez orta saha, cift yonlu onyuncu olarak elde ettigi istatistiklere bir bakin. Dunya'da box to box tanimina gercekten uyan ender oyuncu orneklerinden biri, tek eksigi agir olmasi ve top surme yeteneginin olmayisi yoksa bugun kendisini Real Madrid'de izlerdik. Cok cok ozel bir oyuncu Selcuk.

ilk paragrafa 20 olmasa da 19 olabilir diyorum ben de sıkıntı yok, tamamiyle katılıyorum.

ikinci paragrafa da ilk paragrafa %90 oranında katıldığım kadarıyla katılmıyorum. frikik golü atmayla en iyi türk oyuncu olunsaydı uğur yıldırım şuan nurinin hamitin yerinde madrid'de olurdu. selçuk'un daha kendi mevkisinde bana göre geçmesi gereken en az 3 oyuncu var. nuri,emre,hamit. bunlardan güç ve defansif olarak sadece nuriden üstün. diyeceksiniz ki selçuk iyi pas atıyor, haklısınız. ama bu 3 oyuncunun hepsi de en az selçuk kadar topu kullanabilen oyuncu. selçuk şuan için mental özellikleri emre ve hamit kadar ileri çıkamadı. neyse ben daha bir şey söylemeyim, nasıl olsa ben selçuk'un 4. olduğunu kanıtlamaya çalışacak o kadar şey ileri süreceğim, siz de selçuk'un en iyi olduğunu kanıtlamaya çalışacak o kadar şey söyleceksiniz. öyle bir döngü oluşacak :D

perpetua
29.Nisan.2012, 17:34
Siz ne kadar oynadiniz oyunu bilmiyorum ama Selcuk zaten mevcut haliyle 3-4 tane frikik golu atiyor bir sezonda. 19-20 gibi degerler oldukca ucuk olur bence.

Bekq
29.Nisan.2012, 17:48

Evet Ronaldo'dan iyi çekiyor frikikleri :)

Night_Mare17
29.Nisan.2012, 17:56
Siz ne kadar oynadiniz oyunu bilmiyorum ama Selcuk zaten mevcut haliyle 3-4 tane frikik golu atiyor bir sezonda. 19-20 gibi degerler oldukca ucuk olur bence.

Normal oyunumda 1-2 tane atıyordu 19 yaptım yine 6 tane attı zaten. 19 ' u çok rahat hak ediyor 20 ' yi zorlar. Çoğu frikiği ya gol ya da direği yalıyor.

byariff
29.Nisan.2012, 18:14
Evet Ronaldo'dan iyi çekiyor frikikleri :)

biz ronaldodan iyi cekiyor demedik kendi kendine gelin guvey olma :)

19-20 abarti olur bence 16-17 ideal olur selcuk icin

SaLviO
29.Nisan.2012, 18:24
16 17 demek 30 35 metreden gol atar demek selçuk 35 metrede gol attımı hiç yok hep aynı noktalardan bence 15 ideal

Bekq
29.Nisan.2012, 18:25
biz ronaldodan iyi cekiyor demedik kendi kendine gelin guvey olma :)

19-20 abarti olur bence 16-17 ideal olur selcuk icin

Ben sen diyorsun demedim zaten. Arkadaş 19-20 olsun demiş. Bende ona cevap olarak söyledim.

Gncl1905
29.Nisan.2012, 19:05
16 17 demek 30 35 metreden gol atar demek selçuk 35 metrede gol attımı hiç yok hep aynı noktalardan bence 15 ideal

Frikik tartışıyoruz uzaktan şut değil :)

15-16 idealdir, fazlası fazla olur bence...

SaLviO
29.Nisan.2012, 19:06
tamam bende frikikler için söyledim 30 35 metre diye

Night_Mare17
29.Nisan.2012, 19:06

Uzun şut etkili ordaki frikiklerde. Bu kaleyi tutturma tehlike falan.

Gncl1905
29.Nisan.2012, 19:08
Free Kick Taking - Frikik Kullanma
Bir futbolcunun frikikleri ne kadar iyi kullanabildiğini gösterir. Bu özelliği yüksek olan futbolcular frikik pozisyonlarını daha isabetli kullanırlar.

Frikik Kullanma özellik tanımı bu şekilde...

SaLviO
29.Nisan.2012, 19:11
anladım o zaman 20 olsun vurduğu her top gol olsun

Gncl1905
29.Nisan.2012, 19:14

Ben böyle birşey demedim, 15-16 olsun idealdir dedim hatta üst mesajımda ama 15'de kalması için öne sürdüğünüz neden çok saçma. Alex de 35 metreden frikikden gol atamıyor neden 18 öyleyse bende böyle diyebilirim mantığınıza göre...

SaLviO
29.Nisan.2012, 19:16
bunu bana sorma fenerbahçe arastırmacısına sor

Night_Mare17
29.Nisan.2012, 19:17

20 olunca da her vurduğu gol olmuyor merak etmeyin. Selçuk'a ben 19 verdiğimde sezonda 5-6 gol atmıştı. Şu an ki değerinde 2-3 gol atıyor diğerleri dağlara taşlara Selçuk'un daha dağlara taşlara vurduğunu görmedim.

SaLviO
29.Nisan.2012, 19:20
ben çok kötü vuruyor demedimki sadece 17 18 verirseniz adam gider ta 35 metrden gol atar örneğin alex benim kariyerde hep atıyor onu anlatmak istedim ben

Gncl1905
29.Nisan.2012, 19:26
ben çok kötü vuruyor demedimki sadece 17 18 verirseniz adam gider ta 35 metrden gol atar örneğin alex benim kariyerde hep atıyor onu anlatmak istedim ben

O zaman Alex başlığında frikikleri düşsün diyebilirsiniz. Ben yazarsam Galatasray'lı olarak tepki alırım ve tartışmalarla uğraşamam :D

Sanırım bu özelliğin uzaktan atmayla alakası olmaması lazım ama oyunda atıyor gerçekten, maç motoruyla alakalı olması gerek...

hakankor
29.Nisan.2012, 19:44

Bu yorumun ardından konuşmana gerek bile yok. Şimdi 20 olunca vurduğu her top gol mü oluyor? Alex 18 frikiği bu sene kaç frikik golü var ? Selçuğun ise 15 bu sene kaç frikik golü var ?

SaLviO
29.Nisan.2012, 19:48
oyunda 20 olucan sence kolay kolay kaçırırmı

hakankor
29.Nisan.2012, 19:52
oyunda 20 olucan sence kolay kolay kaçırırmı

Şuan kolay kolay kaçırıyormu sizce ?

Bekq
29.Nisan.2012, 19:57
Free Kick Taking - Frikik Kullanma
Bir futbolcunun frikikleri ne kadar iyi kullanabildiğini gösterir. Bu özelliği yüksek olan futbolcular frikik pozisyonlarını daha isabetli kullanırlar.

Arkadaş yazmış.

Bu konuya Alex'in frikikleri dahil edilmemeli bence. Alex'e yapılan bir saygısızlık olur. Korkuyorum Selçuk 2-3 gol daha atsa Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi frikikçi diyeceksiniz diye.

SaLviO
29.Nisan.2012, 20:58
Şuan kolay kolay kaçırıyormu sizce ?

kaçırmıyor ama kaçırmadığı frikikler genelde yayın çevresi sen bu adama 18 verirsen oyunda gider 35 metreden ampül gibi asar kaleciyi sence bu gerçekci olurmu

hakankor
29.Nisan.2012, 21:03
Arkadaş yazmış.

Bu konuya Alex'in frikikleri dahil edilmemeli bence. Alex'e yapılan bir saygısızlık olur. Korkuyorum Selçuk 2-3 gol daha atsa Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi frikikçi diyeceksiniz diye.

Aslında benimde yanlış düşündüğüm bir şey var. Orada isabetli demiş. Bu ortalara da girerse elbette Alex 18 normal ama Selçuk 15 az Selçuk'un da 17-18 olması lazım.

hakankor
29.Nisan.2012, 21:05
kaçırmıyor ama kaçırmadığı frikikler genelde yayın çevresi sen bu adama 18 verirsen oyunda gider 35 metreden ampül gibi asar kaleciyi sence bu gerçekci olurmu

İşte yanlış düşündüğümüz konu burada. O zaman iki türlü frikik alalım. Yakından 10 üzerinden, uzaktan 10 üzerinden. Yakından 9 desek, uzaktan 3 desek alın size 12. Burada mesafe gösterilmemiş frikiği belirtmiş sadece. E o zaman uzun şutları 18 olan bir adam ortasahadan gol mü atıyor ?

Night_Mare17
29.Nisan.2012, 22:53

E 18 vermezsende 15 - 16 da dağlara taşlara atıyor.

berkay123456
29.Nisan.2012, 23:01
18-19 abartı olur.Bence en az 16, en fazla 17 ideal.Seneye de devam ettirirse o zaman 17 ve yukarısını konuşabiliriz :)

pele96
29.Nisan.2012, 23:16
Bence 16 ideal.19-20 Diye arkadaşlara katılmıyorum 5-6 tane frikik golü çok mu yani 40 Haftalık Lig Maratonunda ?

Prowler84
30.Nisan.2012, 15:12
Bence 16 ideal.19-20 Diye arkadaşlara katılmıyorum 5-6 tane frikik golü çok mu yani 40 Haftalık Lig Maratonunda ?

Pek az da sayılmaz :) Ama 16'da bir sıkıntı görmüyorum ben. Maç motorunda daha verimsiz gözüküyor olabilir ama bu değer gayet yerinde bir değer.

Walter Sakana
30.Nisan.2012, 15:45
Aslında gelmiş geçmiş en iyi frikikçilerden Van Hooijdonk ile kıyaslamak lazım bence. 20 değerini hakeden nadir oyunculardandı. Şimdi Selçuk için 19-20 dediğiniz zaman Selçuk ile Van Hooijdonk'un frikik kullanma becerisinin aynı düzeyde olduğunu iddia etmiş oluyorsunuz, haksız mıyım?

Bir de Bekq Ronaldo'dan iyi çekiyor diye taş atmışsın da bu sezon attıkları frikik golü sayısı Ronaldo ile aynı benim bildiğim. Ronaldo'nun vuruş tarzı çok özel olabilir o ayrı ama bu iki oyuncu bir sezonda kaç frikiik kullanmış, kaçı gol olmuş o şekilde kıyaslamak lazım.

Bekq
30.Nisan.2012, 16:14
Aslında gelmiş geçmiş en iyi frikikçilerden Van Hooijdonk ile kıyaslamak lazım bence. 20 değerini hakeden nadir oyunculardandı. Şimdi Selçuk için 19-20 dediğiniz zaman Selçuk ile Van Hooijdonk'un frikik kullanma becerisinin aynı düzeyde olduğunu iddia etmiş oluyorsunuz, haksız mıyım?

Bir de Bekq Ronaldo'dan iyi çekiyor diye taş atmışsın da bu sezon attıkları frikik golü sayısı Ronaldo ile aynı benim bildiğim. Ronaldo'nun vuruş tarzı çok özel olabilir o ayrı ama bu iki oyuncu bir sezonda kaç frikiik kullanmış, kaçı gol olmuş o şekilde kıyaslamak lazım.

Bana göre frikiklerin gol olması ile değer verilmez. Zaten o değerde isabet oranı. Gol oranı değil. Yani 20 olunca her vurduğu gol olmaz ama ya direğe çarpar, ya kaleci alır.

Alex'in frikikleri 18 mesela ama Alex ya direğe vurur, ya kaleci %100 çıkarır. Onun dışında gol olur.

Stoch uzun şutları 20 olan adamdan daha çok uzaktan gol atmış. O zaman Stoch 20 olsun ya da 20 uzun şutu olan adam düşürülsün.

Night_Mare17
30.Nisan.2012, 16:17
O yüzden Selçuk için 18 - 19 istiyoruz öyle zaten hepsi gol olmuyor ama daha etkili oluyor şu an 15 - 16 falan dağlara taşlara atıyor.

Bekq
30.Nisan.2012, 16:20
O yüzden Selçuk için 18 - 19 istiyoruz öyle zaten hepsi gol olmuyor ama daha etkili oluyor şu an 15 - 16 falan dağlara taşlara atıyor.

Frikiklerin isabet oranı sanırım sadece Frikik değeriyle ilgili de değil. Mesela Sabri'nin orta açma değeri çoğu oyuncudan yüksek olmasına rağmen oyunda adam akıllı orta açamıyor. Frikiklerde tek özelliğe bağlı değildir.

Penaltı mesela vuruş stiline bağlı. Sen 1 sezonda 20 penaltı atsanda(hiç kaçırmadan) değerin vuruş kalitene göre veriliyor. Ama sanırım Soğukkanlılık gibi özellikler etkiliyor asıl atıp atmamak için.

Selçuk atıyor evet ama 18-19 için erken. Çünkü Baroni de hiç öyle dağlara taşlara vurmuyor ama frikik değeri 14.

perpetua
30.Nisan.2012, 17:02
Normal oyunumda 1-2 tane atıyordu 19 yaptım yine 6 tane attı zaten. 19 ' u çok rahat hak ediyor 20 ' yi zorlar. Çoğu frikiği ya gol ya da direği yalıyor.

Yeterince frikik kazanmamissin o zaman. :)

William Rookwood
30.Nisan.2012, 17:07
Selçuk benim oyunumda da nadiren frikik golü atıyor. Fazlasıyla frikik kazanmama rağmen. 16 olması daha iyi olur bence.

Night_Mare17
30.Nisan.2012, 17:19
Yeterince frikik kazanmamissin o zaman. :)

Kazandıklarımda niye dağlara taşlara vuruyor ?

futureless
30.Nisan.2012, 17:26
Geçen sezonki haliyle 15 aldıysa bu sezon daha fazlasını hakettiğini çok nettir . Stoch'ta olduğu gibi ' ama aslında geçen sene biz fazla vermişiz ondan artış olmayacak , ehe ehe ' diye bir savunma gelmesin de .

mkkadi
30.Nisan.2012, 18:36
Alex 18
Randall Azofeifa 18
Simão 17
Pablo Batalla 17
Rodrigo Tello 16
Sezer Öztürk 16
Florin Cernat 16
Fernandes 15
Wederson 15
Özgür Çek 15
Marek Sapara 15
Franco Cangele 15
André Moritz 15
Selim Teber 15

Yukarıda Türkiye Ligi'nde freekick özelliği 15 ve üstü olan oyuncular var. Selçuk'un duran toptan attığı ve attırdığı pozisyonlara bakılırsa daha yüksek bir değeri rahalıkla hakettiğini söyleyebilirim. Bu değerlerle yeterince atıyor deniliyorsa da özelliklerin gözden geçirilmesi gerektiğini söyleyebilirim.

Ronaldo hakkında bir gerçeği sunayım o zaman size. Bu sene 2 tane freekick golü var. Genelde sert vurduğu için üstten auta atıyor ve değeri yanılmıyorsam 17. Gerçekte 40 vuruşta bir gol atıyor yaklaşık. Kariyer ortalaması da %4 ya da %2,5 olması lazım.

byariff
30.Nisan.2012, 18:50
Randall Azofeifa 18 bu adam 18 aliyorsa demekki selcuk 19-20 alir.

mkkadi
30.Nisan.2012, 19:05
Yukarıda verdiğim özellikleri bu 5 tane atmış diğeri 3 tane atmış şeklinde değil de oransal şekilde karşılaştırmak daha önemli.

Yani birisi 50 tane vurup 5 tane atıyorsa % 10 gol atma oranına sahiptir.

Diğeri ise 20 tane vurup 4 tane atıyorsa %20 gol atma oranına sahiptir. Ayrıca bunlara eklenebilecek etkili vurma oranları da olacaktır. Direkten dönen ya da kaleciyi zorlayan.

Sürekli atak yapan takımlarda daha fazla freekick kazanılacağını da hesaba katmak gerekir. Bir Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzon gibi takımların kazandığı ile çok daha az hücum düşünen, topla oynamayı rakibe bırakan takımların kazanacağı frekkick sayısı arasındaki fark da fazla olacaktır.

perpetua
01.Mayıs.2012, 12:14
Kazandıklarımda niye dağlara taşlara vuruyor ?

Cok faktor olabilir. Oyuncunun morali, ne kadar yorgun oldugu, macin skoru, rakip kaleci, duran topun kazanildigi yer vs. vs.

Nocna Mora
01.Mayıs.2012, 13:07
17'yi hakediyor bence. Karsılastırdıgımızda diger oyuncularla yani.

Facx
03.Mayıs.2012, 02:37
17 i rahatlıkla hakediyo

mortalknight
03.Mayıs.2012, 03:22
17 ideal deger bence şuan için

ForCimbom
03.Mayıs.2012, 16:55
selçuk için birkaç düşüncem var.

dribbling'i cidden aşırı zayıf. hakan balta ile yarışır bu konuda. 1-2 puan düşebilir.

flair konusu var bir de. hiçbir zaman topu önüme alıp yüzümü rakip yarı sahaya döneyim diye hamleler yapmaya cesaret edemiyor. misal topu hep ayak içiyle kontrol ediyor, topu önüne itip vücüdunu döndürebilmek için riske giremiyor. hep en risksiz hamlelere girmeyi seçiyor. misal melo hız kazanmak için topu topuğuyla önüne alıyor, veya baskı altındayken yanındaki arkadaşına topuğuyla topu aktarabiliyor çalım atmaya cesaret edebiliyor. selçuk'ta bunlar sıfır. perpetua'dan öğrendiğim bilgilere göre bu flair'e tekabül ediyor. o yüzdendir ki herhangi bir özel harekete girecek oynama eğilimine sahip olmayan selçuk'un flair'inin 5'e falan düşmesini doğru buluyorum. dikkat , bu özellik ca'ya etki etmiyor. zira örneğin flairi yüksek olan melo bazen(sadece bu özellik nedeniyle olmasa bile) bu nedenle oyunu zora sokup tehlikeye neden olabiliyor tıpkı bazen de bu özelliği sayesinde oyuna müthiş akıcılık kazandırabildiği gibi. yani eğilim değerlendirmesi olduğundan ca'ya etki etmiyor perpetua'nın tanımına göre.

compusure da bir puan falan düşse bence iyi olacaktır, çünkü riskli anlarda bazen(nadiren de olsa) yanlış kararlar veren bir adam selçuk.

free kick ise bir 17'yi hakediyor kanımca.

Nocna Mora
03.Mayıs.2012, 23:27
Cok hantal bir oyuncu ayrıca. Bu cok yansıyor oyuna.